extension-manager - en to cs_CZ translation catalogue (56 entries)

en: Extension Manager
cs_CZ: Správce rozšíření

en: A utility for browsing and installing GNOME Shell Extensions.
cs_CZ: Jednoduchá aplikace, jež vám usnadní procházení a instalaci rozšíření GNOME Shellu.

en: Features:
cs_CZ: Funkce:

en: Browse extensions.gnome.org right inside the app
cs_CZ: Procházejte web extensions.gnome.org přímo v aplikaci

en: Manage the extensions you already have installed
cs_CZ: Spravujte rozšíření, která již máte nainstalovaná

en: A utility for managing GNOME Shell Extensions
cs_CZ: Jednoduchý správce rozšíření GNOME Shellu

en: Browse, install, and manage GNOME Shell Extensions.
cs_CZ: Procházet, instalovat a spravovat rozšíření GNOME Shellu.

en: Search for extensions
cs_CZ: Hledat rozšíření

en: Enter a keyword to search 'extensions.gnome.org' for GNOME Shell Extensions.
cs_CZ: Zadejte klíčové slovo k vyhledávání rozšíření GNOME Shellu na „extensions.gnome.org“.

en: Recent
cs_CZ: Poslední vydané

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: No Results Found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné výsledky

note: Translators: - '%s' is an extension e.g. Blur my Shell - Please use unicode quotation marks e.g. “” (not "")
en: e.g. “%s”
cs_CZ: např. “%s”

en: Comments
cs_CZ: Komentáře

en: An Error Occurred
cs_CZ: Nastala chyba

en: Zoom In
cs_CZ: Přiblížit

en: Zoom Out
cs_CZ: Oddálit

en: Return to view
cs_CZ: Zpět na zobrazení

en: Enlarge image
cs_CZ: Zvětšit obrázek

en: Description
cs_CZ: Popis

en: View on Extensions
cs_CZ: Zobrazit na webu

en: User Reviews
cs_CZ: Uživatelské recenze

en: Error Report
cs_CZ: Nahlásit chybu

note: Success indicator
en: Copied
cs_CZ: Zkopírováno

en: Open extension preferences
cs_CZ: Otevřít předvolby rozšíření

en: An error occurred while loading this extension
cs_CZ: Při načítání tohoto rozšíření došlo k chybě

en: This extension is incompatible with your current version of GNOME
cs_CZ: Toto rozšíření je nekompatibilní s vaší verzí prostředí GNOME

en: A newer version of this extension is available
cs_CZ: Je dostupná novější verze tohoto rozšíření

en: Version
cs_CZ: Verze

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: See Details
cs_CZ: Zobrazit podrobnosti

en: Remove
cs_CZ: Odinstalovat

en: Unsupported
cs_CZ: Nepodporované

en: This extension is incompatible with your current version of GNOME.
cs_CZ: Toto rozšíření není kompatibilní s vaší současnou verzí GNOME.

en: Install
cs_CZ: Nainstalovat

[ctx: State]
en: Installed
cs_CZ: Nainstalované

en: Use Extensions
cs_CZ: Použít rozšíření

en: Extensions can cause performance and stability issues.
cs_CZ: Rozšíření mohou způsobit problémy s výkonem a stabilitou.

en: User-Installed Extensions
cs_CZ: Uživatelská rozšíření

en: System Extensions
cs_CZ: Systémová rozšíření

en: Updates are available
cs_CZ: Aktualizace jsou k dispozici

en: Log Out
cs_CZ: Odhlásit se

note: Translators: '%d' = number of extensions that will be updated
en: One extension will be updated on next login. | %d extensions will be updated on next login.
cs_CZ[0]: Jedno rozšíření bude aktualizováno po příštím přihlášení.
cs_CZ[1]: %d rozšíření bude aktulizováno po příštím přihlášení.
cs_CZ[2]: %d rozšíření bude aktulizováno po příštím přihlášení.

en: Browse
cs_CZ: Procházet

en: There are no user extensions installed.
cs_CZ: Nejsou nainstalována žádná uživatelská rozšíření.

en: There are no system extensions installed.
cs_CZ: Nejsou nainstalována žádná systémová rozšíření.

en: Upgrade Assistant
cs_CZ: Asistent pro povýšení

en: <b>GNOME %s</b> supports <b>%d out of %d</b> of the extensions currently installed on the system.
cs_CZ: <b>GNOME %s</b> podporuje <b>%d z %d</b> rozšíření aktuálně nainstalovaných v systému.

en: Supported
cs_CZ: Podporováno

en: A compatible version of the extension exists.
cs_CZ: Existuje kompatibilní verze tohoto rozšíření.

en: No compatible version of the extension exists.
cs_CZ: Žádná kompatibilní verze tohoto rozšíření neexistuje.

en: Unknown
cs_CZ: Neznámé

en: This extension is not hosted on extensions.gnome.org. Its compatibility cannot be determined.
cs_CZ: Toto rozšíření není hostováno na webu extensions.gnome.org. Jeho kompatibilitu nelze zaručit.

en: You are currently running <b>GNOME %s</b>. Select a version of GNOME below and check whether your extensions will continue to be available.
cs_CZ: Právě používáte <b>GNOME %s</b>. Níže vyberte verzi prostředí GNOME a zkontrolujte, zda budou vaše rozšíření nadále k dispozici.

en: An error occurred.
cs_CZ: Nastala chyba.

en: Details
cs_CZ: Podrobnosti
