gnome-shell-extensions master - en to et translation catalogue (47 entries)

en: GNOME Classic
et: Klassikaline GNOME

en: This session logs you into GNOME Classic
et: See on klassikalise GNOME seanss

en: Activities Overview
et: Tegevuste ülevaade

en: Favorites
et: Lemmikud

en: Applications
et: Rakendused

en: Application and workspace list
et: Rakenduste ja tööalade loend

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
et: Rakenduste loend, sõnedest, mis sisaldavad rakenduse id-d (desktop faili nimi), koolonit ja tööala numbrit.

en: Application
et: Rakendus

en: Workspace
et: Tööala

en: Add Rule
et: Lisa reegel

en: Create new matching rule
et: Uue reegli loomine

en: Add
et: Lisa

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
et: Seadme „%s“ väljastamine nurjus:

en: Removable devices
et: Eemaldatavad seadmed

en: Open Files
et: Failide avamine

en: Use more screen for windows
et: Rohkem pinda akende jaoks

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
et: Et kasutada rohkem pinda akende jaoks, kohandutakse ekraani külgede suhtega ja paigutatakse aknad üksteisele lähemale. See säte kehtib ainult koos akende loomuliku paigutusega.

en: Place window captions on top
et: Akende pealkirjad on üleval

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
et: Kui märgitud, asuvad akende pealkirjad vastava pisipildi kohal, muutes Shelli vaikimisi viisi, alla asetamist. Selle sätte muutmine mõjub alles pärast Shelli taaskäivitust.

en: Places
et: Asukohad

en: Failed to launch “%s”
et: „%s“ käivitamine nurjus

en: Computer
et: Arvuti

en: Home
et: Kodu

en: Browse Network
et: Võrgu sirvimine

en: Theme name
et: Kujunduse nimi

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
et: Kujunduse nimi, mis laaditakse asukohast ~/.themes/name/gnome-shell

en: Close
et: Sulge

en: Unminimize
et: Taasta

en: Minimize
et: Minimeeri

en: Unmaximize
et: Taasta suurus

en: Maximize
et: Maksimeeri

en: Minimize all
et: Minimeeri kõik

en: Unminimize all
et: Taasta kõik

en: Maximize all
et: Maksimeeri kõik

en: Unmaximize all
et: Taasta kõigi suurus

en: Close all
et: Sulge kõik

en: Workspace Indicator
et: Tööala näitaja

en: Window List
et: Akende loend

en: When to group windows
et: Millal aknaid grupeeritakse

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are “never”, “auto” and “always”.
et: Määrab, millal akende loendis sama rakenduse aknaid grupeeritakse. Võimalikud väärtused on „never“ (mitte kunagi), „auto“ (automaatselt) ja „always“ (alati).

en: Window Grouping
et: Akende grupeerimine

en: Never group windows
et: Aknaid ei grupeerita kunagi

en: Group windows when space is limited
et: Aknaid grupeeritakse, kui ruumi on vähe

en: Always group windows
et: Aknaid grupeeritakse alati

en: Workspace Names
et: Tööalade nimed

en: Name
et: Nimi

en: Workspace %d
et: Tööala %d
