gnome-shell-extension-mediaplayer - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Center
gl: Centrado

en: Right
gl: Dereita

en: Symbolic icon
gl: Icona simbólica

en: Current album cover
gl: Carátula do álbum actual

en: Allow to start the default media player
gl: Permitir iniciar o reprodutor multimedia predeterminado

en: Show the media player volume slider
gl: Mostrar o regulador de volume do reprodutor multimedia

en: Show the media player position slider
gl: Mostrar o regulador de posición do reprodutor multimedia

en: Show media player playlists
gl: Mostrar as listas de reprodución do reprodutor

en: Display song rating
gl: Mostrar cualificacións de cancións

en: Display the currently playing song's rating on a 0 to 5 scale
gl: Mostrar a cualificación da canción en reprodución nunha escala de 0 a 5
