gnome-shell-extensions - en to he translation catalogue (39 entries)

en: GNOME Classic
he: ‏GNOME קלסי

en: This session logs you into GNOME Classic
he: הפעלה זו מכניסה אותך למצב הקלסי של GNOME

en: GNOME Classic on Wayland
he: ‏GNOME קלסי על גבי Wayland

en: GNOME Classic on Xorg
he: ‏GNOME קלסי על גבי Xorg

en: Favorites
he: מועדפים

en: Applications
he: יישומים

en: Workspace Rules
he: כללי מרחב העבודה

en: Add Rule
he: הוספת כלל

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
he: שליפת הכונן „%s” נכשלה:

en: Removable devices
he: התקנים נתיקים

en: Open Files
he: פתיחת קבצים

en: Places
he: מיקומים

en: Failed to launch “%s”
he: שיגור „%s” נכשל

en: Failed to mount volume for “%s”
he: ארע כשל בעיגון כרך „%s”

en: Computer
he: מחשב

en: Home
he: בית

en: Browse Network
he: עיון ברשת

en: Close
he: סגירה

en: Unminimize
he: ביטול המזעור

en: Minimize
he: מזעור

en: Unmaximize
he: ביטול ההגדלה

en: Maximize
he: הגדלה

en: Minimize all
he: מזעור הכל

en: Unminimize all
he: ביטול מזעור הכל

en: Maximize all
he: הגדלת הכל

en: Unmaximize all
he: ביטול הגדלת הכל

en: Close all
he: סגירת הכל

en: Window List
he: רשימת חלונות

en: When to group windows
he: מתי לקבץ חלונות

en: Show windows from all workspaces
he: הצגת חלונות מכל מרחבי העבודה

en: Window Grouping
he: קיבוץ חלונות

en: Never group windows
he: לעולם לא לקבץ חלונות

en: Group windows when space is limited
he: קיבוץ חלונות כאשר המקום מוגבל

en: Always group windows
he: תמיד לקבץ חלונות

en: Show on all monitors
he: הצגה בכל הצגים

en: Workspace Indicator
he: מחוון מרחבי עבודה

en: Workspace Names
he: שם מרחב העבודה

en: Workspace %d
he: מרחב עבודה %d

en: Add Workspace
he: הוספת מרחב עבודה
