Hibernate Status Button - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Hibernate
cs: Uspat na disk

en: Do you really want to hibernate the system?
cs: Opravdu chcete systém uspat na disk?

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Hibernate button: Systemd Missing
cs: Hibernate button: Systemd není nainstalován

en: Systemd seems to be missing and is required.
cs: Zdá se, že Systemd není nainstalován, ale je vyžadován.

en: Disable Extension
cs: Zakázat rozšíření

en: Hibernate button: Hibernate failed
cs: Hibernate button: Uspání na disk se nezdařilo

en: Looks like hibernation failed.
    On some linux distributions hibernation is disabled
    because not all hardware supports it well;
    please check your distribution documentation
    on how to enable it.
cs: Vypadá to, že se uspání na disk nezdařilo.
    U některých linuxových distribucí je uspání na disk
    zakázáno, protože ne všechny hardware ho podporují,
    podívejte se prosím do dokumentace své distribuce, jak ji povolit.

en: You are wrong, don't check this anymore!
cs: Mýlíte se, už to nekontrolujte!

en: This extension has no settings available
cs: Toto rozšíření nemá k dispozici žádná nastavení
