gnome-shell-extensions master - en to nl translation catalogue (52 entries)

en: GNOME Classic
nl: Gnome klassiek

en: This session logs you into GNOME Classic
nl: Deze sessie meldt u aan bij Gnome klassiek

en: GNOME Classic on Wayland
nl: Gnome klassiek op Wayland

en: GNOME Classic on Xorg
nl: Gnome klassiek op Xorg

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Applications
nl: Toepassingen

en: Application and workspace list
nl: Toepassings- en werkbladlijst

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
nl: Een lijst van tekenreeksen, elk bestaande uit een toepassings-id (desktop-bestandsnaam), gevolgd door een dubbele punt en het werkbladnummer

en: Workspace Rules
nl: Werkbladregels

en: Add Rule
nl: Regel toevoegen

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
nl: Uitwerpen van station ‘%s’ mislukt:

en: Removable devices
nl: Verwijderbare apparaten

en: Open Files
nl: Bestanden openen

en: Use more screen for windows
nl: Meer schermruimte gebruiken voor vensters

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
nl: Proberen om meer schermruimte te gebruiken voor het plaatsen van vensterminiaturen door aanpassing aan de schermverhoudingen en door ze verder te consolideren teneinde het begrenzingskader te reduceren. Deze instelling heeft alleen effect bij de natuurlijke plaatsingsstrategie.

en: Place window captions on top
nl: Vensterbijschriften bovenaan plaatsen

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
nl: Indien waar, dan worden vensterbijschriften bovenaan de respectievelijke miniatuur geplaatst, waarbij de standaardpositionering onderaan genegeerd wordt. Het wijzigen van deze instelling vereist het herstarten van de shell om effect te sorteren.

en: Places
nl: Locaties

en: Failed to launch “%s”
nl: Starten van ‘%s’ mislukt

en: Failed to mount volume for “%s”
nl: Koppelen van volume mislukt voor ‘%s’

en: Home
nl: Persoonlijke map

en: Browse Network
nl: Netwerk doorbladeren

en: Cycle Screenshot Sizes
nl: Schermafdrukafmetingen doorlopen

en: Cycle Screenshot Sizes Backward
nl: Schermafdrukafmetingen omgekeerd doorlopen

en: Theme name
nl: Themanaam

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
nl: De naam van het thema, te laden vanuit ~/.themes/name/gnome-shell

en: Close
nl: Sluiten

en: Unminimize
nl: Zichtbaar maken

en: Minimize
nl: Minimaliseren

en: Unmaximize
nl: Herstellen

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: Minimize all
nl: Alles minimaliseren

en: Unminimize all
nl: Alles zichtbaar maken

en: Maximize all
nl: Alles maximaliseren

en: Unmaximize all
nl: Alles herstellen

en: Close all
nl: Alles sluiten

en: Window List
nl: Vensterlijst

en: When to group windows
nl: Wanneer vensters te groeperen

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are “never”, “auto” and “always”.
nl: Beslist wanneer vensters van dezelfde toepassing in de vensterlijst te groeperen. Mogelijke waarden zijn ‘never’ (nooit), ‘auto’ en ‘always’ (altijd).

en: Show windows from all workspaces
nl: Vensters van alle werkbladen tonen

en: Whether to show windows from all workspaces or only the current one.
nl: Bepaalt of de vensters van alle werkbladen of enkel die van de huidige getoond worden.

en: Show the window list on all monitors
nl: De vensterlijst op alle beeldschermen tonen

en: Whether to show the window list on all connected monitors or only on the primary one.
nl: Bepaalt of de vensterlijst op alle verbonden beeldschermen of enkel op het primaire beeldscherm wordt weergegeven.

en: Window Grouping
nl: Venstergroepering

en: Never group windows
nl: Vensters nooit groeperen

en: Group windows when space is limited
nl: Vensters groeperen wanneer de ruimte beperkt is

en: Always group windows
nl: Vensters altijd groeperen

en: Show on all monitors
nl: Tonen op alle beeldschermen

en: Workspace Indicator
nl: Werkbladindicator

en: Workspace Names
nl: Werkbladnamen

en: Workspace %d
nl: Werkblad %d

en: Add Workspace
nl: Werkblad toevoegen
