gnome-shell-extensions master - en to eu translation catalogue (53 entries)

en: GNOME Classic
eu: GNOME Klasikoa

en: This session logs you into GNOME Classic
eu: Saio honek GNOME Klasikoa hasten du

en: GNOME Classic on Wayland
eu: GNOME klasikoa Wayland gainean

en: GNOME Classic on Xorg
eu: GNOME klasikoa Xorg gainean

en: Favorites
eu: Gogokoak

en: Applications
eu: Aplikazioak

en: Application and workspace list
eu: Aplikazioen eta laneko areen zerrenda

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
eu: Kateen zerrenda bat, bakoitzak aplikazio-ID bat duena (mahaigainaren fitxategi-izena) eta jarraian bi puntu eta laneko arearen zenbakia dituena

en: Workspace Rules
eu: Laneko areen arauak

en: Add Rule
eu: Gehitu araua

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
eu: Huts egin du “%s“ unitatea egoztean:

en: Removable devices
eu: Gailu aldagarriak

en: Open Files
eu: Ireki fitxategiak

en: Use more screen for windows
eu: Erabili pantaila gehiago leihoentzako

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
eu: Saiatu pantaila gehiago erabiltzen leihoen koadro txikiak kokatzeko pantailaren aspektu-erlaziora egokituz, eta haiek taldekatu muga-koadroa txikiagotzeko. Ezarpen hau kokapen naturalaren estrategiarekin soilik aplikatzen da.

en: Place window captions on top
eu: Jarri leihoaren epigrafea gainean

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
eu: TRUE (egia) bada, leihoen epigrafeak dagokien koadro txikien gainean jarriko ditu, Shell-aren lehenespena (behean jartzearena) gainidatziz. Ezarpen hau aldatzeko eta aplikatzeko Shell berrabiarazi behar da.

en: Places
eu: Lekuak

en: Failed to launch “%s”
eu: Huts egin du '%s' abiaraztean

en: Failed to mount volume for “%s”
eu: Huts egin du “%s“(r)en bolumena muntatzean

en: Computer
eu: Ordenagailua

en: Home
eu: Karpeta nagusia

en: Browse Network
eu: Arakatu sarea

en: Cycle Screenshot Sizes
eu: Pantaila-argazkien tamainak begiztan

en: Cycle Screenshot Sizes Backward
eu: Pantaila-argazkien tamainak atzerantz begiztan

en: Theme name
eu: Gaiaren izena

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
eu: Gaiaren izena, ~/.themes/izena/gnome-shell direktoriotik kargatzeko

en: Close
eu: Itxi

en: Unminimize
eu: Leheneratu

en: Minimize
eu: Minimizatu

en: Unmaximize
eu: Desmaximizatu

en: Maximize
eu: Maximizatu

en: Minimize all
eu: Minimizatu denak

en: Unminimize all
eu: Leheneratu denak

en: Maximize all
eu: Maximizatu denak

en: Unmaximize all
eu: Desmaximizatu denak

en: Close all
eu: Itxi denak

en: Window List
eu: Leiho-zerrenda

en: When to group windows
eu: Noiz elkartu leihoak

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are “never”, “auto” and “always”.
eu: Aplikazio bereko leihoak leihoen zerrendan noiz elkartuko diren erabakitzen du. Balio erabilgarriak: “never“ (inoiz ere ez), “auto“ (automatikoa) eta “always“ (beti).

en: Show windows from all workspaces
eu: Erakutsi laneko area guztietako leihoak

en: Whether to show windows from all workspaces or only the current one.
eu: Laneko area guztietako leihoak edo uneko areakoak soilik erakutsiko diren.

en: Show the window list on all monitors
eu: Erakutsi leihoen zerrenda pantaila guztietan

en: Whether to show the window list on all connected monitors or only on the primary one.
eu: Leihoen zerrenda konektatutako pantaila guztietan edo soilik pantaila nagusian erakutsiko den.

en: Window Grouping
eu: Leiho-elkartzea

en: Never group windows
eu: Leihoak inoiz ez elkartu

en: Group windows when space is limited
eu: Elkartu leihoak lekua mugatuta dagoenean

en: Always group windows
eu: Elkartu beti leihoak

en: Show on all monitors
eu: Erakutsi pantaila guztietan

en: Workspace Indicator
eu: Lan arearen adierazlea

en: Workspace Names
eu: Laneko areen izenak

en: Workspace %d
eu: %d. laneko area

en: Add Workspace
eu: Gehitu laneko area
