gnome-shell-extensions master - en to kk translation catalogue (53 entries)

en: GNOME Classic
kk: Классикалық GNOME

en: This session logs you into GNOME Classic
kk: Бұл сессия арқылы классикалық GNOME ішіне кіресіз

en: GNOME Classic on Wayland
kk: Wayland негізіндегі классикалық GNOME

en: GNOME Classic on Xorg
kk: Xorg негізіндегі классикалық GNOME

en: Favorites
kk: Таңдамалылар

en: Applications
kk: Қолданбалар

en: Application and workspace list
kk: Қолданба және жұмыс орындар тізімі

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
kk: Жолдар тізімі, әрқайсысы қолданба анықтағышын сақтайды (desktop файлының аты), соңында үтір және жұмыс орнының нөмірі тұрады

en: Workspace Rules
kk: Жұмыс орын ережелері

en: Add Rule
kk: Ережені қосу

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
kk: "%s" жетегін шығару сәтсіз аяқталды:

en: Removable devices
kk: Алынатын құрылғылар

en: Open Files
kk: Файлдарды ашу

en: Use more screen for windows
kk: Терезелер үшін көбірек экранды қолдану

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
kk: Терезелер үлгілерін орналастыру кезінде экран жақтарының арақатынасын есепке алып, көбірек экран орнын қолдануға тырысу, және шектеу қоршамын азайту мақсатында оларды әрі қарай да жинастыру. Бұл баптау тек табиғи орналастыру ережесімен іске асады.

en: Place window captions on top
kk: Терезелер атауларын жоғарыға орналастыру

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
kk: True болса, терезе атауларын сәйкес келетін үлгінің үстіне орналастыру, үнсіз келісім бойынша астына орналастырудың орнына. Бұл баптау іске асыру үшін қоршамды қайта іске қосу керек.

en: Places
kk: Орындар

en: Failed to launch “%s”
kk: "%s" жөнелту сәтсіз аяқталды

en: Failed to mount volume for “%s”
kk: "%s" үшін томды тіркеу сәтсіз аяқталды

en: Computer
kk: Компьютер

en: Home
kk: Үй бумасы

en: Browse Network
kk: Желіні шолу

en: Cycle Screenshot Sizes
kk: Скриншоттар өлшемдерін ауыстырып көрсету

en: Cycle Screenshot Sizes Backward
kk: Скриншоттар өлшемдерін кері ретпен ауыстырып көрсету

en: Theme name
kk: Тема атауы

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
kk: Тема атауы, ~/.themes/name/gnome-shell ішінен алынады

en: Close
kk: Жабу

en: Unminimize
kk: Қайырылған емес қылу

en: Minimize
kk: Қайыру

en: Unmaximize
kk: Жазық емес қылу

en: Maximize
kk: Жазық қылу

en: Minimize all
kk: Барлығын қайыру

en: Unminimize all
kk: Барлығын қайырылған емес қылу

en: Maximize all
kk: Барлығын жазық қылу

en: Unmaximize all
kk: Барлығын жазық емес қылу

en: Close all
kk: Барлығын жабу

en: Window List
kk: Терезелер тізімі

en: When to group windows
kk: Терезелерді қашан топтау керек

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are “never”, “auto” and “always”.
kk: Терезелер тізімінде бір қолданбаның терезелерін қашан топтау керек екенін сипаттайды. Мүмкін мәндері: "never", "auto" және "always".

en: Show windows from all workspaces
kk: Барлық жұмыс орнындарынан терезелерді көрсету

en: Whether to show windows from all workspaces or only the current one.
kk: Ашық терезелерді тек барлық жұмыс орындарынан ба, әлде тек ағымдағысынан ба көрсету керек.

en: Show the window list on all monitors
kk: Терезелер тізімін барлық мониторларда көрсету

en: Whether to show the window list on all connected monitors or only on the primary one.
kk: Терезелер тізімін барлық жалғанған мониторларда, немесе тек біріншілік мониторда көрсету керек пе.

en: Window Grouping
kk: Терезелерді топтау

en: Never group windows
kk: Терезелерді ешқашан топтамау

en: Group windows when space is limited
kk: Терезелерді орын шектелген кезде топтау

en: Always group windows
kk: Терезелерді әрқашан топтау

en: Show on all monitors
kk: Барлық мониторларда көрсету

en: Workspace Indicator
kk: Жұмыс орын индикаторы

en: Workspace Names
kk: Жұмыс орын атаулары

en: Workspace %d
kk: Жұмыс орны %d

en: Add Workspace
kk: Жұмыс орнын қосу
