gnome-shell-extensions - en to pl translation catalogue (53 entries)

en: GNOME Classic
pl: Klasyczne GNOME

en: This session logs you into GNOME Classic
pl: Ta sesja loguje do klasycznego środowiska GNOME

en: GNOME Classic on Wayland
pl: Klasyczne GNOME (Wayland)

en: GNOME Classic on Xorg
pl: Klasyczne GNOME (Xorg)

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Applications
pl: Programy

en: Application and workspace list
pl: Lista programów i obszarów roboczych

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
pl: Lista ciągów, każdy zawierający identyfikator programu (nazwę pliku .desktop) z przecinkiem i numerem obszaru roboczego

en: Workspace Rules
pl: Reguły obszarów roboczych

en: Add Rule
pl: Dodaj regułę

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
pl: Wysunięcie napędu „%s” się nie powiodło:

en: Removable devices
pl: Urządzenia wymienne

en: Open Files
pl: Otwórz menedżer plików

en: Use more screen for windows
pl: Użycie więcej miejsca dla okien

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
pl: Próbuje użyć więcej miejsca do umieszczania miniatur okien przez zaadaptowanie formatu ekranu i zbliżenie ich do siebie. To ustawienie ma wpływ tylko na naturalną strategię umieszczania okien.

en: Place window captions on top
pl: Umieszczanie podpisów okien na górze

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
pl: Jeśli jest ustawione na „true”, to umieszcza podpisy okien na górze odpowiedniej miniatury, zastępując domyślne umieszczanie ich na dole przez powłokę. Zmiana tego ustawienia wymaga ponownego uruchomienia powłoki, aby uwzględnić zmiany.

en: Places
pl: Miejsca

en: Failed to launch “%s”
pl: Uruchomienie „%s” się nie powiodło

en: Failed to mount volume for “%s”
pl: Zamontowanie woluminu dla „%s” się nie powiodło

en: Computer
pl: Komputer

en: Home
pl: Katalog domowy

en: Browse Network
pl: Przeglądaj sieć

en: Cycle Screenshot Sizes
pl: Zmiana rozmiaru zrzutu ekranu

en: Cycle Screenshot Sizes Backward
pl: Zmiana rozmiaru zrzutu ekranu wstecz

en: Theme name
pl: Nazwa motywu

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
pl: Nazwa motywu do wczytania z katalogu ~/.themes/name/gnome-shell

en: Close
pl: Zamknij

en: Unminimize
pl: Cofnij minimalizację

en: Minimize
pl: Zminimalizuj

en: Unmaximize
pl: Cofnij maksymalizację

en: Maximize
pl: Zmaksymalizuj

en: Minimize all
pl: Zminimalizuj wszystkie

en: Unminimize all
pl: Cofnij minimalizację wszystkich

en: Maximize all
pl: Zmaksymalizuj wszystkie

en: Unmaximize all
pl: Cofnij maksymalizację wszystkich

en: Close all
pl: Zamknij wszystkie

en: Window List
pl: Lista okien

en: When to group windows
pl: Kiedy grupować okna

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are “never”, “auto” and “always”.
pl: Określa, kiedy grupować okna tego samego programu na liście okien. Możliwe wartości to „never” (nigdy), „auto” (automatycznie) i „always” (zawsze).

en: Show windows from all workspaces
pl: Wyświetlanie okien ze wszystkich obszarów roboczych

en: Whether to show windows from all workspaces or only the current one.
pl: Czy wyświetlać okna ze wszystkich obszarów roboczych, czy tylko z obecnego.

en: Show the window list on all monitors
pl: Wyświetlanie listy okien na wszystkich monitorach

en: Whether to show the window list on all connected monitors or only on the primary one.
pl: Czy wyświetlać listę okien na wszystkich podłączonych monitorach, czy tylko na głównym.

en: Window Grouping
pl: Grupowanie okien

en: Never group windows
pl: Bez grupowania okien

en: Group windows when space is limited
pl: Grupowanie okien, kiedy miejsce jest ograniczone

en: Always group windows
pl: Stałe grupowanie okien

en: Show on all monitors
pl: Wyświetlanie na wszystkich monitorach

en: Workspace Indicator
pl: Wskaźnik obszaru roboczego

en: Workspace Names
pl: Nazwy obszarów roboczych

en: Workspace %d
pl: %d. obszar roboczy

en: Add Workspace
pl: Dodaj obszar roboczy
