extension-manager - en to uk translation catalogue (86 entries)

en: Extension Manager
uk: Менеджер розширень

en: Manage GNOME Shell Extensions
uk: Керуйте розширеннями для стільниці GNOME

note: Translators: Do not translate
en: extension;manager;shell;
uk: extension;manager;shell;розширення;менеджер;гном;додатки;кастомізація;налаштування;оболонка;

en: Browse, install, and manage GNOME Shell Extensions
uk: Шукайте, встановлюйте та керуйте розширеннями для стільниці GNOME

en: A utility for browsing and installing GNOME Shell Extensions.
uk: Програма для пошуку та встановлення розширень для стільниці GNOME.

en: Features:
uk: Функції:

en: Browse extensions.gnome.org right inside the app
uk: Шукайте розширення з extensions.gnome.org прямо у додатку

en: Manage the extensions you already have installed
uk: Керуйте встановленими розширеннями

en: A utility for managing GNOME Shell Extensions
uk: Програма для керуваннями розширеннями для стільниці GNOME

en: Browse, install, and manage GNOME Shell Extensions.
uk: Шукайте, встановлюйте та керуйте розширеннями для стільниці GNOME.

en: Search for extensions
uk: Шукати розширення

en: Enter a keyword to search 'extensions.gnome.org' for GNOME Shell Extensions.
uk: Введіть щось для пошуку розширень з 'extensions.gnome.org' для стільниці GNOME.

note: Translators: dropdown items for sorting search results
en: Relevance
uk: За актуальністю

[ctx: Sort search results]
en: Downloads
uk: За кількістю завантажень

en: Recent
uk: За датою оновлення

en: Name
uk: За назвою

en: _Load More Results
uk: _Завантажити більше результатів

en: No Results Found
uk: Нічого не знайдено

note: Translators: - '%s' is an extension e.g. Blur my Shell - Please use unicode quotation marks e.g. “” (not "")
en: e.g. “%s”
uk: наприклад: “%s”

en: Comments
uk: Коментарі

en: An Error Occurred
uk: Сталася помилка

en: Author
uk: Автор

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: Return to view
uk: Повернутися назад

en: Enlarge image
uk: Збільшити зображення

en: Description
uk: Опис

en: Links
uk: Посилання

en: Homepage
uk: Домашня сторінка

en: View on Extensions
uk: Переглянути це розширення на сайті Extensions

en: User Reviews
uk: Відгуки користувачів

en: There are no comments.
uk: Немає коментарів.

en: _Show All Reviews
uk: _Показати всі відгуки

en: Error Report
uk: Звітувати про помилку

en: An unexpected error occurred in Extension Manager.
uk: Неочікувана помилка сталася у Менеджері розширень.

en: _Copy to Clipboard
uk: _Скопіювати в буфер обміну

en: _New Issue
uk: _Нова проблема

note: Success indicator
en: Copied
uk: Скопійовано

en: Please open a new issue and attach the following information:
uk: Будь ласка, відкрийте нову проблему і додайте до неї наступну інформацію:

note: Translators: '%s' = Name of Distributor (e.g. "Packager123")
en: You are using a third-party build of Extension Manager. Please <span weight="bold">contact the package distributor (%s) first</span> before filing an issue. Be sure to attach the following information:
uk: Ви використовуєте сторонню збірку Менеджеру розширень. Будь-ласка, <span weight="bold">спочатку, зверніться до пакувальника (%s) </span> перед тим як звітувати. Не забудьте додати наступну інформацію:

en: Open extension preferences
uk: Відкрити налаштування розширення

en: An error occurred while loading this extension
uk: Сталася помилка при завантаженні цього розширення

en: This extension is incompatible with your current version of GNOME
uk: Це розширення не підтримується у вашій поточній версії GNOME

en: A newer version of this extension is available
uk: Доступна нова версія цього розширення

en: Version
uk: Версія

en: Error
uk: Помилка

en: See Details
uk: Подробиці

en: Remove
uk: Видалити

[ctx: Number of downloads]
en: Downloads
uk: Завантажень

en: Unsupported
uk: Не підтримується

en: This extension is incompatible with your current version of GNOME.
uk: Це розширення не підтримується у вашій поточній версії GNOME.

en: Install
uk: Встановити

[ctx: State]
en: Installed
uk: Встановлено

en: Use Extensions
uk: Використовувати розширення

en: Extensions can cause performance and stability issues.
uk: Розширення можуть спричиняти проблеми з швидкодією і стабільністю.

en: User-Installed Extensions
uk: Встановленні користувачем розширення

en: System Extensions
uk: Системні розширення

en: Updates are available
uk: Доступні оновлення

en: Log Out
uk: Вийти

note: Translators: '%d' = number of extensions that will be updated
en: One extension will be updated on next login. | %d extensions will be updated on next login.
uk[0]: %d розширення буде оновлено при наступному вході в систему.
uk[1]: %d розширення буде оновлено при наступному вході в систему.
uk[2]: %d розширень буде оновлено при наступному вході в систему.

en: Browse
uk: Шукати

en: There are no user extensions installed.
uk: Немає встановлених користувачем розширень.

en: There are no system extensions installed.
uk: Немає встановлених системних розширень.

en: Upgrade Assistant
uk: Помічник оновлень

en: _Check Compatibility
uk: _Перевірити сумісність

note: Set percentage text
en: %d%% Compatible
uk: %d%% сумісно

en: <b>GNOME %s</b> supports <b>%d out of %d</b> of the extensions currently installed on the system.
uk: <b>GNOME %s</b> підтримує <b>%d із %d</b> розширень які встановлені на вашій системі.

en: Supported
uk: Підтримується

en: A compatible version of the extension exists.
uk: Сумісна версія цього розширення існує.

en: No compatible version of the extension exists.
uk: Немає сумісної версії цього розширення.

en: Unknown
uk: Невідомо

en: This extension is not hosted on extensions.gnome.org. Its compatibility cannot be determined.
uk: Це розширення немає у extensions.gnome.org, тому перевірити сумісність неможливо.

en: You are currently running <b>GNOME %s</b>. Select a version of GNOME below and check whether your extensions will continue to be available.
uk: Зараз ви використовуєте <b>GNOME %s</b>. Оберіть версію GNOME та перевірте, чи будуть ваші розширення продовжувати бути доступні.

en: Main Menu
uk: Головне меню

[ctx: Navigation]
en: _Installed
uk: _Встановлені

[ctx: Navigation]
en: _Browse
uk: _Шукати

en: Uninstall Extension?
uk: Видалити розширення?

en: The extension's features and functionality will no longer be accessible. Are you sure you want to uninstall?
uk: Функції та можливості розширення більше не будуть доступні. Ви впевнені, що хочете видалити?

en: _No
uk: _Ні

en: _Yes
uk: _Так

en: Unsupported Extension
uk: Непідтримуване розширення

en: This extension does not support your GNOME Shell version. It may cause errors if installed.
uk: Це розширення не підтримує вашу версію стільниці GNOME. Воно може викликати проблеми, якщо встановити.

en: _Install Anyway
uk: _Все одно встановити

en: _Go Back
uk: _Повернутися

en: An error occurred.
uk: Сталася помилка.

en: Details
uk: Подробиці
