gnome-shell-extensions master - en to tr translation catalogue (75 entries)

en: GNOME Classic
tr: GNOME Klasik

en: This session logs you into GNOME Classic
tr: Bu oturum GNOME Klasik’e girmenizi sağlar

en: GNOME Classic on Wayland
tr: Wayland üstünde GNOME Klasik

en: GNOME Classic on Xorg
tr: Xorg üstünde GNOME Klasik

en: Favorites
tr: Gözdeler

en: Apps
tr: Uygulamalar

en: Application and workspace list
tr: Uygulama ve çalışma alanı listesi

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
tr: Her biri, bir uygulama kimliği (masaüstü dosya adı) ardından gelen iki nokta üst üste ve çalışma alanı numarasını içeren dizgeler listesi

en: Workspace Rules
tr: Çalışma Alanı Kuralları

en: Add Rule
tr: Kural Ekle

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
tr: “%s” sürücüsü çıkarılamadı:

en: Removable devices
tr: Çıkarılabilir aygıtlar

en: Open Files
tr: Dosyaları Aç

en: Use more screen for windows
tr: Pencerelere daha çok ekran kullan

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
tr: Ekran en-boy oranına uyarak ve sınır kutucuğunu küçültüp daha da sıkılaştırarak, pencere küçük resimlerini yerleştirmek için ekranda daha çok alan kullanmayı dene. Bu seçenek yalnızca doğal yerleştirme stratejisi ile geçerlidir.

en: Place window captions on top
tr: Pencere başlığını üste yerleştir

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
tr: Eğer doğruysa, pencere açıklamalarını ilgili küçük resimlerin üzerine yerleştir ve kabukta öntanımlı olan alta yerleştirme ayarını geçersiz kıl. Yapılan değişikliklerin etkili olması için kabuğun yeniden başlatılması gerekir.

en: Places
tr: Yerler

en: Failed to launch “%s”
tr: “%s” başlatılamadı

en: Failed to mount volume for “%s”
tr: “%s” için birim bağlanamadı

en: Computer
tr: Bilgisayar

en: Home
tr: Ev

en: Browse Network
tr: Ağa Gözat

en: Cycle Screenshot Sizes
tr: Ekran Görüntüsü Boyutları Arasında Geçiş Yap

en: Cycle Screenshot Sizes Backward
tr: Ekran Görüntüsü Boyutları Arasında Tersine Geçiş Yap

en: CPU stats
tr: İşlemci istatistikleri

en: Memory stats
tr: Bellek istatistikleri

en: Swap stats
tr: Takas istatistikleri

en: Upload stats
tr: Yükleme istatistikleri

en: Download stats
tr: İndirme istatistikleri

en: System stats
tr: Sistem istatistikleri

en: Show
tr: Göster

en: CPU
tr: İşlemci

en: Memory
tr: Bellek

en: Swap
tr: Takas

en: Upload
tr: Yükle

en: Download
tr: İndir

en: Open System Monitor
tr: Sistem Gözlemcisini Aç

en: Show CPU usage
tr: İşlemci kullanımını göster

en: Show memory usage
tr: Bellek kullanımını göster

en: Show swap usage
tr: Takas kullanımını göster

en: Show upload
tr: Yüklemeyi göster

en: Show download
tr: İndirmeyi göster

en: Theme name
tr: Tema adı

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
tr: ~/.themes/name/gnome-shell konumundan edinilen tema adı

en: Close
tr: Kapat

en: Unminimize
tr: Önceki duruma getir

en: Minimize
tr: Simge durumuna küçült

en: Unmaximize
tr: Önceki duruma getir

en: Maximize
tr: En büyük duruma getir

en: Minimize all
tr: Tümünü simge durumuna küçült

en: Unminimize all
tr: Tümünü önceki duruma getir

en: Maximize all
tr: Tümünü en büyük duruma getir

en: Unmaximize all
tr: Tümünü önceki duruma getir

en: Close all
tr: Tümünü kapat

en: Window List
tr: Pencere Listesi

en: When to group windows
tr: Pencerelerin ne zaman kümeleneceği

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are “never”, “auto” and “always”.
tr: Pencere listesinde aynı uygulamaların ne zaman kümeleneceğine karar verir. Olası değerler: “never” (hiçbir zaman), “auto” (kendiliğinden) ve “always” (her zaman).

en: Show windows from all workspaces
tr: Tüm çalışma alanlarındaki pencereleri göster

en: Whether to show windows from all workspaces or only the current one.
tr: Pencerelerin tüm çalışma alanlarından mi yoksa yalnızca geçerli olandan mı gösterileceğini belirtir.

en: Show the window list on all monitors
tr: Pencere listesini tüm monitörlerde göster

en: Whether to show the window list on all connected monitors or only on the primary one.
tr: Pencere listesinin tüm bağlı monitörlerde mi yoksa yalnızca birincil monitörde mi gösterileceğini belirtir.

en: Show workspace previews in window list
tr: Pencere listesinde çalışma alanı ön izlemelerini göster

en: Window Grouping
tr: Pencere Kümeleme

en: Never group windows
tr: Pencereleri asla kümeleme

en: Group windows when space is limited
tr: Yer kısıtlıyken pencereleri kümele

en: Always group windows
tr: Pencereleri her zaman kümele

en: Show on all monitors
tr: Tüm monitörlerde göster

en: Show workspace previews
tr: Çalışma alanı ön izlemelerini göster

en: Show Previews In Top Bar
tr: Ön İzlemeleri Üst Çubukta Göster

en: Workspace %d
tr: Çalışma Alanı %d

en: Workspace Names
tr: Çalışma Alanı Adları

en: Add Workspace
tr: Çalışma Alanı Ekle

en: Show workspace previews in top bar
tr: Çalışma alanı ön izlemelerini üst çubukta göster

en: Workspace Indicator
tr: Çalışma Alanı Belirteci
