Hibernate Status Button - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Hibernate
hu: Hibernálás

en: Hybrid Sleep
hu: Hibrid felfüggesztés

en: Do you really want to hibernate the system?
hu: Valóban hibernálni szeretné a rendszert?

en: Cancel
hu: Mégse

en: Hibernate button: Systemd Missing
hu: Hibernate button: systemd nem található

en: Systemd seems to be missing and is required.
hu: Úgy tűnik, hogy a hibernáláshoz szükséges systemd nincs telepítve.

en: Disable Extension
hu: Kiterjesztés letiltása

en: Hibernate button: Hibernate failed
hu: Hibernate button: Hibernálás meghiúsult

en: Looks like hibernation failed.
    On some linux distributions hibernation is disabled
    because not all hardware supports it well;
    please check your distribution documentation
    on how to enable it.
hu: Úgy tűnik, hogy a hibernálás sikertelen volt.
    Egyes Linux kiadások nem támogatják ezt a funkciót,
    mert nem minden eszköz támogatja a hibernálást;
    engedélyezéshez ellenőrizze a rendszer dokumentációját!

en: You are wrong, don't check this anymore!
hu: Ne ellenőrizd ezt többet!

en: This extension has no settings available
hu: Ennek a kiterjesztésnek nincsenek beállításai
