extension-manager - en to oc translation catalogue (90 entries)

en: Extension Manager
oc: Gestionari d’extensions

en: Manage GNOME Shell Extensions
oc: Gerir las extensions GNOME Shell

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons. The list MUST also end with a semicolon. Make sure to leave the original strings and add your translations afterwards, so that users can search both in English and your language.
en: extension;manager;shell;
oc: extension;gestionari;shell;

en: Browse, install, and manage GNOME Shell Extensions
oc: Percórrer, installar e gerir las extensions GNOME Shell

en: A utility for browsing and installing GNOME Shell Extensions.
oc: Un utilitari per percórrer e installar las extensions GNOME Shell.

en: Features:
oc: Foncionalitats :

en: Browse extensions.gnome.org right inside the app
oc: Percórrer extensions.gnome.org d’una aplicacion estant

en: Manage the extensions you already have installed
oc: Gerissètz las extensions qu’avètz ja installadas

en: A utility for managing GNOME Shell Extensions
oc: Un utilitari per gerir las extensions GNOME Shell

en: Browse, install, and manage GNOME Shell Extensions.
oc: Percórrer, installar e gerir las extensions GNOME Shell.

en: Search for extensions
oc: Cercar d’extensions

en: Enter a keyword to search 'extensions.gnome.org' for GNOME Shell Extensions.
oc: Picatz un mot clau per cercar per « extensions.gnome.org » e trobar d’extensions GNOME Shell.

note: Translators: dropdown items for sorting search results
en: Relevance
oc: Pertinéncia

[ctx: Sort search results]
en: Downloads
oc: Telecargaments

en: Recent
oc: Recentas

en: Name
oc: Nom

en: _Load More Results
oc: _Cargar mai de resultats

en: No Results Found
oc: Cap de resultat pas trobat

note: Translators: - '%s' is an extension e.g. Blur my Shell - Please use unicode quotation marks e.g. “” (not "")
en: e.g. “%s”
oc: ex. « %s »

en: Comments
oc: Comentaris

en: Loading Comments
oc: Cargament dels comentaris

en: An Error Occurred
oc: Una error s'es producha

en: Author
oc: Autor

en: Loading Details
oc: Cargament de las informacions

en: Enlarge image
oc: Agrandir l'imatge

en: Description
oc: Descripcion

en: Links
oc: Ligams

en: Homepage
oc: Pagina d’acuèlh

en: View on Extensions
oc: Veire sus Extensions

en: User Reviews
oc: Avises dels utilizaires

en: There are no comments.
oc: Cap de comentari.

en: _Show All Reviews
oc: _Afichar totes los avises

en: Error Report
oc: Rapòrt d’error

en: An unexpected error occurred in Extension Manager.
oc: Una error inesperada se's producha dins lo Gestionari d’extensions.

en: _Copy to Clipboard
oc: _Copiar al quichapapièrs

en: _New Issue
oc: _Anomalia novèla

note: Success indicator
en: Copied
oc: Copiat

en: Please open a new issue and attach the following information:
oc: Se vos plai dobrissètz un senhalament d’anomalia amb las informacions seguentas :

note: Translators: '%s' = Name of Distributor (e.g. "Packager123")
en: You are using a third-party build of Extension Manager. Please <span weight="bold">contact the package distributor (%s) first</span> before filing an issue. Be sure to attach the following information:
oc: Utilizatz una compilcacion tèrça d'Extension Manager. Mercés de <span weight="bold">contactar lo distribuidor de paquets (%s) per començar</span> abans de senhalar una anomalia. Asseguratz-vos de juntar las informacions seguentas :

en: Open extension preferences
oc: Dobrir las preferéncias de l’extension

en: An error occurred while loading this extension
oc: I a aguda una error al moment de cargar l'extension

en: This extension is incompatible with your current version of GNOME
oc: Aquesta extension es incompatibla amb vòstra version actuala de GNOME

en: A newer version of this extension is available
oc: Una version mai novèla d’aquesta extension es disponibla

en: See Details
oc: Veire los detalhs

en: Remove
oc: Suprimir

[ctx: Number of downloads]
en: Downloads
oc: Telecargaments

en: Unsupported
oc: Pas presa en carga

en: This extension is incompatible with your current version of GNOME.
oc: Aquesta extension es pas compatibla amb vòstra version de GNOME.

en: Install
oc: Installar

[ctx: State]
en: Installed
oc: Installada

en: Use Extensions
oc: Utilizar las extensions

en: Extensions can cause performance and stability issues.
oc: Las extensions pòdon causar problèmas de performança e d’estabilitat.

en: User-Installed Extensions
oc: Extensions installadas per l’utilizaire

en: System Extensions
oc: Extensions sistèma

en: Updates are available
oc: Mesas a jorn disponiblas

en: Log Out
oc: Se desconnectar

note: Translators: '%d' = number of extensions that will be updated
en: One extension will be updated on next login. | %d extensions will be updated on next login.
oc[0]: Una extension serà mesa a jorn a la connexion venenta.
oc[1]: %d extensions seràn mesas a jorn a la connexion venenta.

en: Browse
oc: Percórrer

en: There are no user extensions installed.
oc: I a pas cap d’aplicacion utilizaire pas installada.

en: There are no system extensions installed.
oc: I a pas cap d’aplicacion sistèma pas installada.

en: Zoom Out
oc: Zoom arrièr

en: Zoom In
oc: Zoom Avant

en: Upgrade Assistant
oc: Assistent de mesa a nivèl

en: _Check Compatibility
oc: _Verificar la compatibilitat

en: Checked %d/%d Extensions
oc: %d/%d extensions verificadas

note: Set percentage text
en: %d%% Compatible
oc: Compatibla %d%%

en: <b>GNOME %s</b> supports <b>%d out of %d</b> of the extensions currently installed on the system.
oc: <b>GNOME %s</b> pren en carga <b>%d de %d</b> de las extensions actualament installadas sul sistèma.

en: Supported
oc: Pas presa en carga

en: A compatible version of the extension exists.
oc: Una version compatibla de l’extension existís.

en: No compatible version of the extension exists.
oc: Cap de version compatibla de l’extension existís pas.

en: Unknown
oc: Desconeguts

en: This extension is not hosted on extensions.gnome.org. Its compatibility cannot be determined.
oc: Aquesta extensions es pas albergada a extensions.gnome.org. Se pòt pas determinar sa compatibilitat.

en: You are currently running <b>GNOME %s</b>. Select a version of GNOME below and check whether your extensions will continue to be available.
oc: Sètz pas a executar <b>GNOME %s</b>. Seleccionat una version de GNOME çai-jos e verificatz que vòstras extensions tendràn d’èsser disponiblas.

en: Main Menu
oc: Menú principal

[ctx: Navigation]
en: _Installed
oc: Installada

[ctx: Navigation]
en: _Browse
oc: Percórrer

note: Translators: the character preceded by "_" should not be the same as others in the same menu
en: Sort _Enabled First
oc: Las _activadas en primièr

en: _Show Unsupported
oc: _Afichar çò pas pres en carga

en: _Upgrade Assistant
oc: _Assistent de mesa a nivèl

en: _About Extension Manager
oc: _A prepaus del gestionari d’extensions

en: Uninstall Extension?
oc: Desinstallar l’extension ?

en: The extension's features and functionality will no longer be accessible. Are you sure you want to uninstall?
oc: La foncions e foncionalitats d’aquesta extension seràn pas mai accessiblas. Volètz vertadièrament la desinstallar ?

en: _No
oc: _Non

en: _Yes
oc: _Òc

en: Unsupported Extension
oc: Extension non suportada

en: This extension does not support your GNOME Shell version. It may cause errors if installed.
oc: Aquesta extension es pas presa en carga per vòstre version de GNOME Shell. Son installacion pòt menar a de problèmas.

en: _Install Anyway
oc: _Installar malgrat tot

en: _Go Back
oc: _Retorn

en: An error occurred.
oc: Una error s'es producha.

en: Details
oc: Detalhs
