extension-manager - en to be translation catalogue (122 entries)

en: Extension Manager
be: Менеджэр пашырэнняў

en: Manage GNOME Shell Extensions
be: Кіраванне пашырэннямі абалонкі GNOME

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons. The list MUST also end with a semicolon. Make sure to leave the original strings and add your translations afterwards, so that users can search both in English and your language.
en: extension;manager;shell;
be: пашырэнне; менеджэр; абалонка;

en: Browse, install, and manage GNOME Shell Extensions
be: Праглядайце, усталёўвайце і кіруйце пашырэннямі абалонкі GNOME

en: A utility for browsing and installing GNOME Shell Extensions.
be: Утыліта для прагляду і ўсталявання пашырэнняў абалонкі GNOME.

en: Features:
be: Асаблівасці:

en: Browse extensions.gnome.org right inside the app
be: Прагляд сайта extensions.gnome.org прама ў дадатку

en: Manage the extensions you already have installed
be: Кіруйце пашырэннямі, якія вы ўжо ўсталявалі

en: See all the details of your extensions
be: Паглядзець ўсе дэталі вашых пашырэнняў

en: Check your extensions compatibility with the next version of GNOME
be: Праверыць сумяшчальнасць вашых пашырэнняў з наступнай версіяй GNOME

en: Browse, install, and manage GNOME Shell Extensions.
be: Праглядайце, усталёўвайце і кіруйце пашырэннямі абалонкі GNOME.

en: Search for Extensions
be: Пошук пашырэнняў

en: Enter a keyword to search 'extensions.gnome.org' for GNOME Shell Extensions
be: Увядзіце ключавое слова для пошуку пашырэнняў абалонкі GNOME на 'extensions.gnome.org'

en: Relevance
be: Па актуальнасці

[ctx: Sort search results]
en: Downloads
be: Па колькасці загрузак

en: Recent
be: Па даце абнаўлення

en: Name
be: Па назве

en: Sort search results
be: Сартаваць вынікі пошуку

en: _Load More Results
be: _Загрузіць больш вынікаў

en: No Results Found
be: Нічога не знойдзена

en: Try a different search
be: Паспрабуйце іншы пошук

en: Connection Error
be: Памылка злучэння

en: Reviews and Comments
be: Водгукі і каментары

en: Loading
be: Загрузка

en: Author
be: Аўтар

en: Loading Details
be: Загрузка дэталяў

en: An Error Occurred
be: Адбылася памылка

en: No extension details available
be: Няма звестак аб пашырэнні

en: Enlarge Image
be: Павялічыць малюнак

en: Description
be: Апісанне

en: Links
be: Спасылкі

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Donate
be: Ахвяраваць

en: View on Extensions
be: Праглядзець гэтае пашырэнне на сайце Extensions

en: Reviews and comments are disabled for this extension
be: Водгукі і каментарыі для гэтага пашырэння адключаны

en: There are no reviews or comments
be: Няма водгукаў і каментароў

en: _Show All
be: _Паказаць усе

note: Translators: '%s' = extension name
en: %s Icon
be: %s Значок

note: Translators: '%s' = extension name
en: %s Screenshot
be: %s Скрыншот

en: Error Report
be: Справаздача пра памылку

en: An unexpected error occurred in Extension Manager
be: Адбылася нечаканая памылка ў Менеджэра пашырэнняў

en: Copy to Clipboard
be: Капіяваць у буфер абмену

en: _New Issue
be: _Новая праблема

note: Success indicator
en: Copied
be: Скапіравана

en: Please open a new issue and attach the following information:
be: Калі ласка, адкрыйце новую праюлему і прыкладзеце наступную інфармацыю:

note: Translators: '%s' = Name of Distributor (e.g. "Packager123")
en: You are using a third-party build of Extension Manager. Please <span weight="bold">contact the package distributor (%s) first</span> before filing an issue. Be sure to attach the following information:
be: Вы выкарыстоўваеце іншую зборку Менеджэра пашырэнняў. Калі ласка, <span weight="bold"> спачатку звяжыцеся з дыстрыб'ютарам пакета (%s)</span>, перш чым падаць заяву. Абавязкова прыкладзеце наступную інфармацыю:

note: Translators: Button's tooltip to open extension's preferences dialog
en: Open extension preferences
be: Адкрыйце налады пашырэння

note: Translators: Icon's tooltip when an extension has an error
en: An error occurred while loading this extension
be: Падчас загрузкі гэтага пашырэння адбылася памылка

note: Translators: Icon's tooltip when an extension is incompatible
en: This extension is incompatible with your current version of GNOME
be: Гэта пашырэнне несумяшчальна з вашай бягучай версіяй GNOME

note: Translators: Icon's tooltip when an extension update is available
en: A newer version of this extension is available
be: Даступная больш новая версія гэтага пашырэння

en: Version
be: Версія

en: Session Modes
be: Рэжымы сесіі

en: Error
be: Памылка

en: See Details
be: Паглядзець падрабязнасці

en: Remove…
be: Выдаліць…

en: Unlock Dialog
be: Акно разблакіроўкі

note: Translators: Label when an extension runs on both, login and lock screens
en: This extension will run while the screen is locked and no user is logged in
be: Гэта пашырэнне будзе працаваць нават пры заблакіраваным экране і без ўваходу карыстальніка

note: Translators: Label when an extension runs on the lock screen
en: This extension will run while the screen is locked
be: Гэта пашырэнне будзе працаваць, нават калі экран заблакіраваны

note: Translators: Label when an extension runs on the login screen
en: This extension will run while no user is logged in
be: Гэта пашырэнне будзе працаваць, нават калі карыстальнік не ўвайшоў у сістэму

[ctx: shortcut window]
en: General
be: Асноўные

[ctx: shortcut window]
en: Show Installed Page
be: Паказаць старонку "Усталяваныя"

[ctx: shortcut window]
en: Show Browse Page
be: Паказаць старонку "Пошук"

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Search
be: Пераключыць пошук

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
be: Паказаць спалучэнні клавіш

[ctx: shortcut window]
en: Close Window
be: Зачыніць акно

[ctx: shortcut window]
en: Quit
be: Выйсці

[ctx: shortcut window]
en: Screenshot View
be: Прагляд скрыншотаў

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
be: Павялічыць

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
be: Зменшыць

[ctx: shortcut window]
en: Reset Zoom
be: Скінуць маштаб

[ctx: Number of downloads]
en: Downloads
be: Загрузак

en: Unsupported
be: Не падтрымліваецца

en: Install…
be: Усталяваць…

en: Installing
be: Усталяванне

[ctx: State]
en: Installed
be: Усталявана

en: Unsupported…
be: Не падтрымліваецца…

en: _Log Out…
be: _Выйсці…

en: Use Extensions
be: Выкарыстоўваць пашырэння

en: Extensions can cause performance and stability issues
be: Пашырэнні могуць выклікаць праблемы з прадукцыйнасцю і стабільнасцю

en: User-Installed Extensions
be: Пашырэнні, устаноўленыя карыстальнікам

en: No User Extensions Installed
be: Карыстальніцкія пашырэнні не ўсталяваны

en: Browse
be: Пошук

en: System Extensions
be: Сістэмныя пашырэнні

en: No System Extensions Installed
be: Сістэмныя пашырэнні не ўсталяваны

note: Translators: Text announced by screen readers when interacting with the list of search results
en: Search Results
be: Вынікі пошуку

en: Try a different search or search online
be: Паспрабуйце іншы пошук або пошук у інтэрнэце

en: _Search Online
be: _Пошук у Інтэрнэце

note: Translators: '%d' = number of extensions that will be updated
en: %d extension will be updated on next login | %d extensions will be updated on next login
be[0]: %d пашырэнне будзе абноўлена пры наступным уваходзе
be[1]: %d пашырэння будуць абноўлены пры наступным уваходзе
be[2]: %d пашырэнняў будуць абноўлены пры наступным уваходзе

en: %i Star | %i Stars
be[0]: %i Зорка
be[1]: %i Зоркі
be[2]: %i Зорак

note: Translators: Button's tooltip to zoom out screenshots
en: Zoom Out
be: Зменшыць

note: Translators: Button's tooltip to zoom in screenshots
en: Zoom In
be: Павялічыць

en: Upgrade Assistant
be: Памочнік па абнаўленні

en: _Check Compatibility
be: _Праверыць сумяшчальнасць

en: _Copy to Clipboard
be: _Капіяваць у буфер абмену

en: Checked %d/%d Extensions
be: Праверана %d з %d пашырэнняў

note: Set percentage text
en: %d%% Compatible
be: %d%% сумяшчальна

en: <b>GNOME %s</b> supports <b>%d out of %d</b> of the extensions currently installed on the system
be: <b>GNOME %s</b> падтрымлівае <b>%d з %d</b> пашырэнняў, усталяваных на дадзены момант у сістэме

note: Translators: Icon's tooltip when an extension is compatible
en: A compatible version of the extension exists
be: Існуе сумяшчальная версія пашырэння

note: Translators: Icon's tooltip when an extension is not compatible
en: No compatible version of the extension exists
be: Не існуе сумяшчальнай версіі пашырэння

note: Translators: Icon's tooltip when an extension compatibility is unknown
en: This extension is not hosted on extensions.gnome.org. Its compatibility cannot be determined.
be: Гэта пашырэнне не размешчана на extensions.gnome.org. Немагчыма вызначыць яго сумяшчальнасць.

en: You are currently running <b>GNOME %s</b>. Select a version of GNOME below and check whether your extensions will continue to be available.
be: Вы зараз выкарыстоўваеце <b>GNOME %s</b>. Выберыце версію GNOME ніжэй і праверце, ці застануцца даступнымі вашы пашырэнні.

note: Translators: Tooltip of the search icon in the header bar
en: Search Installed Extensions
be: Пошук сярод усталяваных пашырэнняў

en: Main Menu
be: Галоўнае меню

en: Search for installed extensions
be: Пошук усталяваных пашырэнняў

[ctx: Navigation]
en: _Installed
be: _Устаноўленыя

[ctx: Navigation]
en: _Browse
be: _Пошук

note: Translators: the character preceded by "_" should not be the same as others in the same menu
en: Sort _Enabled First
be: Сартаваць _уключаныя пашырэнні

en: _Show Unsupported
be: _Паказаць непадтрымліваемыя

en: _Upgrade Assistant
be: _Памочнік па абнаўленні

en: _Keyboard Shortcuts
be: _Спалучэнні клавіш

en: _About Extension Manager
be: _Пра Менеджэр пашырэнняў

en: Uninstall Extension?
be: Выдаліць пашырэнне?

en: The extension's features and functionality will no longer be accessible. Are you sure you want to uninstall?
be: Функцыі і магчымасці пашырэння больш не будуць даступныя. Вы ўпэўненыя, што хочаце выдаліць пашырэнне?

en: _No
be: _Не

en: _Yes
be: _Так

en: Unsupported Extension
be: Пашырэнне не падтрымліваецца

en: This extension does not support your GNOME Shell version. It may cause errors if installed.
be: Гэта пашырэнне не падтрымлівае вашу версію абалонкі GNOME. Пры ўсталёўцы гэта можа выклікаць памылкі.

en: _Install Anyway
be: _У любым выпадку ўсталяваць

en: _Go Back
be: _Павярнуцца назад

en: _Details
be: _Падрабязнасці

en: Check <a href='https://status.gnome.org/'>GNOME infrastructure status</a> and try again later
be: Праверце <a href='https://status.gnome.org/'>стан інфраструктуры GNOME</a> і паўтарыце спробу пазней

en: Check your network status and try again
be: Праверце стан сеткі і паўтарыце спробу
