gnome-shell-extensions master - en to eo translation catalogue (53 entries)

en: GNOME Classic
eo: GNOME-klasika

en: This session logs you into GNOME Classic
eo: Ĉi tiu seanco ensalutas vin GNOME-klasiken

en: GNOME Classic on Wayland
eo: GNOME-klasika je Vajlando

en: GNOME Classic on Xorg
eo: GNOME-klasika je Xorg

en: Favorites
eo: Plej ŝatataj

en: Applications
eo: Aplikaĵoj

en: Application and workspace list
eo: Aplikaĵa kaj laborspaca listo

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
eo: Listo de ĉenoj, ĉiu enhavas aplikaĵan identigilon ('desktop' dosiernomo), sevkita per dupunkto kaj la laborspaca numero

en: Workspace Rules
eo: Laborspacaj reguloj

en: Add Rule
eo: Aldoni regulon

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
eo: Elĵeto de volumo “%s” malsukcesis:

en: Removable devices
eo: Demeteblaj aparatoj

en: Open Files
eo: Malfermi dosierojn

en: Use more screen for windows
eo: Uzi pli da ekrano por fenetroj

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
eo: Klopodi uzi pli da ekrano por fenestraj miniaturoj per adapti al la ekrana aspekta rilatumo, kaj kunfandi ilin plu por redukti la limigan keston. Ĉi agordo uzitas nur kun la natura lokada strategio.

en: Place window captions on top
eo: Meti fenestrajn apudskribojn supre

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
eo: Se agordita, meti fenestrajn apudskribojn super la miniaturo (la defaŭlto estas meti ĝin malsupre). Si vi ŝanĝas ĉi agordon tiam vi devas restartigi la ŝelon.

en: Places
eo: Lokoj

en: Failed to launch “%s”
eo: Malsukcesis lanĉi “%s”

en: Failed to mount volume for “%s”
eo: Ne eblis munti datumportilon por “%s”

en: Computer
eo: Komputilo

en: Home
eo: Domo

en: Browse Network
eo: Foliumi reton

en: Cycle Screenshot Sizes
eo: Cikle montri ekrankopiajn grandojn

en: Cycle Screenshot Sizes Backward
eo: Montri ekrankopiajn grandojn laŭ inversa sinsekvo

en: Theme name
eo: Etosnomo

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
eo: La nomo de la etoso, malfermigi de ~/.themes/name/gnome-shell

en: Close
eo: Fermi

en: Unminimize
eo: Malminimumigi

en: Minimize
eo: Minimumigi

en: Unmaximize
eo: Malmaksimumigi

en: Maximize
eo: Maksimumigi

en: Minimize all
eo: Minimumigi ĉiujn

en: Unminimize all
eo: Malminimumigi ĉiujn

en: Maximize all
eo: Maksimumigi ĉiujn

en: Unmaximize all
eo: Malmaksimumigi ĉiujn

en: Close all
eo: Fermi ĉiujn

en: Window List
eo: Fenestra listo

en: When to group windows
eo: Kiam grupigi fenestrojn

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are “never”, “auto” and “always”.
eo: Decidas kiam grupi fenestrojn de la sama aplikaĵo en la fenestra listo. Validaj valoroj estas “neniam”, “aŭtomate” kaj ĉiam”.

en: Show windows from all workspaces
eo: Montri la fenestrojn de ĉiuj laborspacoj

en: Whether to show windows from all workspaces or only the current one.
eo: Ĉu montri la fenestrojn de ĉiuj laborspacoj aŭ nur de la nuna.

en: Show the window list on all monitors
eo: Montri la fenestroliston en ĉiuj ekranoj

en: Whether to show the window list on all connected monitors or only on the primary one.
eo: Ĉu montri la fenestroliston en ĉiuj konektitaj ekranoj aŭ nur en la ĉefa.

en: Window Grouping
eo: Fenestra grupigo

en: Never group windows
eo: Neniam grupigi fenestrojn

en: Group windows when space is limited
eo: Grupigi fenestrojn kiam spaco limitas

en: Always group windows
eo: Ĉiam grupigi fenestrojn

en: Show on all monitors
eo: Montri en ĉiuj ekranoj

en: Workspace Indicator
eo: Laborspaco Indikilo

en: Workspace %d
eo: Laborspaco %d

en: Workspace Names
eo: Laborspacaj nomoj

en: Add Workspace
eo: Aldoni laborspacon
