gnome-shell-extensions gnome-3-0 - en to fa translation catalogue (52 entries)

en: GNOME Classic
fa: گنوم کلاسیک

en: This session logs you into GNOME Classic
fa: این نشست شما را به گنوم کلاسیک وارد می‌کند

en: GNOME Classic on Wayland
fa: گنوم کلاسیک روی وی‌لند

en: GNOME Classic on Xorg
fa: گنوم کلاسیک روی زورگ

en: Favorites
fa: برگزیده‌ها

en: Applications
fa: برنامه‌ها

en: Application and workspace list
fa: فهرست برنامه و فضای‌کاری

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
fa: فهرستی از رشته‌ها، هرکدام حاوی شناسه‌ی یک برنامه (نام پرونده رومیزی)، در ادامه‌ی یک ویرگول و شماره‌ی فضای کاری

en: Workspace Rules
fa: قواعد فضای کاری

en: Add Rule
fa: افزودن قاعده

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
fa: بیرون دادن دیسک‌گردان «%s» شکست خورد:

en: Removable devices
fa: دستگاه‌های جداشدنی

en: Open Files
fa: گشودن پرونده‌ها

en: Use more screen for windows
fa: استفاده از صفحه بیشتر برای پنجره

en: Place window captions on top
fa: قراردادن عنوان پنجره در بالا

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
fa: اگر بر روی درست باشد، عنوان پنجره را بالای تصویر آن قرار می‌دهد، که حالت پیش‌فرض شل در پایین را تغییر می‌دهد. تغییر این گزینه، نیاز به راه‌اندازی مجدد شل دارد تا تاثیر بگذارد.

en: Places
fa: مکان‌ها

en: Failed to launch “%s”
fa: شکست در اجرای «%s»

en: Failed to mount volume for “%s”
fa: شکست در سوار کردن حجم برای «%s»

en: Computer
fa: رایانه

en: Home
fa: خانه

en: Browse Network
fa: مرور شبکه

en: Cycle Screenshot Sizes
fa: تغییر اندازه تصاویر صفحه‌نمایش

en: Cycle Screenshot Sizes Backward
fa: حرکت برعکس بین اندازه تصاویر صفحه‌نمایش

en: Theme name
fa: نام تم

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
fa: نام تم، جهت بارگیری از شاخه themes/name/gnome-shell./~

en: Close
fa: خروج

en: Unminimize
fa: ناکمینه

en: Minimize
fa: کمینه

en: Unmaximize
fa: نابیشینه

en: Maximize
fa: بیشنه

en: Minimize all
fa: کمینهٔ همه

en: Unminimize all
fa: ناکمینهٔ همه

en: Maximize all
fa: بیشینهٔ همه

en: Unmaximize all
fa: نابیشینهٔ همه

en: Close all
fa: بستن همه

en: Window List
fa: فهرست پنجره

en: When to group windows
fa: زمان گروه کردن پنجره‌ها

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are “never”, “auto” and “always”.
fa: تصمیم می‌گیرد چه زمانی پنجره‌های یک برنامه در فهرست پنجره‌ها گروه شوند. مقدارهای ممکن عبارتند از «never»، «auto» و «always».

en: Show windows from all workspaces
fa: نمایش پنجره‌ها از تمام فضاهای کاری

en: Whether to show windows from all workspaces or only the current one.
fa: این که پنجره‌ها از تمام فضاهای کاری نمایش داده شود یا فقط فضای کاری فعلی.

en: Show the window list on all monitors
fa: نمایش فهرست پنجره‌ها در تمام نمایشگرها

en: Whether to show the window list on all connected monitors or only on the primary one.
fa: اینکه آیا فهرست پنجره‌ها در تمام نمایشگرهای متصل نمایش داده شود یا فقط در نمایشگر اصلی.

en: Window Grouping
fa: گروه‌سازی پنجره‌ها

en: Never group windows
fa: هیچ‌گاه پنجره‌ها گروه نشوند

en: Group windows when space is limited
fa: پنجره‌ها زمانی که فضا محدود است گروه شوند

en: Always group windows
fa: همیشه پنجره‌ها گروه شوند

en: Show on all monitors
fa: نمایش در تمام نمایشگرها

en: Workspace Indicator
fa: نشانگر فضای‌کاری

en: Workspace Names
fa: نام‌های فضای کاری

en: Workspace %d
fa: فضای کاری %Id

en: Add Workspace
fa: افزودن فضای‌کاری
