Just Perfection 3 - en to uk translation catalogue (162 entries)

en: Visibility
uk: Видимість

en: Panel
uk: Панель

en: Panel in Overview
uk: Панель у Діяльності

en: Activities Button
uk: Кнопка Діяльності

en: Button in panel to toggle overview visibility
uk: Кнопка на панелі, щоб перемикати видимість Діяльності

en: Clock Menu
uk: Меню годинника

en: Also known as date menu shows date and time in panel
uk: Також відоме як меню дати, яка показує дату та час у панелі

en: Keyboard Layout
uk: Розкладка клавіатури

en: Keyboard Layout indicator button in panel
uk: Кнопка індикатора розкладки клавіатури на панелі

en: Accessibility Menu
uk: Меню доступності

en: Accessibility Menu indicator button in panel
uk: Індикатор меню доступності на панелі

en: Quick Settings
uk: Швидкі налаштування

en: Quick settings menu in panel
uk: Меню швидких налаштувань на панелі

en: Dark Mode Toggle Button
uk: Кнопка перемикання темного режиму

en: Dark Mode Toggle Button in Quick settings menu
uk: Кнопка перемикання темного режиму в меню швидких налаштувань

en: Night Light Toggle Button
uk: Кнопка перемикання нічного світла

en: Night Light Toggle Button in Quick settings menu
uk: Кнопка перемикання нічного світла в меню швидких налаштувань

en: Airplane Mode Toggle Button
uk: Кнопка перемикання режиму польоту

en: Airplane Mode Toggle Button in Quick settings menu
uk: Кнопка перемикання режиму польоту в меню швидких налаштувань

en: Screen Sharing Indicator
uk: Індикатор доступу до екрану

en: Screen sharing indicator in panel
uk: Індикатор доступу до екрану на панелі

en: Screen Recording Indicator
uk: Індикатор запису екрана

en: Screen recording indicator in panel
uk: Індикатор запису екрану на панелі

en: World Clock
uk: Світові годинники

en: World clock in clock menu
uk: Світові годинники у меню годинників

en: Weather
uk: Погода

en: Weather in clock menu
uk: Погода у меню годинника

en: Calendar
uk: Календар

en: Calendar in clock menu
uk: Календар у меню годинника

en: Events
uk: Події

en: Events button in clock menu
uk: Кнопка подій у меню годинника

en: Search
uk: Пошук

en: Search entry in overview
uk: Поле пошуку у Діяльності

en: Dash
uk: Панель додатків

en: Dash holds favorite and opened applications icons
uk: Ця панель тримає піктограми ваших улюблених та відкритих додатків

en: Dash Separator
uk: Розділювач панелі додатків

en: Dash separator line that separates pin apps from unpin apps
uk: Цей розділювач малює лінію між закріпленими та не закріпленими додатками

en: Dash App Running Indicator
uk: Індикатор відкритих додатків

en: The dot indicator in dash that shows the app is running
uk: Точка-індикатор на панелі, яка показує, що додаток відкрито

en: Show Applications Button
uk: Показувати кнопку додатків

en: Button in dash that toggles applications list visibility
uk: Кнопка яка перемикає видимість списку додатків

en: Volume and brightness on screen display when the change happens
uk: Індикатори гучності та яскравості коли зміна стається

en: Workspace Popup
uk: Індикатор перемикання робочих просторів

en: Popup that appears on the screen when you change the workspace
uk: Індикатор який з'являється, коли ви змінюєте робочий простір

en: Workspace Switcher
uk: Перемикач робочих просторів

en: Also refers to workspace thumbnails that you see in overview for selecting a workspace
uk: Те що відомо як попередній перегляд робочих просторів які ви можете бачити коли відкрили Діяльність, щоб обрати робочий простір

en: Workspaces App Grid
uk: Робочі простори у сітці додатків

en: Workspace boxes in app grid
uk: Прямокутники робочих просторів на сітці додатків

en: Window Picker Close Button
uk: Кнопка закриття у виборі вікна

en: The close button on window preview in overview
uk: Кнопка, щоб закрити вікно у Діяльністі

en: Window Picker Caption
uk: Підпис у виборі вікна

en: The text under window preview in overview
uk: Текст під переглядом вікна у Діяльності

en: Background Menu
uk: Меню тла

en: When you right click on desktop background
uk: Коли ви клацаєте правою кнопкою по тлу робочого столу

en: Hot corner animation effects
uk: Ефект анімації Гарячого кута

en: Take Screenshot button in Window Menu
uk: Кнопка "Зробити знімок" у меню вікна

en: Take screenshot button in title bar right click menu
uk: Кнопка "Зробити знімок" коли ви клацаєте правою кнопкою по заголовку вікна

en: Icons
uk: Піктограми

en: Panel Notification Icon
uk: Піктограма сповіщень на панелі

en: Power Icon
uk: Піктограма електроживлення

en: Window Picker Icon
uk: Піктограма вибору вікна

en: The icon under window preview in overview
uk: Піктограма під вікном у ДІяльності

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Workspace Wraparound
uk: Огортання робочих просторів

en: Next workspace will be the first workspace when you are in the last workspace. and previous workspace will be the last workspace when you are in the first workspace.
uk: Наступний робочий простір стане першим коли ви у останньому робочому просторі, і попередній стане останнім робочим простором коли ви у першому.

en: Workspace Peek
uk: Підглядання на робочі простори

en: Whether the next and previous workspace should be visible in overview.
uk: Чи будуть наступні і попередні робочі простори видимі у Діяльності.

en: Workspace Switcher Click to The Main View
uk: Перемикач робочої області Натисніть, щоб перейти до головного перегляду

en: Workspace switcher click always goes to the main view of the workspace.
uk: Натискання перемикача робочої області завжди переходить до головного перегляду робочої області.

en: Window Demands Attention Focus
uk: Вікна потребують уваги

en: Removes window is ready notification and focus on the window
uk: Видаляє сповіщення <"Додаток" готовий> і фокусується на вікні

en: Window Maximized by Default
uk: Вікна будуть розгортатися за замовченням

en: Maximize all windows on creation
uk: Розгортати усі вікна при створенні

en: Type to Search
uk: Ввід тексту для пошуку

en: You can start search without search entry or even focusing on it in overview
uk: Ви можете почати пошук без поля пошуку або необхідності сфокусуватися на ньому у Діяльність

en: Always Show Workspace Switcher
uk: Завжди показувати перемикачі робочих просторів

en: Shows workspace switcher even when only one workspace used with dynamic workspaces
uk: Показує перемикач робочих просторів, навіть коли існує лише один простір з "Динамічні робочі простори"

en: Overlay Key
uk: Кнопка Діяльності

en: Disable overlay key (super key)
uk: Вимкнути кнопку Діяльності (кнопка super)

en: Double Super to App Grid
uk: Подвійне натискання super щоб перейти у сітку додатків

en: Shows app grid when you double hit super key fast
uk: Показує сітку додатків, коли ви швидко два рази натискаєте кнопку super

en: Popup Delay
uk: Затримка індикаторів

en: The delay for all switcher popups like alt-tab, ctrl-alt-tab, keyboard layout, ...
uk: Прибирає затримку з усіх індикаторів перемикання, такі як alt-tab, ctrl-alt-tab, зміна розкладки клавіатури, тощо.

en: Startup Status
uk: Стан при завантаженні

en: When GNOME Shell is starting up for the first time
uk: Коли оболонка GNOME уперше запускається

en: Desktop
uk: Робочий стіл

en: Overview
uk: Діяльність

en: Customize
uk: Налаштувати

en: Accent Color for Icons
uk: Акцентний колір для значків

en: Use accent color for all symbolic icons
uk: Використовуйте акцентний колір для всіх символічних значків

en: Invert Calendar Column Items
uk: Інвертувати елементи стовпця календаря

en: Invert the positions of the calendar column items in clock menu
uk: Інвертуйте позиції елементів стовпця календаря в меню годинника

en: Overview Spacing Size
uk: Відстань у Діяльності

en: The spacing size for controls manager in overview
uk: Розмір відстані для менеджеру керувань у Діяльності

en: Workspace Background Corner Size
uk: Розмір кутів тла робочого простору

en: Workspace background corner size in overview
uk: Розмір кутів тла робочого простору у Діяльності

en: Panel Size
uk: Розмір панелі

en: Panel Icon Size
uk: Розмір піктограм на панелі додатків

en: Panel Button Padding Size
uk: Розмір піктограм кнопок панелі

en: Panel Indicator Padding Size
uk: Розмір підкладки індикаторів панелі

en: Panel Position
uk: Позиція панелі

en: Clock Menu Position
uk: Позиція меню годинника

en: Clock Menu Position Offset
uk: Зсув позиції меню годинника

en: Workspace Switcher Size
uk: Розмір перемикача робочих просторів

en: Animation
uk: Анімація

en: Dash Icon Size
uk: Розмір піктограм на панелі додатків

en: Notification Banner Position
uk: Позиція банера сповіщень

en: Notification popup position when notifications show up on the screen
uk: Позиція банеру сповіщень, коли сповіщення з'являються на екрані

en: OSD Position
uk: Позиція OSD

en: OSD position when on screen display shows up on the screen
uk: Позиція OSD коли якісь індикатори з'являються на екрані

en: Alt Tab Window Preview Size
uk: Розмір перегляду меню "Alt Tab"

en: Alt Tab Window Preview Icon Size
uk: Розмір піктограми меню "Alt Tab"

en: Alt Tab Icon Size
uk: Розмір піктограми меню "Alt Tab"

en: Looking Glass Width
uk: Ширина Looking Glass

en: Looking Glass Height
uk: Висота Looking Glass

en: Maximum Displayed Search Results
uk: Максимальна кількість відображених результатів пошуку

en: The maximum displayed search result items showing up in the search page
uk: Максимальна кількість елементів результатів пошуку, які відображаються на сторінці пошуку

en: Default
uk: За замовченням

en: By Shell Theme
uk: З налаштувань теми оболонки

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Center
uk: По центру

en: Right
uk: Справа

en: Left
uk: Зліва

en: No Animation
uk: Без анімацій

en: Default Speed
uk: Швидкіть за замовченням

en: Almost None
uk: Майже немає

en: Fastest
uk: Дуже швидка

en: Faster
uk: Ще швидше

en: Fast
uk: Швидка

en: Slow
uk: Повільно

en: Slower
uk: Ще повільніше

en: Slowest
uk: Дуже повільно

en: Top Start
uk: Зверху з початку

en: Top Center
uk: Зверху по центру

en: Top End
uk: Зверху з кінця

en: Bottom Start
uk: Знизу з початку

en: Bottom Center
uk: Знизу по центру

en: Bottom End
uk: Знизу з кінця

en: Center Start
uk: По центру з початку

en: Center End
uk: По центру з кінця

en: Profile
uk: Профіль

en: You can choose between pre-defined profiles or you can simply use your own customized settings
uk: Ви можете обрати поміж вже налаштованих профілів або використовувати власні налаштування

en: Custom
uk: Власний

en: Minimal
uk: Мінімалістичний

en: Super Minimal
uk: Дуже мінімалістичний

en: Override
uk: Перезаписати

en: Shell Theme
uk: Тема оболонки

en: Overrides the shell theme partially to create a minimal desktop
uk: Частково перезаписати тему оболонки, щоб створити мінімалістичний робочий стіл

en: Support
uk: Підтримка

en: Support Via Crypto
uk: Підтримка через Crypto

en: Preferred Method
uk: Бажаний метод

en: Copy
uk: Копія

en: Support via Buy Me a Coffee
uk: Підтримати нас через Buy Me a Coffee

en: Support Notification
uk: Сповіщення служби підтримки

en: Manage when the support notification shows up
uk: Укажіть, коли з’являється сповіщення служби підтримки

en: Links
uk: Посилання

en: Bug Report
uk: Звітувати про ваду

en: YouTube Channel
uk: Канал YouTube

en: Never
uk: Ніколи

en: On New Releases
uk: Про нові випуски

en: Address copied to the clipboard
uk: Адресу скопійовано в буфер обміну
