Hibernate Status Button - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Hibernate
bg: Хиберниране

en: Hybrid Sleep
bg: Хибридно Приспиване

en: Do you really want to hibernate the system?
bg: Наистина ли искате да хибернирате системата?

en: Cancel
bg: Отказ

en: Hibernate button: Systemd Missing
bg: Бутон за Хибернация: Systemd Липсва.

en: Systemd seems to be missing and is required.
bg: Systemd изглежда че липсва, а е задължително.

en: Disable Extension
bg: Изключване на Разширението

en: Hibernate button: Hibernate failed
bg: Бутон за Хибернация: Хибернирането се провали.

en: Looks like hibernation failed.
    On some linux distributions hibernation is disabled
    because not all hardware supports it well;
    please check your distribution documentation
    on how to enable it.
bg: Изглежда че Хибернацията се провали.
    На някой Линукс дистрибуции хибернирането е изключено,
    защото не всеки хардуер го поддържа добре.
    Моля проверете документацията на вашата дистрибуция
    за това как да я включите

en: You are wrong, don't check this anymore!
bg: Вие сте в грешка, Не проверявайте това повече!

en: This extension has no settings available
bg: Това разширение няма налични настройки.
