extension-manager - en to fa translation catalogue (56 entries)

en: Extension Manager
fa: مدیر افزونه‌ها

en: A utility for browsing and installing GNOME Shell Extensions.
fa: ابزاری برای مرور و نصب افزونه‌های گنوم.

en: Features:
fa: قابلیت‌ها:

en: Browse extensions.gnome.org right inside the app
fa: مرور افزونه‌ها از extensions.gnome.org در خود برنامه

en: Manage the extensions you already have installed
fa: مدیریت افزونه‌های نصب شده

en: A utility for managing GNOME Shell Extensions
fa: یک ابزار برای مدیریت افزونه‌های گنوم

en: Browse, install, and manage GNOME Shell Extensions.
fa: مرور، نصب و مدیریت افزونه‌های گنوم.

en: Search for extensions
fa: جست‌وجو برای افزونه‌ها

en: Enter a keyword to search 'extensions.gnome.org' for GNOME Shell Extensions.
fa: یک کلیدواژه برای جست‌وجوی افزونه‌های گنوم در «extensions.gnome.org» وارد کنید.

en: Recent
fa: تازه

en: Name
fa: نام

en: No Results Found
fa: هیچ نتیجه‌ای یافت نشد

note: Translators: - '%s' is an extension e.g. Blur my Shell - Please use unicode quotation marks e.g. “” (not "")
en: e.g. “%s”
fa: برای مثال «%s»

en: Comments
fa: بازبینی‌ها

en: An Error Occurred
fa: مشکلی رخ داد

en: Zoom In
fa: بزرگ‌نمایی

en: Zoom Out
fa: کوچک‌نمایی

en: Return to view
fa: بازگشت به نمایش

en: Enlarge image
fa: بزرگ کردن تصویر

en: Description
fa: توضیحات

en: View on Extensions
fa: دیدن در افزونه‌ها

en: User Reviews
fa: بازبینی‌های کاربران

en: Error Report
fa: گزارش مشکل

note: Success indicator
en: Copied
fa: رونوشت شد

en: Open extension preferences
fa: گشودن ترجیحات افزونه

en: An error occurred while loading this extension
fa: مشکلی در بار کردن افزونه رخ داد

en: This extension is incompatible with your current version of GNOME
fa: این افزونه با نگارش کنونی پوستهٔ گنوم شما سازگار نیست

en: A newer version of this extension is available
fa: نگارش جدیدی از این افزونه موجود است

en: Version
fa: نگارش

en: Error
fa: خطا

en: See Details
fa: دیدن جزییات

en: Remove
fa: برداشتن

en: Unsupported
fa: پشتیبانی نشده

en: This extension is incompatible with your current version of GNOME.
fa: این افزونه با نگارش کنونی پوستهٔ گنوم شما سازگار نیست.

en: Install
fa: نصب

[ctx: State]
en: Installed
fa: نصب شده

en: Use Extensions
fa: استفاده از افزونه‌ها

en: Extensions can cause performance and stability issues.
fa: افزونه‌ها می‌توانند باعث مشکلات عملکرد و پایداری شوند.

en: User-Installed Extensions
fa: افزونه‌های نصب شده توسط کاربر

en: System Extensions
fa: افزونه‌های سامانه

en: Updates are available
fa: به‌روز رسانی‌ها موجود هستند

en: Log Out
fa: خروج

note: Translators: '%d' = number of extensions that will be updated
en: One extension will be updated on next login. | %d extensions will be updated on next login.
fa[0]: تعداد %Id افزونه در ورود بعدی به‌روز رسانی خواهند شد.
fa[1]: یک افزونه در ورود بعدی به‌روز رسانی خواهد شد.

en: Browse
fa: مرور

en: There are no user extensions installed.
fa: هیچ افزونه‌ای توسط کاربر نصب نشده است.

en: There are no system extensions installed.
fa: هیچ افزونه‌ای توسط سامانه نصب نشده است.

en: Upgrade Assistant
fa: دستیار ارتقاء

en: <b>GNOME %s</b> supports <b>%d out of %d</b> of the extensions currently installed on the system.
fa: <b>گنوم %s</b> تعداد <b>%d عدد از %d عدد</b> افزونهٔ نصب شده در سامانه را پشتیبانی می‌کند.

en: Supported
fa: پشتیبانی شده

en: A compatible version of the extension exists.
fa: یک نگارش سازگار از این افزونه موجود است.

en: No compatible version of the extension exists.
fa: هیچ نگارش سازگاری از این افزونه موجود نیست.

en: Unknown
fa: نامعلوم

en: This extension is not hosted on extensions.gnome.org. Its compatibility cannot be determined.
fa: این افزونه در extensions.gnome.org میزبانی نمی‌شود. سازگاری آن را نمی‌توان تعیین کرد.

en: You are currently running <b>GNOME %s</b>. Select a version of GNOME below and check whether your extensions will continue to be available.
fa: شما هم‌اکنون <b>گنوم %s</b> را اجرا می‌کنید. یکی از نگارش‌های گنوم را در زیر برگزینید و بررسی کنید که آیا افزونه‌هایتان همچنان در دسترس خواهند بود.

en: An error occurred.
fa: خطایی رخ داد.

en: Details
fa: جزییات
