gnome-shell-extensions - en to sk translation catalogue (53 entries)

en: GNOME Classic
sk: Klasické prostredie GNOME

en: This session logs you into GNOME Classic
sk: Táto relácia vás prihlási do klasického prostredia GNOME

en: GNOME Classic on Wayland
sk: Klasické prostredie GNOME so systémom Wayland

en: GNOME Classic on Xorg
sk: Klasické prostredie GNOME so systémom Xorg

en: Favorites
sk: Obľúbené

en: Applications
sk: Aplikácie

en: Application and workspace list
sk: Zoznam aplikácií a pracovných plôch

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
sk: Zoznam reťazcov, z ktorých každý obsahuje identifikátor aplikácie (názov súboru .desktop), nasledovaný čiarkou a číslom pracovného priestoru

en: Workspace Rules
sk: Pravidlá pracovného priestoru

en: Add Rule
sk: Pridať pravidlo

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
sk: Zlyhalo vysúvanie jednotky „%s“:

en: Removable devices
sk: Vymeniteľné zariadenia

en: Open Files
sk: Otvoriť aplikáciu Súbory

en: Use more screen for windows
sk: Použiť viac obrazovky pre okná

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
sk: Pokúsi sa využiť viac obrazovky tým, že umiestnenie miniatúr okien sa prispôsobí pomeru strán, a tiež sa zváži zmenšenie okrajov. Toto nastavenie sa aplikuje len pri bežnom spôsobe umiestnenia.

en: Place window captions on top
sk: Umiestniť titulok okna navrch

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
sk: Pri nastavení na true, bude titulok okna umiestnený navrchu zodpovedajúcej miniatúry. Prepíše sa tým predvolené nastavenie shellu, ktorý ho umiestňuje nadol. Aby sa prejavila zmena, je potrebné reštartovať shell.

en: Places
sk: Miesta

en: Failed to launch “%s”
sk: Zlyhalo spustenie „%s“

en: Failed to mount volume for “%s”
sk: Zlyhalo pripojenie zväzku pre „%s“

en: Computer
sk: Počítač

en: Home
sk: Domov

en: Browse Network
sk: Prehliadať sieť

en: Cycle Screenshot Sizes
sk: Meniť veľkosti snímkov obrazovky

en: Cycle Screenshot Sizes Backward
sk: Meniť veľkosti snímkov obrazovky spätne

en: Theme name
sk: Názov témy

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
sk: Názov témy, ktorá sa načíta z ~/.themes/nazov/gnome-shell

en: Close
sk: Zavrieť

en: Unminimize
sk: Odminimalizovať

en: Minimize
sk: Minimalizovať

en: Unmaximize
sk: Odmaximalizovať

en: Maximize
sk: Maximalizovať

en: Minimize all
sk: Minimalizovať všetko

en: Unminimize all
sk: Odminimalizovať všetko

en: Maximize all
sk: Maximalizovať všetko

en: Unmaximize all
sk: Odmaximalizovať všetko

en: Close all
sk: Zavrieť všetko

en: Window List
sk: Zoznam okien

en: When to group windows
sk: Kedy zoskupiť okná

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are “never”, “auto” and “always”.
sk: Rozhoduje kedy sa majú v zozname okien zoskupiť okná tej istej aplikácie.Možné hodnoty sú „never“ (nikdy), „auto“ (automaticky) a „always“ (vždy).

en: Show windows from all workspaces
sk: Zobraziť okná zo všetkých pracovných priestorov

en: Whether to show windows from all workspaces or only the current one.
sk: Určuje, či sa majú zobraziť okná zo všetkých pracovných priestorov, alebo iba z aktuálneho.

en: Show the window list on all monitors
sk: Zobraziť zoznam okien na všetkých monitoroch

en: Whether to show the window list on all connected monitors or only on the primary one.
sk: Určuje, či sa má zobraziť zoznam okien na všetkých pripojených monitoroch, alebo iba na hlavnom.

en: Window Grouping
sk: Zoskupenie okien

en: Never group windows
sk: Nikdy nezoskupovať okná

en: Group windows when space is limited
sk: Zoskupovať okna ak je obmedzený priestor

en: Always group windows
sk: Vždy zoskupovať okná

en: Show on all monitors
sk: Zobraziť na všetkých monitoroch

en: Workspace Indicator
sk: Indikátor pracovného priestoru

en: Workspace Names
sk: Názvy pracovných priestorov

en: Workspace %d
sk: Pracovný priestor č. %d

en: Add Workspace
sk: Pridať pracovný priestor
