gnome-shell-extension-mediaplayer - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Volume
ro: Volum

en: Playlists
ro: Listă de redare

en: Stopped
ro: Oprit

en: Playing
ro: În redare

en: Paused
ro: Suspendat

en: Center
ro: Centru

en: Right
ro: Dreapta

en: Symbolic icon
ro: Iconiță simbolică

en: Current album cover
ro: Imaginea de album

en: Allow to start the default media player
ro: Permite pornirea programului media implicit

en: Show the media player volume slider
ro: Arată bara de control a volumului

en: Show the media player position slider
ro: Arată bara de redare a poziției

en: Show media player playlists
ro: Arată listele de redare

en: Display song rating
ro: Arată nota melodiei

en: Display the currently playing song's rating on a 0 to 5 scale
ro: Arată nota pentru melodia în curs de rulare pe o scară de la 0 la 5
