gnome-shell-extension-mediaplayer - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Volume
he: עוצמת קול

en: Playlists
he: רשימות השמעה

en: Stopped
he: נעצר

en: Playing
he: מתנגן

en: Paused
he: הושהה

en: Center
he: מרכז

en: Right
he: ימין

en: Symbolic icon
he: סמליל מייצג

en: Current album cover
he: עטיפת אלבום נוכחי

en: Allow to start the default media player
he: אפשרות להפעיל את נגן ברירת המחדל של המערכת

en: Show the media player volume slider
he: הצגת בורר השמע של נגן המדיה

en: Show the media player position slider
he: הצגת בורר מיקום השיר של נגן המדיה

en: Show media player playlists
he: הצגת רשימות ההשמעה של נגן המדיה

en: Display song rating
he: הצגת דירוג השיר

en: Display the currently playing song's rating on a 0 to 5 scale
he: הצגת דירוג השיר המתנגן בסקלה של 0 עד 5
