gnome-shell-extensions master - en to hu translation catalogue (53 entries)

en: GNOME Classic
hu: Klasszikus GNOME

en: This session logs you into GNOME Classic
hu: Bejelentkezés a klasszikus GNOME környezetbe

en: GNOME Classic on Wayland
hu: Klasszikus GNOME Waylanden

en: GNOME Classic on Xorg
hu: Klasszikus GNOME Xorgon

en: Favorites
hu: Kedvencek

en: Applications
hu: Alkalmazások

en: Application and workspace list
hu: Alkalmazások és munkaterületek listája

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
hu: Alkalmazásazonosítókat (.desktop fájl neve), majd kettősponttal elválasztva a munkaterület számát tartalmazó karakterláncok sorozata

en: Workspace Rules
hu: Munkaterület szabályok

en: Add Rule
hu: Szabály hozzáadása

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
hu: A(z) „%s” meghajtó kiadása nem sikerült:

en: Removable devices
hu: Cserélhető eszközök

en: Open Files
hu: Fájlok megnyitása

en: Use more screen for windows
hu: Nagyobb képernyőterület használata ablakokhoz

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
hu: Próbáljon nagyobb képernyőterületet használni az ablakok bélyegképeinek elhelyezéséhez, és szorosabban elhelyezni azokat a határoló négyzet csökkentéséhez. Ez a beállítás csak a természetes elhelyezési stratégiára érvényes.

en: Place window captions on top
hu: Ablakfeliratok elhelyezése felül

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
hu: Ha igazra van állítva, akkor az ablakfeliratokat a megfelelő bélyegkép tetejére helyezi el, az alapértelmezett alja helyett. Ezen beállítás módosítása a Shell újraindítását igényli.

en: Places
hu: Helyek

en: Failed to launch “%s”
hu: „%s” indítása meghiúsult

en: Failed to mount volume for “%s”
hu: Nem sikerült a kötet csatolása ennél: „%s”

en: Computer
hu: Számítógép

en: Home
hu: Saját mappa

en: Browse Network
hu: Hálózat tallózása

en: Cycle Screenshot Sizes
hu: Képernyőképméretek végigléptetése

en: Cycle Screenshot Sizes Backward
hu: Képernyőképméretek végigléptetése visszafelé

en: Theme name
hu: Témanév

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
hu: A ~/.themes/név/gnome-shell alól betöltendő téma neve

en: Close
hu: Bezárás

en: Unminimize
hu: Minimalizálás megszüntetése

en: Minimize
hu: Minimalizálás

en: Unmaximize
hu: Maximalizálás megszüntetése

en: Maximize
hu: Maximalizálás

en: Minimize all
hu: Minden minimalizálása

en: Unminimize all
hu: Minden minimalizálásának megszüntetése

en: Maximize all
hu: Minden maximalizálása

en: Unmaximize all
hu: Minden maximalizálásának megszüntetése

en: Close all
hu: Minden bezárása

en: Window List
hu: Ablaklista

en: When to group windows
hu: Mikor legyenek az ablakok csoportosítva

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are “never”, “auto” and “always”.
hu: Megadja, mikor csoportosítsa az Ablaklista kisalkalmazás egyazon alkalmazás ablakait. Lehetséges értékek „never” (soha), „auto” (automatikus) és „always” (mindig).

en: Show windows from all workspaces
hu: Ablakok megjelenítése az összes munkaterületről

en: Whether to show windows from all workspaces or only the current one.
hu: Megjelenjenek-e az ablakok az összes munkaterületről vagy csak a jelenlegiről.

en: Show the window list on all monitors
hu: Az ablaklista megjelenítése minden monitoron

en: Whether to show the window list on all connected monitors or only on the primary one.
hu: Megjelenjen-e az ablaklista minden csatlakoztatott monitoron vagy csak az elsődlegesen.

en: Window Grouping
hu: Ablakcsoportosítás

en: Never group windows
hu: Soha ne csoportosítsa az ablakokat

en: Group windows when space is limited
hu: Ablakok csoportosítása, ha kevés a hely

en: Always group windows
hu: Mindig csoportosítsa az ablakokat

en: Show on all monitors
hu: Megjelenítés minden monitoron

en: Workspace Indicator
hu: Munkaterület indikátor

en: Workspace Names
hu: Munkaterületnevek

en: Workspace %d
hu: %d. munkaterület

en: Add Workspace
hu: Munkaterület hozzáadása
