gnome-shell-extensions master - en to km translation catalogue (64 entries)

en: This session logs you into GNOME Classic
km: សម័យ​នេះ​នឹង​ឲ្យ​អ្នក​ចូល GNOME Classic

en: Window management and application launching
km: កំពុង​ចាប់ផ្ដើម​កម្មវិធី និង​ការ​គ្រប់គ្រង​បង្អួច

en: Attach modal dialog to the parent window
km: ភ្ជាប់​ប្រអប់​បែប​ទៅកាន់​បង្អួច​មេ

en: This key overrides the key in org.gnome.mutter when running GNOME Shell.
km: ពាក្យ​គន្លឹះ​នេះ​នឹង​បដិសេធ​​ពាក្យ​គន្លឹះ​នៅ​ក្នុង org.gnome.mutter ពេល​ដំណើរការ GNOME សែល។

en: Enable edge tiling when dropping windows on screen edges
km: បើក​គម្រប​គែម​ពេល​ទម្លាក់​បង្អួច​នៅ​លើ​គែម​អេក្រង់

en: Workspaces only on primary monitor
km: តំបន់​ធ្វើការ​មានតែ​នៅ​លើ​ម៉ូនីទ័រ​មេ​ប៉ុណ្ណោះ

en: Delay focus changes in mouse mode until the pointer stops moving
km: ប្ដូរ​ការ​ពន្យារពេល​ផ្ដោត​នៅ​ក្នុង​របៀប​កណ្ដុរ​រហូតដល់​ព្រួញ​កណ្ដុរ​លែង​ផ្លាស់ទី

en: Thumbnail only
km: តែ​រូបភាព​តូច​ប៉ុណ្ណោះ

en: Application icon only
km: តែ​រូបតំណាង​កម្មវិធី​ប៉ុណ្ណោះ

en: Thumbnail and application icon
km: រូបតំណាង​កម្មវិធី និង​រូបភាព​តូច

en: Present windows as
km: បង្ហាញ​វីនដូ​ជា

en: Show only windows in the current workspace
km: បង្ហាញ​តែ​វីនដូ​ប៉ុណ្ណោះ​នៅ​ក្នុង​តំបន់​ធ្វើការ​បច្ចុប្បន្ន

en: Activities Overview
km: សកម្មភាព​ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Favorites
km: ចំណូលចិត្ត

en: Applications
km: កម្មវិធី

en: Application and workspace list
km: កម្មវិធី និង​បញ្ជី​តំបន់​ធ្វើការ

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
km: បញ្ជី​ខ្សែ​អក្សរ, បញ្ជី​នីមួយៗ​មាន​លេខ​សម្គាល់​កម្មវិធី (ឈ្មោះ​ឯកសារ​ផ្ទៃតុ) តាម​ពីក្រោយ​ដោយ​សញ្ញា​ចុច​ពីរ និង​លេខ​តំបន់​ធ្វើការ

en: Application
km: កម្មវិធី

en: Workspace
km: តំបន់​ធ្វើការ

en: Add rule
km: បន្ថែម​ក្បួន

en: Create new matching rule
km: បង្កើត​ក្បួន​ផ្គូរផ្គង​ថ្មី

en: Add
km: បន្ថែម

en: Ejecting drive '%s' failed:
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ច្រាន់​ដ្រាយ '%s' ចេញ៖

en: Removable devices
km: ឧបករណ៍​ចល័ត

en: Open File
km: បើក​ឯកសារ

en: Hello, world!
km: សួស្ដី ពិភពលោក!

en: Alternative greeting text.
km: អត្ថបទ​ស្វាគមន៍​ឆ្លាស់គ្នា។

en: If not empty, it contains the text that will be shown when clicking on the panel.
km: បើ​មិន​ទទេ វា​គឺ​មាន​អត្ថបទ​ដែល​នឹង​បង្ហាញ​ពេល​ចុច​លើ​ស្លាបព្រឹល។

en: Example aims to show how to build well behaved extensions for the Shell and as such it has little functionality on its own.
    Nevertheless it's possible to customize the greeting message.
km: ឧទាហរណ៍៖ ដើម្បី​បង្ហាញ​របៀប​បង្កើត​ផ្នែក​បន្ថែម​ល្អ​សម្រាប់​សែល វា​គឺ​ត្រូវ​មាន​មុខងារ​ផ្ទាល់ខ្លួន​របស់​វា។
    ទោះ​យ៉ាងណា វា​មិន​អាច​ប្ដូរ​សារ​ស្វាគមន៍​បាន​ទេ។

en: Message:
km: សារ៖

en: Use more screen for windows
km: ប្រើ​អេក្រង់​ច្រើន​សម្រាប់​បង្អួច

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
km: សាកល្បង​ប្រើ​អេក្រង់​ច្រើន​សម្រាប់​ដាក់​រូបភាព​តូច​របស់​បង្អួច​ដោយ​យោង​តាម​សមាមាត្រ​អេក្រង់ រួច​បង្រួម​វា​ដើម្បី​បន្ថយ​ព្រំដែន​ប្រអប់។ ការ​កំណត់​នេះ​អនុវត្ត​តែ​ជាមួយ​វិធីសាស្ត្រ​ជំនួស​ធម្មជាតិ​ប៉ុណ្ណោះ។

en: Place window captions on top
km: ដាក់​ចំណងជើង​បង្អួច​នៅ​ខាងលើ

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
km: ប្រសិនបើ​ពិត វា​នឹង​ដាក់​ចំណងជើង​បង្អួច​នៅ​ខាងលើ​រូបភាព​តូច ហើយ​បដិសេធ​សែល​លំនាំដើម​ដែល​ដាក់​វា​នៅ​បាត។ ការ​ប្ដូរ​ការ​កំណត់​នេះ តម្រូវ​ឲ្យ​ចាប់ផ្ដើម​សែល​ឡើងវិញ​ទើប​មាន​ប្រសិទ្ធភាព។

en: Places
km: ដាក់

en: Failed to launch "%s"
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ចាប់ផ្ដើម "%s"

en: Computer
km: កុំព្យូទ័រ

en: Home
km: ផ្ទះ

en: Browse Network
km: រក​មើល​បណ្ដាញ

en: CPU
km: ស៊ីភីយូ

en: Memory
km: អង្គ​ចងចាំ

en: Theme name
km: ឈ្មោះ​រូបរាង

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
km: ឈ្មោះ​រូបរាង​ដែល​ត្រូវ​ផ្ទុក​ចេញពី ~/.themes/name/gnome-shell

en: Close
km: បិទ

en: Unminimize
km: មិន​បង្រួម​អប្បបរមា

en: Minimize
km: បង្រួម​អប្បបរមា

en: Unmaximize
km: មិន​ពង្រីក​អតិបរមា

en: Maximize
km: ពង្រីក​អតិបរមា

en: Minimize all
km: បង្រួម​អប្បបរមា​ទាំងអស់

en: Unminimize all
km: មិន​បង្រួម​អប្បបរមា​ទាំងអស់

en: Maximize all
km: ពង្រីក​អតិបរមា​ទាំងអស់

en: Unmaximize all
km: មិន​ពង្រីក​អតិបរមា​ទាំងអស់

en: Close all
km: បិទ​ទាំងអស់

en: Workspace Indicator
km: ទ្រនិច​បង្ហាញ​តំបន់​ធ្វើការ

en: Window List
km: បញ្ជី​បង្អួច

en: When to group windows
km: ពេល​ដាក់​បង្អួច​ជាក្រុម

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are "never", "auto" and "always".
km: សម្រេចចិត្ត​ថា​តើ​ពេល​ណា​ដែល​ត្រូវ​ដាក់​បង្អួច​ជា​ក្រុម​ចេញពី​កម្មវិធី​ដូចគ្នា​នៅ​លើ​បញ្ជី​បង្អួច។ តម្លៃ​ដែល​អាច​ប្រើ​បាន​គឺ៖ "កុំ", "ស្វ័យប្រវត្តិ" និង "ជានិច្ច" ។

en: Window Grouping
km: ដាក់​បង្អួច​ជា​ក្រុម

en: Never group windows
km: កុំ​ដាក់​បង្អួច​ជា​ក្រុម

en: Group windows when space is limited
km: ដាក់​បង្អួច​ជា​ក្រុម​ពេល​ទំហំ​មាន​ដែន​កំណត់

en: Always group windows
km: ដាក់​បង្អួច​ជា​ក្រុម​ជានិច្ច

en: Workspace names:
km: ឈ្មោះ​តំបន់​ធ្វើការ៖

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Workspace %d
km: តំបន់​ធ្វើការ %d
