extension-manager - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Extension Manager
ca: Gestor d'extensions

en: A utility for browsing and installing GNOME Shell Extensions.
ca: Una utilitat per navegar i instal·lar les extensions del GNOME Shell.

en: Features:
ca: Característiques:

en: Browse extensions.gnome.org right inside the app
ca: Explora extensions.gnome.org dins de l'aplicació

en: Manage the extensions you already have installed
ca: Gestiones les extensions que ja tens instal·lades

en: A utility for managing GNOME Shell Extensions
ca: Una utilitat per gestionar les extensions del GNOME Shell

en: Search for extensions
ca: Cerca extensions

en: Enter a keyword to search 'extensions.gnome.org' for GNOME Shell Extensions.
ca: Introduïu una paraula clau per cercar a «extensions.gnome.org» extensions del GNOME Shell.

note: Translators: dropdown items for sorting search results
en: Relevance
ca: Pertinença

en: Name
ca: Nom

en: _Load More Results
ca: _Carregueu més resultas

en: No Results Found
ca: No s'ha trobat cap resultat

note: Translators: - '%s' is an extension e.g. Blur my Shell - Please use unicode quotation marks e.g. “” (not "")
en: e.g. “%s”
ca: Per exemple "%s"

en: Comments
ca: Comentaris

en: Loading Comments
ca: Cagerrant commentaris

en: An Error Occurred
ca: S'ha produït un error

en: Author
ca: Autor

en: Enlarge image
ca: Emplia la imatge

en: Description
ca: Descripció

en: Links
ca: Enllaços

en: View on Extensions
ca: Visualitza a les extensions

en: User Reviews
ca: Opinions dels usuaris

en: There are no comments.
ca: No hi ha opinions.

en: _Show All Reviews
ca: _Mostrar tots els opinions

en: Error Report
ca: Informe d'error

en: See Details
ca: Vegeu els detalls

en: Remove
ca: Elimina

en: Unsupported
ca: No compatible

en: This extension is incompatible with your current version of GNOME.
ca: Aquesta extensió és incompatible amb la vostra versió actual del GNOME.

en: Install
ca: Instal·la

en: User-Installed Extensions
ca: Extensions instal·lades per l'usuari

en: System Extensions
ca: Extensions del sistema

en: Browse
ca: Navega
