gnome-shell-extensions master - en to af translation catalogue (70 entries)

en: GNOME Classic
af: GNOME Klassiek

en: This session logs you into GNOME Classic
af: Hierdie sessie laat mens aanmeld by GNOME Klassiek

en: Attach modal dialog to the parent window
af: Heg modale dialoogvenster vas aan die ouervenster

en: This key overrides the key in org.gnome.mutter when running GNOME Shell.
af: Hierdie sleutel oorskryf die sleutel in org.gnome.mutter wanneer GNOME Shell uitgevoer word.

en: Arrangement of buttons on the titlebar
af: Knoppie rangskikking op die titelbalk

en: This key overrides the key in org.gnome.desktop.wm.preferences when running GNOME Shell.
af: Die sleutel oorheers die sleutel in org.gnome.desktop.wm.preferences wanneer GNOME uitgevoer word.

en: Enable edge tiling when dropping windows on screen edges
af: Aktiveer rand-tilering wanneer vensters op skermrand laat val word

en: Workspaces only on primary monitor
af: Werkspasies slegs op primêre monitor

en: Delay focus changes in mouse mode until the pointer stops moving
af: Vertraag fokusverandering in muismodus totdat die wyser ophou beweeg

en: Thumbnail only
af: Slegs duimnael

en: Application icon only
af: Slegs toepassingsikoon

en: Thumbnail and application icon
af: Duimnael en toepassingsikoon

en: Present windows as
af: Wys vensters as

en: Show only windows in the current workspace
af: Wys slegs vensters van die huidige werkruimte

en: Activities Overview
af: Aktiwiteite-oorsig

en: Favorites
af: Gunstelinge

en: Applications
af: Toepassings

en: Application and workspace list
af: Toepassing- en werkspasielys

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
af: 'n Lys stringe wat elkeen 'n toepassing id (werkskerm en lêernaam) sowel as komma gevolg deur 'n werkspasie nommer bevat

en: Application
af: Toepassing

en: Workspace
af: Werkspasie

en: Add Rule
af: Voeg reël by

en: Create new matching rule
af: Skep 'n nuwe ooreenstemmende reël

en: Add
af: Voeg by

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
af: Kon nie skyf "%s" uitskiet nie:

en: Removable devices
af: Verwyderbare toestelle

en: Open Files
af: Open lêer

en: Hello, world!
af: Hallo, wêreld!

en: Alternative greeting text.
af: Alternatiewe groetboodskap.

en: If not empty, it contains the text that will be shown when clicking on the panel.
af: Indien dit nie leeg is nie bevat dit die teks wat op die paneel gewys word as daarop geklik word.

en: Message
af: Boodskap

note: TRANSLATORS: Example is the name of the extension, should not be translated
en: Example aims to show how to build well behaved extensions for the Shell and as such it has little functionality on its own.
    Nevertheless it’s possible to customize the greeting message.
af: Example het ten doel om te wys hoe om goeie uitbreidings vir die Shell te skep en het dus min funksionaliteit.
    Tog is dit moontlik om die groeteboodskap aan te pas.

en: Use more screen for windows
af: Gebruik meer skermspasie vir vensters

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
af: Probeer om meer skermspasie te gebruik vir die plasing van vensterduimnaels deur aan te pas by die skerm-aspekverhouding. Hierdie instelling is slegs van toepassing op die normale plasingstrategie.

en: Place window captions on top
af: Plaas venster opskrifte bo

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
af: As waar, plaas venster opskrifte bo hul onderskeie duimnaels, anders as die shell standaard waar hulle onder sou verskyn. As u hierdie instelling verander, moet die shell weer begin word om enige effek te toon.

en: Places
af: Plekke

en: Failed to mount volume for “%s”
af: Kon nie die "%s" volume heg nie

en: Failed to launch “%s”
af: Kon nie "%s" lanseer nie

en: Computer
af: Rekenaar

en: Home
af: Tuis

en: Browse Network
af: Blaai deur netwerk

en: Cycle Screenshot Sizes
af: Rol deur skermkiekies

en: Cycle Screenshot Sizes Backward
af: Rol agteruit deur skermkiekies

en: Theme name
af: Temanaam

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
af: Die naam van die tema wat van ~/.themes/name/gnome-shell gelaai moet word

en: Close
af: Sluit

en: Unminimize
af: Onminimeer

en: Minimize
af: Minimeer

en: Unmaximize
af: Onmaksimeer

en: Maximize
af: Maksimeer

en: Minimize all
af: Minimeer almal

en: Unminimize all
af: Onminimeer almal

en: Maximize all
af: Maksimeer almal

en: Unmaximize all
af: Ommaksimeer almal

en: Close all
af: Sluit almal

en: Workspace Indicator
af: Werkspasie aanwyser

en: Window List
af: Vensterlys

en: When to group windows
af: Wanneer om vensters te groepeer

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are “never”, “auto” and “always”.
af: Besluit wanneer om vensters van dieselfde toepassing in die vensterlys te groepeer. Moontlike waardes is "nooit", "outomaties" en "altyd".

en: Show the window list on all monitors
af: Wys vensterlys op alle skerms

en: Whether to show the window list on all connected monitors or only on the primary one.
af: Of die vensterlys op alle gekonnekteerde monitors vertoon moet word of slegs die primêre een.

en: Window Grouping
af: Venstergroepering

en: Never group windows
af: Moet nooit vensters groepeer nie

en: Group windows when space is limited
af: Groepeer vensters wanneer ruimte beperk is

en: Always group windows
af: Groepeer vensters altyd

en: Show on all monitors
af: Wys op alle skerms

en: Workspace Names
af: Werkspasiename

en: Name
af: Naam

en: Workspace %d
af: Werkspasie %d
