gnome-shell-extensions master - en to ms translation catalogue (54 entries)

en: GNOME Classic
ms: Klasik GNOME

en: This session logs you into GNOME Classic
ms: Sesi ini mendaftarkan masuk anda ke dalam Klasik GNOME

en: Favorites
ms: Kegemaran

en: Applications
ms: Aplikasi-Aplikasi

en: Application and workspace list
ms: Senarai aplikasi dan ruang kerja

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
ms: Satu senarai rentetan, yang setiap satunya mengandungi id aplikasi (nama fail atas meja) diikuti dengan tanda titik bertindih dan nombor ruang kerja

en: Application
ms: Aplikasi

en: Workspace
ms: Ruang Kerja

en: Add Rule
ms: Tambah Peraturan

en: Create new matching rule
ms: Cipta peraturan baharu yang sepadan

en: Add
ms: Tambah

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
ms: Melentingkan pemacu "%s" gagal:

en: Removable devices
ms: Peranti boleh tanggal

en: Open Files
ms: Buka Fail

en: Use more screen for windows
ms: Gunakan lebih banyak skrin untuk tetingkap

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
ms: Cuba menggunakan lebih banyak skrin untuk meletakkan lakaran kecil dengan menyesuaikan nisbah bidang skrin dan menggabungkan kesemuanya untuk mengurangkan kotak pembatasan. Tetapan ini hanya digunakan dengan strategi penempatan tabii.

en: Place window captions on top
ms: Letakkan kapsyen tetingkap di atas

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
ms: Jika benar, letakkan kapsyen di atas lakaran kecil masing-masing sekali gus membatalkan tetapan asal shell di bawah. Penukaran tetapan ini perlu memulakan semula shell untuk berkesan.

en: Places
ms: Tempat

en: Failed to launch “%s”
ms: Gagal melancarkan “%s”

en: Failed to mount volume for “%s”
ms: Gagal melekap volum untuk "%s"

en: Computer
ms: Komputer

en: Home
ms: Rumah

en: Browse Network
ms: Layar Rangkaian

en: Cycle Screenshot Sizes
ms: Kitar Saiz-Saiz Tangkap Layar

en: Cycle Screenshot Sizes Backward
ms: Kitar Saiz-Saiz Tangkap Layar Mengundur

en: Theme name
ms: Nama tema

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
ms: Nama tema yang hendak dimuatkan menerusi ~/.themes/name/gnome-shell

en: Close
ms: Tutup

en: Unminimize
ms: Nyahminimum

en: Minimize
ms: Minimum

en: Unmaximize
ms: Nyahmaksimum

en: Maximize
ms: Maksimum

en: Minimize all
ms: Minimum semua

en: Unminimize all
ms: Nyahminimum semua

en: Maximize all
ms: Maksimum semua

en: Unmaximize all
ms: Nyahmaksimum semua

en: Close all
ms: Tutup semua

en: Window List
ms: Senarai Tetingkap

en: When to group windows
ms: Bila mahu kelompokkan tetingkap

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are “never”, “auto” and “always”.
ms: Tentukan bila hendak kelompokkan tetingkap dari aplikasi yang sama dalam senarai tetingkap. Nilai yang mungkin adalah "never", "auto" dan "always".

en: Show windows from all workspaces
ms: Tunjuk tetingkap pada semua ruang kerja

en: Whether to show windows from all workspaces or only the current one.
ms: Sama ada hendak tunjuk tetingkap dari semua ruang kerja atau yang semasa sahaja.

en: Show the window list on all monitors
ms: Tunjuk senarai tetingkap pada semua monitor

en: Whether to show the window list on all connected monitors or only on the primary one.
ms: Sama ada hendak tunjuk senarai tetingkap pada semua monitor bersambung atau yang semasa sahaja.

en: Window Grouping
ms: Pengelompokan Tetingkap

en: Never group windows
ms: Jangan kelompokkan tetingkap

en: Group windows when space is limited
ms: Kelompokkan tetingkap apabila ruang terhad

en: Always group windows
ms: Sentiasa kelompokkan tetingkap

en: Show on all monitors
ms: Tunjuk pada semua monitor

en: Workspace Indicator
ms: Penunjuk Ruang Kerja

en: Workspace Names
ms: Nama Ruang Kerja

en: Name
ms: Nama

en: Workspace %d
ms: Ruang Kerja %d
