gnome-shell-extensions master - en to hr translation catalogue (53 entries)

en: GNOME Classic
hr: GNOME klasičan

en: This session logs you into GNOME Classic
hr: Ova sesija vas prijavljuje u klasičan GNOME

en: GNOME Classic on Wayland
hr: GNOME klasičan na Waylandu

en: GNOME Classic on Xorg
hr: GNOME klasičan na Xorgu

en: Favorites
hr: Omiljeni

en: Applications
hr: Aplikacije

en: Application and workspace list
hr: Aplikacije i popis radnih prozora

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
hr: Popis nizova, svaki sadrži aplikaciju (naziv datoteke prečaca), slijedeći stupac i broj radnog prostora

en: Workspace Rules
hr: Pravila radnog prostora

en: Add Rule
hr: Dodaj pravilo

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
hr: Izbacivanje uređaja “%s” neuspjelo:

en: Removable devices
hr: Prijenosni uređaji

en: Open Files
hr: Otvori datoteku

en: Use more screen for windows
hr: Koristi više zaslona za prozore

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
hr: Pokušaj koristiti više zaslona za smještaj minijatura prozora prilagodbi omjeru prikaza zaslona, i njihovim budućim objedinjiavanjem u svrhu smanjenja graničnog okvira. Ova postavka se samo primjenjuje sa strategijom prirodnog smještaja.

en: Place window captions on top
hr: Smjesti naslov prozora na vrh

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
hr: Ako je odabrano, smjesti naslov prozora na vrh odgovarajuće minijature, zaobilazeći zadano smještanje ljuske na dnu. Promjena ove postavke zahtijeva ponovno pokretanje ljuske kako bi se primijenila.

en: Places
hr: Lokacije

en: Failed to launch “%s”
hr: Neuspješno pokretanje “%s”

en: Failed to mount volume for “%s”
hr: Neuspješno montiranje uređaja “%s”

en: Computer
hr: Računalo

en: Home
hr: Osobna mapa

en: Browse Network
hr: Pregledaj mrežu

en: Cycle Screenshot Sizes
hr: Veličina slijeda snimke zaslona

en: Cycle Screenshot Sizes Backward
hr: Veličina obrnutog slijeda snimke zaslona

en: Theme name
hr: Naziv teme

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
hr: Naziv teme, mora se učitati iz ~/.themes/name/gnome-shell

en: Close
hr: Zatvori

en: Unminimize
hr: Vrati

en: Minimize
hr: Smanji

en: Unmaximize
hr: Prikaži u prozoru

en: Maximize
hr: Uvećaj

en: Minimize all
hr: Smanji sve

en: Unminimize all
hr: Vrati sve

en: Maximize all
hr: Uvećaj sve

en: Unmaximize all
hr: Prikaži u prozoru sve

en: Close all
hr: Zatvori sve

en: Window List
hr: Popis prozora

en: When to group windows
hr: Kada grupirati prozore

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are “never”, “auto” and “always”.
hr: Odlučuje kada grupirati prozore od iste aplikacije u popisu prozora. Moguće vrijednosti su:  “never”, “auto” i “always”.

en: Show windows from all workspaces
hr: Prikaži prozore sa svih radnih prostora

en: Whether to show windows from all workspaces or only the current one.
hr: Treba li prikazati popis prozora sa svih radnih prostora ili samo trenutnog.

en: Show the window list on all monitors
hr: Prikaži ikone radne površine na svim zaslonima

en: Whether to show the window list on all connected monitors or only on the primary one.
hr: Treba li prikazati popis prozora na svim povezanim zaslonima ili smo na glavnom.

en: Window Grouping
hr: Grupiranje prozora

en: Never group windows
hr: Ne grupiraj prozore

en: Group windows when space is limited
hr: Grupiraj prozore kada je prostor ograničen

en: Always group windows
hr: Uvijek grupiraj prozore

en: Show on all monitors
hr: Prikaži na svim zaslonima

en: Workspace Indicator
hr: Indikator radnog prostora

en: Workspace Names
hr: Nazivi radnih prostora

en: Workspace %d
hr: Radni prostor %d

en: Add Workspace
hr: Dodaj radni prostor
