extension-manager - en to tr translation catalogue (93 entries)

en: Extension Manager
tr: Uzantı Yöneticisi

en: Manage GNOME Shell Extensions
tr: GNOME Shell Uzantılarını yönetin

note: Translators: Do not translate
en: extension;manager;shell;
tr: extension;manager;shell;uzantı;yönetici;kabuk;

en: Browse, install, and manage GNOME Shell Extensions
tr: GNOME Shell Uzantılarını keşfedin, kurun ve yönetin

en: A utility for browsing and installing GNOME Shell Extensions.
tr: GNOME Shell Uzantılarını keşfetmeniz ve kurmanız için yardımcı bir program.

en: Features:
tr: Özellikler:

en: Browse extensions.gnome.org right inside the app
tr: Doğrudan uygulamanın içinden extensions.gnome.org'a göz atın

en: Manage the extensions you already have installed
tr: Zaten kurmuş olduğunuz uzantıları yönetin

en: A utility for managing GNOME Shell Extensions
tr: GNOME Shell Uzantılarını yönetmeniz için yardımcı bir program

en: Browse, install, and manage GNOME Shell Extensions.
tr: GNOME Shell Uzantılarını keşfedin, kurun ve yönetin.

en: Search for extensions
tr: Uzantı arayın

en: Enter a keyword to search 'extensions.gnome.org' for GNOME Shell Extensions.
tr: 'extensions.gnome.org'da GNOME Shell uzantılarını aramak için bir sözcük girin.

note: Translators: dropdown items for sorting search results
en: Relevance
tr: İlgi

[ctx: Sort search results]
en: Downloads
tr: İndirilenler

en: Recent
tr: Yeni çıkanlar

en: Name
tr: Ada göre

en: _Load More Results
tr: Daha Fazla Sonuç _Yükle

en: No Results Found
tr: Sonuç Bulunamadı

note: Translators: - '%s' is an extension e.g. Blur my Shell - Please use unicode quotation marks e.g. “” (not "")
en: e.g. “%s”
tr: ör: “%s”

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Loading Comments
tr: Yorumlar Yükleniyor

en: An Error Occurred
tr: Hata Oluştu

en: Author
tr: Yazar

en: Zoom In
tr: Yakınlaştır

en: Zoom Out
tr: Uzaklaştır

en: Return to view
tr: Görünüme geri dön

en: Loading Details
tr: Ayrıntılar Yükleniyor

en: Enlarge image
tr: Resmi genişlet

en: Description
tr: Açıklama

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Homepage
tr: Ana Sayfa

en: View on Extensions
tr: Uzantılar Sitesinde Görüntüle

en: User Reviews
tr: Kullanıcı Yorumları

en: There are no comments.
tr: Yorum yok.

en: _Show All Reviews
tr: Tüm Yorumları _Göster

en: Error Report
tr: Hata Raporla

en: An unexpected error occurred in Extension Manager.
tr: Uzantı Yöneticisi'nde beklenmedik bir hata oluştu.

en: _Copy to Clipboard
tr: Panoya _Kopyala

en: _New Issue
tr: _Yeni Hata

note: Success indicator
en: Copied
tr: Kopyalandı

en: Please open a new issue and attach the following information:
tr: Lütfen yeni bir konu açın ve aşağıdaki bilgileri ekleyin:

note: Translators: '%s' = Name of Distributor (e.g. "Packager123")
en: You are using a third-party build of Extension Manager. Please <span weight="bold">contact the package distributor (%s) first</span> before filing an issue. Be sure to attach the following information:
tr: Uzantı Yöneticisi'nin üçüncü tarafca yapılmış bir derlemesini kullanıyorsunuz. Lütfen sorun bildirmeden önce <span weight="bold">paket dağıtıcısı (%s) ile iletişime</span> geçin. Aşağıdaki bilgileri eklediğinizden emin olun:

en: Open extension preferences
tr: Uzantı tercihlerini aç

en: An error occurred while loading this extension
tr: Uzantı yüklenirken hata oluştu

en: This extension is incompatible with your current version of GNOME
tr: Bu uzantı şu anki GNOME sürümünüz ile uyumsuz

en: A newer version of this extension is available
tr: Uzantının yeni bir sürümü var

en: Version
tr: Sürüm

en: Error
tr: Hata

en: See Details
tr: Ayrıntıları Görüntüle

en: Remove
tr: Kaldır

[ctx: Number of downloads]
en: Downloads
tr: İndirilenler

en: Unsupported
tr: Desteklenmiyor

en: This extension is incompatible with your current version of GNOME.
tr: Bu uzantı şu anki GNOME sürümünüz ile uyumsuz.

en: Install
tr: Kur

[ctx: State]
en: Installed
tr: Kurulu

en: Use Extensions
tr: Uzantıları Kullan

en: Extensions can cause performance and stability issues.
tr: Uzantılar başarım ve kararlılık sorunlarına neden olabilir.

en: User-Installed Extensions
tr: Kurulu Uzantılarınız

en: System Extensions
tr: Sistem Uzantıları

en: Updates are available
tr: Güncellemeler var

en: Log Out
tr: Oturumu Kapat

note: Translators: '%d' = number of extensions that will be updated
en: One extension will be updated on next login. | %d extensions will be updated on next login.
tr[0]: %d uzantı sonraki girişte güncellenecek.

en: Browse
tr: Göz At

en: There are no user extensions installed.
tr: Kurulu kullanıcı uzantısı yok.

en: There are no system extensions installed.
tr: Kurulu sistem uzantısı yok.

en: Upgrade Assistant
tr: Yükseltme Yardımcısı

en: _Check Compatibility
tr: Uyumluluğu _Denetle

en: Checked %d/%d Extensions
tr: %d/%d Uzantı Denetlendi

note: Set percentage text
en: %d%% Compatible
tr: %%%d Uyumlu

en: <b>GNOME %s</b> supports <b>%d out of %d</b> of the extensions currently installed on the system.
tr: <b>GNOME %s</b>, sistemde kurulu olan <b>%d / %d</b> eklentiyi destekliyor.

en: Supported
tr: Destekleniyor

en: A compatible version of the extension exists.
tr: Uzantının uyumlu bir sürümü var.

en: No compatible version of the extension exists.
tr: Uzantının uyumlu bir sürümü yok.

en: Unknown
tr: Bilinmeyen

en: This extension is not hosted on extensions.gnome.org. Its compatibility cannot be determined.
tr: Bu uzantı extensions.gnome.org sitesinde barındırılmıyor. Uyumluluğu belirlenemiyor.

en: You are currently running <b>GNOME %s</b>. Select a version of GNOME below and check whether your extensions will continue to be available.
tr: <b>GNOME %s</b> kullanıyorsunuz. Aşağıdan bir GNOME sürümü seçin ve uzantılarınızın kullanılabilir olmaya devam edip etmeyeceğini denetleyin.

en: Main Menu
tr: Ana Menü

[ctx: Navigation]
en: _Installed
tr: _Kurulu

[ctx: Navigation]
en: _Browse
tr: _Göz At

en: Sort _Enabled First
tr: _Etkinleri Önce Sırala

en: _Show Unsupported
tr: Desteklenmeyenleri _Göster

en: _Upgrade Assistant
tr: _Yükseltme Yardımcısı

en: _About Extension Manager
tr: Uzantı Yöneticisi _Hakkında

en: Uninstall Extension?
tr: Uzantı Kaldırılsın Mı?

en: The extension's features and functionality will no longer be accessible. Are you sure you want to uninstall?
tr: Uzantının özelliklerine ve işlevlerine artık erişilemeyecektir. Kaldırmak istediğinizden emin misiniz?

en: _No
tr: _Hayır

en: _Yes
tr: _Evet

en: Unsupported Extension
tr: Desteklenmeyen Uzantı

en: This extension does not support your GNOME Shell version. It may cause errors if installed.
tr: Bu uzantı GNOME Shell sürümünüzü desteklemiyor. Kurulması hatalara denen olabilir.

en: _Install Anyway
tr: Yine De _Kur

en: _Go Back
tr: Geri _Git

en: An error occurred.
tr: Hata oluştu.

en: Details
tr: Ayrıntılar
