extension-manager - en to et translation catalogue (117 entries)

en: Extension Manager
et: Laiendushaldur

en: Manage GNOME Shell Extensions
et: Halda GNOME töölaua laiendusi

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons. The list MUST also end with a semicolon. Make sure to leave the original strings and add your translations afterwards, so that users can search both in English and your language.
en: extension;manager;shell;
et: laiendus;haldur;kest;töölaud;

en: Browse, install, and manage GNOME Shell Extensions
et: Sirvi, paigalda ja halda GNOME töölaua laiendusi

en: A utility for browsing and installing GNOME Shell Extensions.
et: Tööriist GNOME töölaua laienduste sirvimiseks ja paigaldamiseks.

en: Features:
et: Funktsioonid:

en: Browse extensions.gnome.org right inside the app
et: Sirvi extensions.gnome.org-i otse rakenduse seest

en: Manage the extensions you already have installed
et: Halda juba paigaldatud laiendusi

en: See all the details of your extensions
et: Vaata oma laienduste kõiki üksikasju

en: Check your extensions compatibility with the next version of GNOME
et: Kontrolli oma laienduste ühilduvust järgmise GNOME versiooniga

en: Browse, install, and manage GNOME Shell Extensions.
et: Sirvi, paigalda ja halda GNOME töölaua laiendusi.

en: Search for Extensions
et: Otsi laiendusi

en: Enter a keyword to search 'extensions.gnome.org' for GNOME Shell Extensions
et: Sisesta märksõna, et extensions.gnome.org-ist laiendusi otsida

en: Relevance
et: Asjakohasus

[ctx: Sort search results]
en: Downloads
et: Allalaadimisi

en: Recent
et: Hiljutine

en: Name
et: Nimi

en: Sort search results
et: Otsinguvastuste sorteerimine

en: _Load More Results
et: _Laadi rohkem tulemusi

en: No Results Found
et: Tulemusi ei leitud

en: Try a different search
et: Proovi teistsugust otsingut

en: Connection Error
et: Ühenduse viga

en: Check <a href='https://status.gnome.org/'>GNOME infrastructure status</a> and try again later
et: Kontrolli <a href='https://status.gnome.org/'>GNOME infrastruktuuri staatust</a> ja proovi hiljem uuesti

en: Check your network status and try again
et: Kontrolli oma võrguühendust ja proovi uuesti

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Loading Comments
et: Kommentaaride laadimine

en: Author
et: Autor

en: Loading Details
et: Üksikasjade laadimine

en: An Error Occurred
et: Tekkis viga

en: No extension details available
et: Laienduse üksikasjad pole saadaval

en: Enlarge Image
et: Suurenda pilt

en: Description
et: Kirjeldus

en: Links
et: Lingid

en: Homepage
et: Koduleht

en: Donate
et: Anneta

en: View on Extensions
et: Vaata veebileheküljel

en: User Reviews
et: Kasutajate arvustused

en: No comments yet
et: Kommentaare pole

en: _Show All Reviews
et: _Näita kõiki arvustusi

note: Translators: '%s' = extension name
en: %s Icon
et: %s ikoon

note: Translators: '%s' = extension name
en: %s Screenshot
et: %s ekraanipilt

en: Error Report
et: Vearaport

en: An unexpected error occurred in Extension Manager
et: Laiendushalduris tekkis ootamatu viga

en: _Copy to Clipboard
et: _Kopeeri lõikelauale

en: _New Issue
et: _Uus teema

note: Success indicator
en: Copied
et: Kopeeritud

en: Please open a new issue and attach the following information:
et: Palun ava uus teema ja lisa sinna alljärgnev informatsioon:

note: Translators: '%s' = Name of Distributor (e.g. "Packager123")
en: You are using a third-party build of Extension Manager. Please <span weight="bold">contact the package distributor (%s) first</span> before filing an issue. Be sure to attach the following information:
et: Kasutad Laiendushalduri mitteametlikku versiooni. Enne probleemist teatamist palun <span weight="bold">võta ühendust paketi levitajaga (%s)</span>. Lisa kindlasti alljärgnev informatsioon:

en: Open extension preferences
et: Ava laienduse eelistused

en: An error occurred while loading this extension
et: Laienduse laadimisel tekkis viga

en: This extension is incompatible with your current version of GNOME
et: Laiendus ei ühildu sinu praeguse GNOME versiooniga

en: A newer version of this extension is available
et: Uus laienduse versioon on saadaval

en: This extension could be activated in session modes such as the login screen or the lock screen
et: See laiendus võib saada aktiveeritud sessioonirežiimides nagu sisselogimise või lukustuskuva

en: Version
et: Versioon

en: Error
et: Viga

en: See Details
et: Kuva üksikasjad

en: Remove…
et: Eemalda…

[ctx: shortcut window]
en: General
et: Üldine

[ctx: shortcut window]
en: Show Installed Page
et: Kuva paigaldatud lehte

[ctx: shortcut window]
en: Show Browse Page
et: Kuva sirvimise lehte

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Search
et: Kuva/peida otsing

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
et: Näita kiirklahve

[ctx: shortcut window]
en: Close Window
et: Sulge aken

[ctx: shortcut window]
en: Quit
et: Välju

[ctx: shortcut window]
en: Screenshot View
et: Ekraanipildi vaade

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
et: Suumi sisse

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
et: Suumi välja

[ctx: shortcut window]
en: Reset Zoom
et: Lähtesta suum

[ctx: Number of downloads]
en: Downloads
et: Allalaadimisi

en: Unsupported
et: Mittetoetatud

en: Install…
et: Paigalda…

[ctx: State]
en: Installed
et: Paigaldatud

en: Unsupported…
et: Mittetoetatud…

en: _Log Out…
et: _Logi välja…

en: Use Extensions
et: Kasuta laiendusi

en: Extensions can cause performance and stability issues
et: Laiendused võivad tekitada jõudluse ja stabiilsuse probleeme

en: User-Installed Extensions
et: Kasutaja paigaldatud laiendused

en: System Extensions
et: Süsteemsed laiendused

en: Search Results
et: Otsingutulemused

en: Try a different search or search online
et: Proovi teistsugust otsingut või otsi internetist

en: _Search Online
et: _Otsi internetist

note: Translators: '%d' = number of extensions that will be updated
en: %d extension will be updated on next login | %d extensions will be updated on next login
et[0]: %d laiendus uuendatakse järgmisel sisselogimisel
et[1]: %d laiendust uuendatakse järgmisel sisselogimisel

en: Browse
et: Sirvi

en: No User Extensions Installed
et: Kasutaja laiendused puuduvad

en: No System Extensions Installed
et: Süsteemsed laiendused puuduvad

en: %i Star | %i Stars
et[0]: %i tärn
et[1]: %i tärni

en: Zoom Out
et: Suumi välja

en: Zoom In
et: Suumi sisse

note: Translators: '%s' = extension name, '%s' = extension creator
en: %s by %s
et: %s, autor: %s

en: Upgrade Assistant
et: Uuenduste abiline

en: _Check Compatibility
et: _Kontrolli ühilduvust

en: Checked %d/%d Extensions
et: Kontrollitud %d/%d laiendust

note: Set percentage text
en: %d%% Compatible
et: %d%% ühilduv

en: <b>GNOME %s</b> supports <b>%d out of %d</b> of the extensions currently installed on the system
et: <b>GNOME %s</b> toetab <b>%d %d-st</b> hetkel paigaldatud laiendusest

en: A compatible version of the extension exists
et: Laiendusest on saadaval ühilduv versioon

en: No compatible version of the extension exists
et: Laiendusest ei ole saadaval ühilduvat versiooni

en: This extension is not hosted on extensions.gnome.org. Its compatibility cannot be determined.
et: See laiendus ei ole extension.gnome.org-i lehel üleval. Selle ühilduvust ei ole võimalik tuvastada.

en: You are currently running <b>GNOME %s</b>. Select a version of GNOME below and check whether your extensions will continue to be available.
et: Kasutad praegu <b>GNOME %s</b>. Vali üks GNOME'i versioonidest ja kontrolli, kas sinu laiendused on sellega jätkuvalt ühilduvad.

en: Search Installed Extensions
et: Otsi paigaldatud laiendusi

en: Main Menu
et: Peamenüü

en: Search for installed extensions
et: Otsi paigaldatud laiendusi

[ctx: Navigation]
en: _Installed
et: _Paigaldatud

[ctx: Navigation]
en: _Browse
et: _Sirvi

note: Translators: the character preceded by "_" should not be the same as others in the same menu
en: Sort _Enabled First
et: Näita _lubatud laiendused eespool

en: _Show Unsupported
et: _Näita toetamata laiendusi

en: _Upgrade Assistant
et: _Uuenduste abiline

en: _Keyboard Shortcuts
et: _Kiirklahvid

en: _About Extension Manager
et: _Teave Laiendushalduri kohta

en: Uninstall Extension?
et: Eemalda laiendus?

en: The extension's features and functionality will no longer be accessible. Are you sure you want to uninstall?
et: Laienduse funktsioonid ei ole edaspidi enam saadaval. Kas oled kindel, et soovid selle eemaldada?

en: _No
et: _Ei

en: _Yes
et: _Jah

en: Unsupported Extension
et: Mittetoetatud laiendus

en: This extension does not support your GNOME Shell version. It may cause errors if installed.
et: See laiendus ei toeta sinu GNOME töölaua versiooni. Kui see paigaldada, võib see vigu põhjustada.

en: _Install Anyway
et: _Paigalda sellegipoolest

en: _Go Back
et: _Tagasi

en: _Details
et: _Üksikasjad
