extension-manager - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Extension Manager
nn: Utvidelsesadministrasjon

en: A utility for browsing and installing GNOME Shell Extensions.
nn: Eit verktøy for å bla gjennom og installera GNOME Skallutvidelser.

en: Features:
nn: Funksjonar:

en: Browse extensions.gnome.org right inside the app
nn: Bla gjennom «extensions.gnome.org» inne i appen

en: Manage the extensions you already have installed
nn: Administrer utvidingane du allereie har installert

en: A utility for managing GNOME Shell Extensions
nn: Eit verktøy for administrering av GNOME Skallutvidelser

en: Search for extensions
nn: Søk etter utvidingar

en: Enter a keyword to search 'extensions.gnome.org' for GNOME Shell Extensions.
nn: Skriv inn eit nøkkelord for å søka på «extensions.gnome.org» etter GNOME Skalutvidingar.

en: Recent
nn: Nyleg

en: Name
nn: Namn

en: No Results Found
nn: Fann ingen resultat

en: An Error Occurred
nn: Ein feil oppstod

en: Description
nn: Skildring

en: Links
nn: Lenker

en: View on Extensions
nn: Sjå på utvidingar

en: See Details
nn: Sjå detaljar

en: Remove
nn: Fjern

en: Unsupported
nn: Ikkje støtta

en: This extension is incompatible with your current version of GNOME.
nn: Denne utvidinga er ikke-kompatibel med den noverande versjonen din av GNOME.

en: Install
nn: Installer

en: User-Installed Extensions
nn: Brukarinstallerte utvidingar

en: System Extensions
nn: Systemutvidingar

en: Browse
nn: Bla
