gnome-shell-extension-openweather - en to bg translation catalogue (82 entries)

en: Openweathermap.org does not work without an api-key.
    Either set the switch to use the extensions default key in the preferences dialog to on or register at https://openweathermap.org/appid and paste your personal key into the preferences dialog.
bg: Оpenweathermap.org изисква API ключ.
    Конфигурирайте да разширението да използва ключа по подразбиране, или се регистрирайте на https://openweathermap.org/appid и поставете своя персонален ключ в конфигурацията.

en: Can not connect to %s
bg: Не може да се осъществи връзка с %s

en: Locations
bg: Местоположения

en: Reload Weather Information
bg: Опресни информацията

en: Weather Settings
bg: Настройки

en: Can not open %s
bg: %s не може да бъде отворен

en: Invalid city
bg: Грешен град

en: Invalid location! Please try to recreate it.
bg: Невалидно местоположение. Моля опитайте се да го въведете отново.

en: Calm
bg: спокойно

en: Light air
bg: Лек полъх

en: Light breeze
bg: Лек бриз

en: Gentle breeze
bg: Light breeze

en: Moderate breeze
bg: Умерен бриз

en: Strong breeze
bg: Силен бриз

en: Moderate gale
bg: Умерен вихър

en: Strong gale
bg: Силен вихър

en: Storm
bg: Буря

en: Violent storm
bg: Силна буря

en: Hurricane
bg: Ураган

en: Sunday
bg: Неделя

en: Monday
bg: Понеделник

en: Tuesday
bg: Вторник

en: Wednesday
bg: Сряда

en: Thursday
bg: Четвъртък

en: Friday
bg: Петък

en: Saturday
bg: Събота

en: N
bg: С

en: NE
bg: СИ

en: E
bg: И

en: SE
bg: ЮИ

en: S
bg: Ю

en: SW
bg: ЮЗ

en: W
bg: З

en: NW
bg: СЗ

en: Loading ...
bg: Зареждане...

en: Please wait
bg: Моля изчакайте

en: Humidity:
bg: Влажност

en: Pressure:
bg: Налягане

en: Wind:
bg: Вятър

en: Thunderstorm
bg: гръмотевична буря

en: Drizzle
bg: ситен дъжд

en: Snow
bg: снеговалеж

en: Sleet
bg: суграшица

en: Mist
bg: мъгла

en: Smoke
bg: дим

en: Haze
bg: мараня

en: Sand/Dust Whirls
bg: пясъчни завихряния

en: Fog
bg: мъгла

en: Sand
bg: пясък

en: Dust
bg: прах

en: Not available
bg: Не е налично

en: Tomorrow
bg: Утре

en: Units
bg: Мерни единици

en: Provider
bg: Доставчик на услугата

en: Center
bg: Центрирано

en: Right
bg: В дясно

en: Left
bg: В ляво

en: Translate Conditions
bg: Превеждай информацията за времето

en: Geolocation Provider
bg: Доставчик на гео-локационна информация

en: e.g. Vaiaku, Tuvalu or -8.5211767,179.1976747
bg: например Vaiaku, Tuvalu or -8.5211767,179.1976747

en: Clear entry
bg: Изчисти записа

en: Save
bg: Запиши

en: Cancel
bg: Отказ

en: About
bg: Относно

en: Weather Provider
bg: Доставчик на метеорологична информация

en: Temperature Unit
bg: Мерна единица за температура

en: Pressure Unit
bg: Мерна единица за налягане

en: Wind Speed Units
bg: Мерна единица за скорост на вятъра

en: Choose the units used for wind speed. Allowed values are 'kph', 'mph', 'm/s', 'knots', 'ft/s' or 'Beaufort'.
bg: Изберете мерната единица за скорост на вятъра. Позволените стойности са: 'kph', 'mph', 'm/s', 'knots', 'ft/s' or 'Beaufort'.

en: Wind Direction by Arrows
bg: Посока на вятъра със стрелки

en: Choose whether to display wind direction through arrows or letters.
bg: Изберете да се показва ли посоката на вятъра със стрелки или букви

en: Temperature in Panel
bg: Показвай температурата в панела

en: Conditions in Panel
bg: Информация за времето в панела

en: Position in Panel
bg: Позиция в панела

en: Refresh interval (actual weather)
bg: Интервал на опресняване (метеорологична обстановка)

en: Refresh interval (forecast)
bg: Интервал на опресняване (прогноза)

en: Center forecastbox.
bg: Прогнозата да се показва в центъра

en: Number of days in forecast
bg: Брой дни в прогнозата

en: Maximal number of digits after the decimal point
bg: Брой знаци след десетичната точка

en: Your personal API key from openweathermap.org
bg: Личен API код от openweathermap.org

en: Use the extensions default API key from openweathermap.org
bg: Използвай API кода по подразбиране от openweathermap.org

en: Your personal AppKey from developer.mapquest.com
bg: Личен API код от developer.mapquest.com
