extension-manager - en to pl translation catalogue (50 entries)

en: Extension Manager
pl: Menedżer Rozszerzeń

en: A utility for browsing and installing GNOME Shell Extensions.
pl: Narzędzie do przeglądania i instalowania rozszerzeń powłoki GNOME.

en: Features:
pl: Funkcje:

en: Browse extensions.gnome.org right inside the app
pl: Przeglądaj extensions.gnome.org bezpośrednio w aplikacji

en: Manage the extensions you already have installed
pl: Zarządzaj już zainstalowanymi rozszerzeniami

en: A utility for managing GNOME Shell Extensions
pl: Narzędzie do zarządzania rozszerzeniami powłoki GNOME

en: Search for extensions
pl: Szukaj rozszerzeń

en: Enter a keyword to search 'extensions.gnome.org' for GNOME Shell Extensions.
pl: Wpisz słowo kluczowe, aby wyszukać rozszerzenia w extensions.gnome.org

note: Translators: dropdown items for sorting search results
en: Relevance
pl: Trafność

en: Recent
pl: Ostatnie

en: Name
pl: Nazwa

en: _Load More Results
pl: _Załaduj więcej wyników

en: No Results Found
pl: Nie Znaleziono Wyników

note: Translators: - '%s' is an extension e.g. Blur my Shell - Please use unicode quotation marks e.g. “” (not "")
en: e.g. “%s”
pl: np. “%s”

en: Comments
pl: Komentarze

en: An Error Occurred
pl: Wystąpił Błąd

en: Author
pl: Autor

en: Enlarge image
pl: Powiększ obraz

en: Description
pl: Opis

en: Links
pl: Linki

en: View on Extensions
pl: Zobacz na Extensions

en: User Reviews
pl: Recenzje użytkowników

en: Error Report
pl: Zgłoszenie błędu

en: _Copy to Clipboard
pl: _Skopiuj do schowka

en: _New Issue
pl: _Nowe zgłoszenie

note: Success indicator
en: Copied
pl: Skopiowano

en: An error occurred while loading this extension
pl: Wystąpił błąd podczas ładowania tego rozszerzenia

en: A newer version of this extension is available
pl: Jest dostępna nowsza wersja tego rozszerzenia

en: Version
pl: Wersja

en: Error
pl: Błąd

en: See Details
pl: Zobacz Szczegóły

en: Remove
pl: Usuń

en: Unsupported
pl: Niewspierane

en: This extension is incompatible with your current version of GNOME.
pl: To rozszerzenie nie jest kompatybilne z twoją wersją GNOME.

en: Install
pl: Zainstaluj

[ctx: State]
en: Installed
pl: Zainstalowane

en: User-Installed Extensions
pl: Ręcznie zainstalowane

en: System Extensions
pl: Systemowe rozszerzenia

en: Updates are available
pl: Dostępne są aktualizacje

en: Log Out
pl: Wyloguj

note: Translators: '%d' = number of extensions that will be updated
en: One extension will be updated on next login. | %d extensions will be updated on next login.
pl[0]: %d rozszerzenie zostanie zaktualizowane przy następnym logowaniu.
pl[1]: %d rozszerzenia zostaną zaktualizowane przy następnym logowaniu.
pl[2]: %d rozszerzeń zostanie zaktualizowanych przy następnym logowaniu.

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: Zoom In
pl: Powiększ

en: Upgrade Assistant
pl: Asystent aktualizacji

en: _Check Compatibility
pl: _Sprawdź zgodność

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Main Menu
pl: Menu główne

en: _No
pl: _Nie

en: _Yes
pl: _Tak

en: _Go Back
pl: _Wstecz
