gnome-shell-extensions master - en to mjw translation catalogue (25 entries)

en: Add
mjw: Kethap

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
mjw: Drive “%s” patet un-eh:

en: Open Files
mjw: Files kangpu

en: Failed to launch “%s”
mjw: “%s” Ingpu un-eh

en: Browse Network
mjw: Network kelang

en: Theme name
mjw: Theme amen

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
mjw: Theme amem, kewan ji pen ~/.themes/name/gnome-shell

en: Close
mjw: Kanghap

en: Unminimize
mjw: Pabi-thuthe

en: Minimize
mjw: Pabi

en: Unmaximize
mjw: Pathe-thuthe

en: Maximize
mjw: Pathe

en: Minimize all
mjw: Kado-kawe pabi

en: Unminimize all
mjw: Kado-kawe pabi-thuthe

en: Maximize all
mjw: Kathe-kawe pathe

en: Unmaximize all
mjw: Kado-kawe pathe-thuthe

en: Close all
mjw: Kado-kawe kanghap

en: When to group windows
mjw: Mentu hutsi windows muluk nangji

en: Window Grouping
mjw: Windows muluk

en: Never group windows
mjw: Windows muluk ri

en: Group windows when space is limited
mjw: Adim bihek te windows muluk noi

en: Always group windows
mjw: Windows muluk vek nangji

en: Workspace Names
mjw: Workspace amen hai

en: Name
mjw: Men

en: Workspace %d
mjw: Workspace amen %d
