gnome-shell-extension-mediaplayer - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Volume
pl: Głośność

en: Playlists
pl: Listy odtwarzania

en: Stopped
pl: Zatrzymano

en: Playing
pl: Odtwarzanie

en: Paused
pl: Wstrzymano

en: Allow to start the default media player
pl: Uruchamianie domyślnego odtwarzacza

en: Show the media player volume slider
pl: Wyświetlanie suwaka głośności odtwarzacza

en: Show the media player position slider
pl: Wyświetlanie suwaka pozycji odtwarzania

en: Show media player playlists
pl: Wyświetlanie list odtwarzania
