gnome-shell-extensions master - en to fur translation catalogue (49 entries)

en: This session logs you into GNOME Classic
fur: Cheste session ti fâs jentrâ in GNOME Classic

en: GNOME Classic on Wayland
fur: GNOME Classic su Wayland

en: GNOME Classic on Xorg
fur: GNOME Classic su Xorg

en: Favorites
fur: Preferîts

en: Applications
fur: Aplicazions

en: Application and workspace list
fur: Liste aplicazions e spazi di lavôr

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
fur: Une liste di stringhis, ogniune e ten il ID di une aplicazion (non dal file .desktop), cun daûr doi ponts e il numar dal spazi di lavôr

en: Workspace Rules
fur: Regulis dai spazis di lavôr

en: Add Rule
fur: Zonte regule

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
fur: No si è rivâts a parâ fûr la unitât “%s”»:

en: Removable devices
fur: Dispositîfs estraibii

en: Open Files
fur: Vierç i files

en: Use more screen for windows
fur: Dopre plui schermi pai barcons

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
fur: Cîr di doprâ plui schermi par plaçâ lis miniaturis dai barcons, adatant il rapuart di aspiet dal visôr e consolidant ancjemo di plui lis miniaturis par ridusi il spazi complessîf. Cheste impostazion si apliche dome se l'algoritmi di plaçament al è naturâl.

en: Place window captions on top
fur: Met il titul dal barcon parsore

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
fur: Se VÊR, al place i titui dai barcons denant des relativis miniaturis, sorpassant il compuartament predefinît de shell, che lis place in bas. Cambiant cheste impostazion si scugne tornâ a inviâ la shell.

en: Places
fur: Puescj

en: Failed to launch “%s”
fur: No si è rivâts a inviâ “%s”

en: Failed to mount volume for “%s”
fur: No si è rivâts a montâ il volum par “%s”

en: Browse Network
fur: Esplore rêt

en: Cycle Screenshot Sizes
fur: Dimensions videadis catuardis ciclichis

en: Cycle Screenshot Sizes Backward
fur: Dimensions videadis caturadis ciclichis indaûr

en: Theme name
fur: Non dal teme

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
fur: Il non dal teme, che si cjame da ~/.themes/name/gnome-shell

en: Close
fur: Siere

en: Unminimize
fur: Gjave minimizazion

en: Unmaximize
fur: Gjave massimizazion

en: Maximize
fur: Massimize

en: Minimize all
fur: Minimize ducj

en: Unminimize all
fur: Gjave a ducj la minimizazion

en: Maximize all
fur: Massimize ducj

en: Unmaximize all
fur: Gjave a ducj la massimizazion

en: Close all
fur: Siere ducj

en: Window List
fur: Liste barcons

en: When to group windows
fur: Cuant meti in grup i barcons

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are “never”, “auto” and “always”.
fur: Al decît cuant meti dongje i barcons de stesse aplicazion su la liste dai barcons. I valôrs pussibii a son “never”, “auto” e “always”.

en: Show windows from all workspaces
fur: Mostre i barcons di ducj i spazis di lavôr

en: Whether to show windows from all workspaces or only the current one.
fur: Indiche se mostrâ i barcons di ducj i spazis di lavôr o nome di chel atuâl.

en: Show the window list on all monitors
fur: Mostre la liste dai barcons su ducj i visôrs

en: Whether to show the window list on all connected monitors or only on the primary one.
fur: Indiche se mostrâ la liste dai barcons su ducj i visôrs tacâts o nome sul chel principâl.

en: Window Grouping
fur: Intropament di barcons

en: Never group windows
fur: No sta meti mai in grup i barcons

en: Group windows when space is limited
fur: Met dongje i barcons cuant che il spazi al è limitât

en: Always group windows
fur: Met simpri in grup i barcons

en: Show on all monitors
fur: Mostre su ducj i visôrs

en: Workspace Indicator
fur: Indicadôr spazi di lavôr

en: Workspace Names
fur: Nons dai spazis di lavôr

en: Workspace %d
fur: Spazi di lavôr %d

en: Add Workspace
fur: Zonte spazi di lavôr
