extension-manager - en to hu translation catalogue (93 entries)

en: Extension Manager
hu: Kiterjesztés-kezelő

en: Manage GNOME Shell Extensions
hu: GNOME Shell kiterjesztések kezelése

note: Translators: Do not translate
en: extension;manager;shell;
hu: extension;manager;gnome;shell;bővítmény;

en: Browse, install, and manage GNOME Shell Extensions
hu: GNOME Shell kiterjesztések kezelése egy helyen

en: A utility for browsing and installing GNOME Shell Extensions.
hu: Egy GNOME Shell kiterjesztéseket kezelő alkalmazás.

en: Features:
hu: Funkciók:

en: Browse extensions.gnome.org right inside the app
hu: extensions.gnome.org kiterjesztések böngészése

en: Manage the extensions you already have installed
hu: Telepített kiterjesztések kezelése

en: A utility for managing GNOME Shell Extensions
hu: Alkalmazás GNOME Shell kiterjesztések kezeléséhez

en: Browse, install, and manage GNOME Shell Extensions.
hu: GNOME Shell kiterjesztések kezelése egy helyen.

en: Search for extensions
hu: Kiterjesztések keresése

en: Enter a keyword to search 'extensions.gnome.org' for GNOME Shell Extensions.
hu: Írjon be kulcsszavakat az 'extensions.gnome.org' gyűjteményében való GNOME Shell kiterjesztések kereséséhez.

note: Translators: dropdown items for sorting search results
en: Relevance
hu: Relevancia

[ctx: Sort search results]
en: Downloads
hu: Letöltések

en: Recent
hu: Legutóbbi

en: Name
hu: Név

en: _Load More Results
hu: További találatok _betöltése

en: No Results Found
hu: Nincs találat

note: Translators: - '%s' is an extension e.g. Blur my Shell - Please use unicode quotation marks e.g. “” (not "")
en: e.g. “%s”
hu: például „%s”

en: Comments
hu: Megjegyzések

en: Loading Comments
hu: Megjegyzések betöltése

en: An Error Occurred
hu: Hiba történt

en: Author
hu: Készítő

en: Zoom In
hu: Nagyítás

en: Zoom Out
hu: Kicsinyítés

en: Return to view
hu: Visszatérés a részletekhez

en: Loading Details
hu: Részletek betöltése

en: Enlarge image
hu: Kép nagyítása

en: Description
hu: Leírás

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Homepage
hu: Honlap

en: View on Extensions
hu: Megtekintés böngészőben

en: User Reviews
hu: Felhasználói értékelések

en: There are no comments.
hu: Nincsenek értékelések.

en: _Show All Reviews
hu: _Összes értékelés megtekintése

en: Error Report
hu: Hiba jelentése

en: An unexpected error occurred in Extension Manager.
hu: Nem várt kivétel történt a kiterjesztés-kezelőben.

en: _Copy to Clipboard
hu: _Másolás vágólapra

en: _New Issue
hu: _Jelentés

note: Success indicator
en: Copied
hu: Vágólapra másolva

en: Please open a new issue and attach the following information:
hu: Kérem, nyisson egy új hibajelentést és adja meg az alábbi részleteket:

note: Translators: '%s' = Name of Distributor (e.g. "Packager123")
en: You are using a third-party build of Extension Manager. Please <span weight="bold">contact the package distributor (%s) first</span> before filing an issue. Be sure to attach the following information:
hu: Ön a kiterjesztés-kezelő egy harmadik fél által karbantartott változatát használja. Kérem, <span weight="bold">először a(z) (%s) karbantartóval vegye fel a kapcsolatot</span> mielőtt hibát jelent be! Az alábbi részletek mellékelése szükséges:

en: Open extension preferences
hu: Kiterjesztés beállításainak megnyitása

en: An error occurred while loading this extension
hu: Hiba történt a kiterjesztés betöltése során

en: This extension is incompatible with your current version of GNOME
hu: Ez a kiterjesztés nem kompatibilis a telepített GNOME verzióval

en: A newer version of this extension is available
hu: Frissítés érhető el a kiterejesztéshez

en: Version
hu: Verzió

en: Error
hu: Hiba

en: See Details
hu: Részletek megtekintése

en: Remove
hu: Eltávolítás

[ctx: Number of downloads]
en: Downloads
hu: Letöltve

en: Unsupported
hu: Nem támogatott

en: This extension is incompatible with your current version of GNOME.
hu: Ez a kiterjesztés nem kompatibilis a telepített GNOME verzióval.

en: Install
hu: Telepítés

[ctx: State]
en: Installed
hu: Telepített

en: Use Extensions
hu: Kiterjesztések engedélyezése

en: Extensions can cause performance and stability issues.
hu: Egyes kiterjesztések használata teljesítmény-csökkenést okozhat.

en: User-Installed Extensions
hu: Felhasználó által telepített

en: System Extensions
hu: Előtelepített

en: Updates are available
hu: Frissítés érhető el

en: Log Out
hu: Kijelentkezés

note: Translators: '%d' = number of extensions that will be updated
en: One extension will be updated on next login. | %d extensions will be updated on next login.
hu[0]: Egy kiterjesztés frissítése ütemezve van a következő bejelentkezéskor.
hu[1]: %d kiterjesztés frissítése ütemezve van a következő bejelentkezéskor.

en: Browse
hu: Böngészés

en: There are no user extensions installed.
hu: Nincs felhasználó által telepített kiterjesztés.

en: There are no system extensions installed.
hu: Nincs előtelepített kiterjesztés.

en: Upgrade Assistant
hu: Frissítési segéd

en: _Check Compatibility
hu: _Kompatibilitás ellenőrzése

en: Checked %d/%d Extensions
hu: %d/%d kiterjesztés ellenőrizve

note: Set percentage text
en: %d%% Compatible
hu: %d%% kompatibilis

en: <b>GNOME %s</b> supports <b>%d out of %d</b> of the extensions currently installed on the system.
hu: A GNOME <b>%s</b> jelenleg <b>%d</b> kiterjesztést támogat a jelenlegi rendszerre telepített <b>%d</b> kiterjesztésből.

en: Supported
hu: Támogatott

en: A compatible version of the extension exists.
hu: Elérhető kompatibilis változat.

en: No compatible version of the extension exists.
hu: Jelenleg nem elérhető kompatibilis változat.

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: This extension is not hosted on extensions.gnome.org. Its compatibility cannot be determined.
hu: A kiterjesztés nem az extensions.gnome.org-ról származik. A kompatibilitás megállapítása nem lehetséges.

en: You are currently running <b>GNOME %s</b>. Select a version of GNOME below and check whether your extensions will continue to be available.
hu: A rendszeren jelenleg a GNOME <b>%s</b>verziója fut. A lenti listán kiválaszthatod és ellenőrizheted, hogy az egyes kiterjesztések mely verziókkal kompatibilisek.

en: Main Menu
hu: Menü

[ctx: Navigation]
en: _Installed
hu: T_elepített

[ctx: Navigation]
en: _Browse
hu: _Tallózás

en: Sort _Enabled First
hu: _Rendezés állapot szerint

en: _Show Unsupported
hu: Nem _támogatottak megjelenítése

en: _Upgrade Assistant
hu: _Frissítési segéd

en: _About Extension Manager
hu: A Kiterjesztés-kezelő _névjegye

en: Uninstall Extension?
hu: Eltávolítja a kiterjesztést?

en: The extension's features and functionality will no longer be accessible. Are you sure you want to uninstall?
hu: Az eltávolítást követően a kiterjesztés funkciói nem lesznek a továbbiakban elérhetőek. Folytatja?

en: _No
hu: _Nem

en: _Yes
hu: _Igen

en: Unsupported Extension
hu: Nem támogatott kiterjesztés

en: This extension does not support your GNOME Shell version. It may cause errors if installed.
hu: Ez a kiterjesztés nem kompatibilis a telepített GNOME verzióval. Használata hibákat okozhat.

en: _Install Anyway
hu: _Telepítés mindenképp

en: _Go Back
hu: _Vissza

en: An error occurred.
hu: Hiba történt.

en: Details
hu: Részletek
