extension-manager - en to et translation catalogue (55 entries)

en: Extension Manager
et: Laiendushaldur

en: A utility for browsing and installing GNOME Shell Extensions.
et: GNOME töölaua laienduste sirvimiseks ning paigaldamiseks tööriist.

en: Features:
et: Funktsioonid:

en: Browse extensions.gnome.org right inside the app
et: Sirvi extensions.gnome.org kohe rakenduse seest

en: Manage the extensions you already have installed
et: Halda laiendusi, mis sul on paigaldatud

en: A utility for managing GNOME Shell Extensions
et: GNOME töölaua laienduste haldamiseks tööriist

en: Browse, install, and manage GNOME Shell Extensions.
et: Sirvi, paigalda ja halda GNOME töölaua laiendusi.

en: Search for extensions
et: Otsi laiendusi

en: Enter a keyword to search 'extensions.gnome.org' for GNOME Shell Extensions.
et: Kirjuta märksõna, et „extensions.gnome.org“i laiendusi otsida.

en: Recent
et: Hiljutine

en: Name
et: Nimi

en: No Results Found
et: Tulemusi ei leitud

note: Translators: - '%s' is an extension e.g. Blur my Shell - Please use unicode quotation marks e.g. “” (not "")
en: e.g. “%s”
et: nt „%s”

en: Comments
et: Kommentaarid

en: An Error Occurred
et: Tekkis viga

en: Enlarge image
et: Suurenda pilt

en: Description
et: Kirjeldus

en: View on Extensions
et: Vaata veebileheküljel

en: User Reviews
et: Kasutaja arvustused

en: Error Report
et: Veaaruanne

note: Success indicator
en: Copied
et: Kopeeritud

en: Open extension preferences
et: Ava laienduse eelistused

en: An error occurred while loading this extension
et: Laienduse laadimine ebaõnnestus

en: This extension is incompatible with your current version of GNOME
et: Laiendus ei ühildu sinu praeguse GNOME versiooniga

en: A newer version of this extension is available
et: Uus laienduse versioon on saadaval

en: Version
et: Versioon

en: Error
et: Viga

en: See Details
et: Kuva üksikasju

en: Remove
et: Eemalda

en: Unsupported
et: Toetamata

en: This extension is incompatible with your current version of GNOME.
et: Laiendus ei ühildu sinu praeguse GNOME versiooniga.

en: Install
et: Paigalda

[ctx: State]
en: Installed
et: Paigaldatud

en: Use Extensions
et: Laienduste kasutamine

en: Extensions can cause performance and stability issues.
et: Laiendused võivad tekitada süsteemis probleeme.

en: User-Installed Extensions
et: Kasutaja paigaldatud laiendused

en: System Extensions
et: Süsteemi laiendused

en: Updates are available
et: Uuendused on saadaval

en: Log Out
et: Logi välja

note: Translators: '%d' = number of extensions that will be updated
en: One extension will be updated on next login. | %d extensions will be updated on next login.
et[0]: Üks laiendus uuendatakse järgmisel sisselogimisel.
et[1]: %d laiendust uuendatakse järgmisel sisselogimisel.

en: Browse
et: Sirvi

en: There are no user extensions installed.
et: Pole ühtegi kasutaja laiendust installeeritud.

en: There are no system extensions installed.
et: Süsteemi laiendused puuduvad.

en: Zoom Out
et: Vähenda

en: Zoom In
et: Suurenda

en: Upgrade Assistant
et: Uuenduste abiline

en: <b>GNOME %s</b> supports <b>%d out of %d</b> of the extensions currently installed on the system.
et: <b>GNOME %s</b> toetab <b>%d-st %d</b> süsteemi paigaldatud laiendust.

en: Supported
et: Toetamata

en: A compatible version of the extension exists.
et: Ühilduv versioon on saadaval.

en: No compatible version of the extension exists.
et: Ühtki ühildavat versiooni pole saadaval.

en: Unknown
et: Teadmata

en: This extension is not hosted on extensions.gnome.org. Its compatibility cannot be determined.
et: See laiendus ei ole extension.gnome.org'il üleval. Selle ühilduvust ei saa kindlaks määrata.

en: You are currently running <b>GNOME %s</b>. Select a version of GNOME below and check whether your extensions will continue to be available.
et: Kasutad praegu <b>GNOME %s</b>. Vali ühest GNOME'i versioonidest ja kontrolli, kas sinu laiendused ühilduvad sellega.

en: An error occurred.
et: Tekkis viga.

en: Details
et: Üksikasjad
