gnome-shell-extensions master - en to oc translation catalogue (52 entries)

en: This session logs you into GNOME Classic
oc: Aquesta session vos connècta a GNOME Classic

en: GNOME Classic on Wayland
oc: GNOME Classic sus Wayland

en: GNOME Classic on Xorg
oc: GNOME Classic sus Xorg

en: Favorites
oc: Favorits

en: Applications
oc: Aplicacions

en: Application and workspace list
oc: Lista d'aplicacions e d'espacis de trabalh

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
oc: Una lista de cadenas de caratèrs, que contenon caduna un identificant d'aplicacion (nom de fichièr desktop), seguit per un dos-punts e lo numèro de l'espaci de trabalh

en: Workspace Rules
oc: Règlas dels espacis de trabalh

en: Add Rule
oc: Apondre una règla

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
oc: L'ejeccion del disc « %s » a fracassat :

en: Removable devices
oc: Periferics amovibles

en: Open Files
oc: Dobrir Fichièrs

en: Use more screen for windows
oc: Utilizar mai d'ecran per las fenèstras

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
oc: Ensaja d'utilizar mai d'espaci d'ecran per plaçar las vinhetas de las fenèstras en s'adaptant a las proporcions de l'ecran e en las consolidant mai per reduire la zòna englobanta. Aqueste paramètre s'aplica pas qu'en utilizant l'estrategia de plaçament « natural ».

en: Place window captions on top
oc: Plaçar los títols de las fenèstras en dessús

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
oc: Se verai, plaça los títols de las fenèstras en dessús de la vinheta correspondenta, aquò remplaça lo comportament per defaut que los plaça en dejós. Per qu'aqueste paramètre siá pres en compte, cal reaviar lo Shell.

en: Places
oc: Emplaçaments

en: Failed to launch “%s”
oc: Impossible d'aviar « %s »

en: Failed to mount volume for “%s”
oc: Fracàs del montatge del volum per « %s »

en: Computer
oc: Ordenador

en: Home
oc: Dorsièr personal

en: Browse Network
oc: Percórrer la ret

en: Cycle Screenshot Sizes
oc: Passar a la talha de captura seguenta

en: Cycle Screenshot Sizes Backward
oc: Talhas de las capturas d'ecran enrèire

en: Theme name
oc: Nom del tèma

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
oc: Lo nom del tèma, de cargar a partir de ~/.themes/name/gnome-shell

en: Close
oc: Tampar

en: Unminimize
oc: Restablir

en: Minimize
oc: Reduire

en: Unmaximize
oc: Restablir

en: Maximize
oc: Maximizar

en: Minimize all
oc: Reduire tot

en: Unminimize all
oc: Restablir tot

en: Maximize all
oc: Maximizar tot

en: Unmaximize all
oc: Restablir tot

en: Close all
oc: Tampar tot

en: Window List
oc: Lista de fenèstras

en: When to group windows
oc: Quand regropar las fenèstras

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are “never”, “auto” and “always”.
oc: Decidís quora regropar las fenèstras d'una meteissa aplicacion sus la lista de las fenèstras. Las valors possiblas son « never » (pas jamai), « auto » e « always » (totjorn).

en: Show windows from all workspaces
oc: Afichar las fenèstras de totes los espacis de trabalh

en: Whether to show windows from all workspaces or only the current one.
oc: Indica se cal afichar las fenèstras sus totes los espacis de trabalh o solament l'actual.

en: Show the window list on all monitors
oc: Afichar la lista de las fenèstras sus totes los ecrans

en: Whether to show the window list on all connected monitors or only on the primary one.
oc: Indica se cal afichar la lista de las fenèstras sus totes los ecrans connectats o solament l'ecran principal.

en: Window Grouping
oc: Regropament de fenèstras

en: Never group windows
oc: Regropar pas jamai las fenèstras

en: Group windows when space is limited
oc: Regropar las fenèstras quand l'espaci es limitat

en: Always group windows
oc: Regropar totjorn las fenèstras

en: Show on all monitors
oc: Afichar sus totes los ecrans

en: Workspace Indicator
oc: Indicator d'espaci de trabalh

en: Workspace Names
oc: Noms dels espacis de trabalh

en: Workspace %d
oc: Espaci de trabalh %d

en: Add Workspace
oc: Apondre un espaci de trabalh
