Gnome-Shell-Erweiterung Suspend Button - en to uk_UA translation catalogue (6 entries)

en: Two buttons
uk_UA: Показувати дві кнопки

en: Show two distinct buttons instead of alt-switch-button.
uk_UA: Показувати дві окремі кнопки замість перемикання кнопкою Alt.

en: Suspend default
uk_UA: Призупинити за замовчуванням

en: Change alt-switch-buttons behaviour to default to suspend.
    Press alt to shutdown.
    This setting has no effect if two buttons are shown.
uk_UA: Змінити типову дію кнопки перемикання з клавішею Alt на Призупинити.
    Натиснути Alt, щоб вимкнути.
    Налаштування не діє, якщо показані дві кнопки.

en: Suspend
uk_UA: Призупинити

en: Power Off
uk_UA: Вимкнути
