gnome-shell-extensions - en to sl_SI translation catalogue (53 entries)

en: GNOME Classic
sl_SI: Klasično namizje GNOME

en: This session logs you into GNOME Classic
sl_SI: Seja omogoča prijavo v klasično namizje GNOME.

en: GNOME Classic on Wayland
sl_SI: Klasično namizje GNOME na sistemu Wayland

en: GNOME Classic on Xorg
sl_SI: Klasično namizje GNOME na sistemu Xorg

en: Favorites
sl_SI: Priljubljeno

en: Applications
sl_SI: Programi

en: Application and workspace list
sl_SI: Seznam programov in delovnih površin

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
sl_SI: Seznam nizov z določilom ID programa (ime programa), ki mu sledi dvopičje in nato številka delovne površine.

en: Workspace Rules
sl_SI: Pravila delovnih površin

en: Add Rule
sl_SI: Dodaj pravilo

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
sl_SI: Izmetavanje pogona »%s« je spodletelo:

en: Removable devices
sl_SI: Odstranljive naprave

en: Open Files
sl_SI: Odpri datoteke

en: Use more screen for windows
sl_SI: Uporabi več zaslona za okna

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
sl_SI: Poskusi uporabiti več zaslona za postavitev sličic oken s prilagajanjem razmerja velikosti zaslona in prilagajanjem postavitve okvirja. Nastavitev je mogoče uporabiti le z naravnim načinom postavitve.

en: Place window captions on top
sl_SI: Postavi nazive oken na vrh

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
sl_SI: Izbrana možnost določi postavitev nazivov oken na vrh posamezne sličice in s tem prepiše privzeti izpis pod sličico. Za uveljavitev sprememb je treba lupino ponovno zagnati.

en: Places
sl_SI: Mesta

en: Failed to launch “%s”
sl_SI: Zaganjanje »%s« je spodletelo.

en: Failed to mount volume for “%s”
sl_SI: Priklapljanje nosilca za »%s« je spodletelo

en: Computer
sl_SI: Računalnik

en: Home
sl_SI: Osebna mapa

en: Browse Network
sl_SI: Prebrskaj omrežje

en: Cycle Screenshot Sizes
sl_SI: Preklapljaj velikosti zaslonske slike

en: Cycle Screenshot Sizes Backward
sl_SI: Preklapljaj velikosti zaslonske slike vzvratno

en: Theme name
sl_SI: Ime teme

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
sl_SI: Ime teme, ki bo naložena iz ~/.themes/name/gnome-shell

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Unminimize
sl_SI: Povečaj

en: Minimize
sl_SI: Skrči

en: Unmaximize
sl_SI: Pomanjšaj

en: Maximize
sl_SI: Razpni

en: Minimize all
sl_SI: Skrči vse

en: Unminimize all
sl_SI: Pomanjšaj vse

en: Maximize all
sl_SI: Razpni vse

en: Unmaximize all
sl_SI: Pomanjšaj vse

en: Close all
sl_SI: Zapri vse

en: Window List
sl_SI: Seznam oken

en: When to group windows
sl_SI: Kdaj naj se okna združujejo skupine?

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are “never”, “auto” and “always”.
sl_SI: Določi, kdaj se okna istega programa v seznamu programov združujejo. Veljavne vrednosti so »nikoli«, »samodejno« in »vedno«.

en: Show windows from all workspaces
sl_SI: Pokaži okna vseh delovnih površin

en: Whether to show windows from all workspaces or only the current one.
sl_SI: Ali naj bo okno prikazano na vseh delovnih površinah ali le na trenutni.

en: Show the window list on all monitors
sl_SI: Pokaži seznam okna na vseh zaslonih

en: Whether to show the window list on all connected monitors or only on the primary one.
sl_SI: Ali naj bo prikazan seznam oken na vseh povezanih zasloni ali le na osnovnem.

en: Window Grouping
sl_SI: Združevanje oken

en: Never group windows
sl_SI: Nikoli ne združuj oken

en: Group windows when space is limited
sl_SI: Združi okna, ko je prostor omejen

en: Always group windows
sl_SI: Okna vedno združuj

en: Show on all monitors
sl_SI: Pokaži na vseh zaslonih

en: Workspace Indicator
sl_SI: Kazalnik delovnih površin

en: Workspace Names
sl_SI: Imena delovnih površin

en: Workspace %d
sl_SI: Delovna površina %d

en: Add Workspace
sl_SI: Dodaj delovno površino
