extension-manager - en to hr translation catalogue (91 entries)

en: Extension Manager
hr: Upravitelj proširenja

en: Manage GNOME Shell Extensions
hr: Upravljajte proširenjima GNOME ljuske

en: Browse, install, and manage GNOME Shell Extensions
hr: Pregledajte, instalirajte i upravljajte proširenjima GNOME ljuske

en: A utility for browsing and installing GNOME Shell Extensions.
hr: Pomagalo za pregledavanje i instalaciju proširenja GNOME ljuske.

en: Features:
hr: Značajke:

en: Browse extensions.gnome.org right inside the app
hr: Pregledajte extensions.gnome.org unutar aplikacije

en: Manage the extensions you already have installed
hr: Upravljajte već instaliranim proširenjima

en: A utility for managing GNOME Shell Extensions
hr: Pomagalo za upravljanje proširenjima GNOME ljuske

en: Browse, install, and manage GNOME Shell Extensions.
hr: Pregledajte, instalirajte i upravljajte proširenjima GNOME ljuske.

en: Search for extensions
hr: Pretraga proširenja

en: Enter a keyword to search 'extensions.gnome.org' for GNOME Shell Extensions.
hr: Upišite ključnu riječ 'extensions.gnome.org' pretrage za proširenja GNOME ljuske.

note: Translators: dropdown items for sorting search results
en: Relevance
hr: Važnost

[ctx: Sort search results]
en: Downloads
hr: Preuzimanja

en: Recent
hr: Nedavno

en: Name
hr: Naziv

en: _Load More Results
hr: _Učitaj više rezultata

en: No Results Found
hr: Nema pronađenih rezultata

note: Translators: - '%s' is an extension e.g. Blur my Shell - Please use unicode quotation marks e.g. “” (not "")
en: e.g. “%s”
hr: npr. „%s”

en: Comments
hr: Komentari

en: Loading Comments
hr: Učitavanje komentara

en: An Error Occurred
hr: Dogodila se greška

en: Author
hr: Autor

en: Loading Details
hr: Pojedinosti učitavanja

en: Enlarge image
hr: Uvećaj sliku

en: Description
hr: Opis

en: Links
hr: Poveznice

en: Homepage
hr: Naslovna stranica

en: View on Extensions
hr: Pogledajte na Proširenjima

en: User Reviews
hr: Korisničke recenzije

en: There are no comments.
hr: Nema komentara.

en: _Show All Reviews
hr: _Prikaži sve recenzije

en: Error Report
hr: Prijava o grešci

en: An unexpected error occurred in Extension Manager.
hr: Dogodila se neočekivana greška u upravitelju proširenja.

en: _Copy to Clipboard
hr: _Kopiraj u međuspremnik

en: _New Issue
hr: _Novi problem

note: Success indicator
en: Copied
hr: Kopirano

en: Please open a new issue and attach the following information:
hr: Prijavite novi problem i dodajte sljedeće informacije:

note: Translators: '%s' = Name of Distributor (e.g. "Packager123")
en: You are using a third-party build of Extension Manager. Please <span weight="bold">contact the package distributor (%s) first</span> before filing an issue. Be sure to attach the following information:
hr: Koristite verziju upravitelja proširenja treće strane. Najprije <span weight="bold">kontaktirajte distributera paketa (%s)</span> prije prijavljivanja problema. Priložite sljedeće podatke:

en: Open extension preferences
hr: Otvorite osobitosti proširenja

en: An error occurred while loading this extension
hr: Dogodila se greška pri učitavanju ovog proširenja

en: This extension is incompatible with your current version of GNOME
hr: Ovo je proširenje nekompatibilno s trenutačnom GNOME inačicom

en: A newer version of this extension is available
hr: Dostupna je nova inačica ovog proširenja

en: Version
hr: Inačica

en: Error
hr: Greška

en: See Details
hr: Pogledajte pojedinosti

en: Remove
hr: Ukloni

[ctx: Number of downloads]
en: Downloads
hr: Preuzimanja

en: Unsupported
hr: Nepodržano

en: This extension is incompatible with your current version of GNOME.
hr: Ovo je proširenje nekompatibilno s vašom trenutačnom GNOME inačicom.

en: Install
hr: Instaliraj

[ctx: State]
en: Installed
hr: Instalirano

en: Use Extensions
hr: Proširenja u upotrebi

en: Extensions can cause performance and stability issues.
hr: Proširenja mogu uzrokovati probleme s performansama i stabilnosti.

en: User-Installed Extensions
hr: Korisnički instalirana proširenja

en: System Extensions
hr: Proširenja sustava

en: Updates are available
hr: Dostupne su nadopune

en: Log Out
hr: Odjava

note: Translators: '%d' = number of extensions that will be updated
en: One extension will be updated on next login. | %d extensions will be updated on next login.
hr[0]: %d proširenje će se nadopuniti pri sljedećoj prijavi.
hr[1]: %d proširenja će se nadopuniti pri sljedećoj prijavi.
hr[2]: %d proširenja će se nadopuniti pri sljedećoj prijavi.

en: Browse
hr: Pregledaj

en: There are no user extensions installed.
hr: Nema instaliranih korisničkih proširenja.

en: There are no system extensions installed.
hr: Nema instaliranih sustavskih proširenja.

en: Zoom Out
hr: Umanji

en: Zoom In
hr: Uvećaj

en: Upgrade Assistant
hr: Pomoćnik nadogradnje

en: _Check Compatibility
hr: _Provjeri kompatibilnost

en: Checked %d/%d Extensions
hr: Provjereno %d/%d proširenja

note: Set percentage text
en: %d%% Compatible
hr: %d% % kompatibilno

en: <b>GNOME %s</b> supports <b>%d out of %d</b> of the extensions currently installed on the system.
hr: <b>GNOME %s</b> podržava <b>%d od %d</b> trenutno instaliranih proširenja na sustavu.

en: Supported
hr: Podržano

en: A compatible version of the extension exists.
hr: Postoji kompatibilna inačica proširenja.

en: No compatible version of the extension exists.
hr: Ne postoji kompatibilna inačica proširenja.

en: Unknown
hr: Napoznato

en: This extension is not hosted on extensions.gnome.org. Its compatibility cannot be determined.
hr: Ovo proširenje nije objavljeno na extensions.gnome.org. Njegova kompatibilnost se ne može odrediti.

en: You are currently running <b>GNOME %s</b>. Select a version of GNOME below and check whether your extensions will continue to be available.
hr: Trenutno koristite <b>GNOME %s</b>. U nastavku odaberite GNOME izdanje i provjerite hoće li vaša proširenja i dalje biti dostupna.

en: Main Menu
hr: Glavni izbornik

[ctx: Navigation]
en: _Installed
hr: _Instalirano

[ctx: Navigation]
en: _Browse
hr: _Pretraga

note: Translators: the character preceded by "_" should not be the same as others in the same menu
en: Sort _Enabled First
hr: _Razvrstaj najprije omogućena

en: _Show Unsupported
hr: _Prikaži nepodržana

en: _Upgrade Assistant
hr: Po_moćnik nadogradnje

en: _About Extension Manager
hr: _O Upravitelju proširenja

en: Uninstall Extension?
hr: Deinstalirati proširenje?

en: The extension's features and functionality will no longer be accessible. Are you sure you want to uninstall?
hr: Značajke i funkcije proširenja više neće biti dostupne. Jeste li sigurni da želite deinstalirati proširenje?

en: _No
hr: _Ne

en: _Yes
hr: _Da

en: Unsupported Extension
hr: Nepodržana proširenja

en: This extension does not support your GNOME Shell version. It may cause errors if installed.
hr: Ovo proširenje ne podržava vašu inačicu GNOME ljuske. Može prouzročiti greške ako je instalirano.

en: _Install Anyway
hr: _Svejedno instaliraj

en: _Go Back
hr: _Idi natrag

en: An error occurred.
hr: Dogodila se greška.

en: Details
hr: Pojedinosti
