gnome-shell-extensions master - en to sr translation catalogue (75 entries)

en: GNOME Classic
sr: Класичан Гном

en: This session logs you into GNOME Classic
sr: Ова сесија вас пријављује у класичан Гном

en: GNOME Classic on Wayland
sr: Класичан Гном на Вејленду

en: GNOME Classic on Xorg
sr: Класичан Гном на Икс серверу

en: Favorites
sr: Омиљено

en: Apps
sr: Апликације

en: Application and workspace list
sr: Програм и списак радних простора

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
sr: Списак ниски од којих свака садржи иб програма (назив датотеке „.desktop“), зарез и број радног простора

en: Workspace Rules
sr: Правила радних простора

en: Add Rule
sr: Додај правило

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
sr: Нисам успео да избацим уређај „%s“:

en: Removable devices
sr: Уклоњиви уређаји

en: Open Files
sr: Отвори датотеке

en: Use more screen for windows
sr: Користи више простора за прозор

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
sr: Користи више простора за смештање умањених приказа прозора у зависности од величине екрана. Ово подешавање важи само уколико је стратегија размештања постављена на природно.

en: Place window captions on top
sr: Поставља натписе прозора изнад приказа

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
sr: Уколико је изабрано, натписи прозора ће бити постављени на врх њихових умањених приказа уместо испод приказа. Промена ових подешавања захтева да поново покренете Гномову шкољку.

en: Places
sr: Места

en: Failed to launch “%s”
sr: Нисам успео да покренем „%s“

en: Failed to mount volume for “%s”
sr: Нисам успео да прикачим волумен за „%s“

en: Computer
sr: Рачунар

en: Home
sr: Личнo

en: Browse Network
sr: Разгледајте мрежу

en: Cycle Screenshot Sizes
sr: Кружи кроз величине снимака екрана

en: Cycle Screenshot Sizes Backward
sr: Кружи уназад кроз величине снимака екрана

en: CPU stats
sr: Статистика процесора

en: Memory stats
sr: Статистика меморије

en: Swap stats
sr: Статистика свап меморије

en: Upload stats
sr: Статистика слања датотека

en: Download stats
sr: Статистика преузимања датотека

en: System stats
sr: Статистика система

en: Show
sr: Прикажи

en: CPU
sr: Процесор

en: Memory
sr: Меморија

en: Swap
sr: Свап

en: Upload
sr: Слање

en: Download
sr: Преузимање

en: Open System Monitor
sr: Отвори монитор система

en: Show CPU usage
sr: Прикажи коришћење процесора

en: Show memory usage
sr: Прикажи коришћење меморије

en: Show swap usage
sr: Прикажи коришћење свап меморије

en: Show upload
sr: Прикажи слање

en: Show download
sr: Прикажи преузимање

en: Theme name
sr: Назив теме

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
sr: Назив теме који се учитава из датотеке „~/.themes/name/gnome-shell“

en: Close
sr: Затвори

en: Unminimize
sr: Поништи умањење

en: Minimize
sr: Умањи

en: Unmaximize
sr: Поништи увећање

en: Maximize
sr: Увећај

en: Minimize all
sr: Умањи све

en: Unminimize all
sr: Поништи умањење свега

en: Maximize all
sr: Увећај све

en: Unmaximize all
sr: Поништи увећање свега

en: Close all
sr: Затвори све

en: Window List
sr: Списак прозора

en: When to group windows
sr: Када груписати прозоре

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are “never”, “auto” and “always”.
sr: Одређује када ће бити груписани прозори истог програма у списку прозора. Дозвољене вредности су „never“ (никад), „auto“ (аутоматски) и „always“ (увек).

en: Show windows from all workspaces
sr: Прикажи прозоре свих радних простора

en: Whether to show windows from all workspaces or only the current one.
sr: Да ли да прикаже прозоре са свих радних прозора или само са тренутног.

en: Show the window list on all monitors
sr: Приказује списак прозора на свим мониторима

en: Whether to show the window list on all connected monitors or only on the primary one.
sr: Да ли да прикаже списак прозора на свим прикљученим мониторима или само на главном.

en: Show workspace previews in window list
sr: Прикажи прегледе радних простора у списку прозора

en: Window Grouping
sr: Груписање прозора

en: Never group windows
sr: Никад не групиши прозоре

en: Group windows when space is limited
sr: Групиши прозоре када је простор ограничен

en: Always group windows
sr: Увек групиши прозоре

en: Show on all monitors
sr: Прикажи на свим мониторима

en: Show workspace previews
sr: Прикажи прегледе радних простора

en: Show Previews In Top Bar
sr: Прикажи прегледе у горњој траци

en: Workspace %d
sr: %d. радни простор

en: Workspace Names
sr: Називи радних простора

en: Add Workspace
sr: Додај радни простор

en: Show workspace previews in top bar
sr: Прикажи прегледе радних простора у горњој траци

en: Workspace Indicator
sr: Показатељ радних простора
