gnome-shell-extensions master - en to uk translation catalogue (78 entries)

en: GNOME Classic
uk: Класичний GNOME

en: This session logs you into GNOME Classic
uk: Це — сеанс входу в класичний GNOME

en: GNOME Classic on Wayland
uk: Класичний GNOME на Wayland

en: GNOME Classic on Xorg
uk: Класичний GNOME на Xorg

en: Favorites
uk: Улюблене

en: Apps
uk: Програми

en: Application and workspace list
uk: Програма і список робочих просторів

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
uk: Список рядків, що містять ідентифікатор програми (назва файла стільниці),двокрапка і номер робочого простору

en: Workspace Rules
uk: Правила робочих просторів

en: Add Rule
uk: Додати правило

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
uk: Не вдалося витягнути пристрій «%s»:

en: Removable devices
uk: Змінні пристрої

en: Open Files
uk: Відкрити файли

en: Use more screen for windows
uk: Використовувати додаткову площу екрана для вікон

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
uk: Намагатися використовувати додаткову площу екрана для розташування мініатюр, змінюючи відношення сторін екрана і ущільнюючи розміщення з метою зменшення розмірів обмежувальної рамки. Цей параметр застосовується тільки для алгоритму розміщенням мініатюр «natural».

en: Place window captions on top
uk: Розміщувати заголовки вікон зверху

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
uk: Якщо вибрано, розташовувати заголовки вікон у верхній частині мініатюр, а не в нижній, як це робиться типово. Зміна цього параметра вимагає перезапуску оболонки, щоб зміна вступила в силу.

en: Places
uk: Місця

en: Failed to launch “%s”
uk: Не вдалося запустити «%s»

en: Failed to mount volume for “%s”
uk: Не вдалося змонтувати том до «%s»

en: Home
uk: Домівка

en: Recent
uk: Нещодавні

en: Starred
uk: З зірочками

en: Network
uk: Мережа

en: Trash
uk: Смітник

en: Cycle Screenshot Sizes
uk: Розміри циклічних знімків

en: Cycle Screenshot Sizes Backward
uk: Змінювати розміри циклічних знімків в зворотному напрямку

en: CPU stats
uk: Статистика ЦП

en: Memory stats
uk: Статистика пам'яті

en: Swap stats
uk: Статистика свопінгу

en: Upload stats
uk: Статистика вивантаження

en: Download stats
uk: Статистика отримання

en: System stats
uk: Статистика системи

en: Show
uk: Показати

en: CPU
uk: Процесор

en: Memory
uk: Пам'ять

en: Swap
uk: Резервна пам'ять

en: Upload
uk: Вивантаження

en: Download
uk: Отримання

en: Open System Monitor
uk: Відкрити «Нагляд за системою»

en: Show CPU usage
uk: Показати використання ЦП

en: Show memory usage
uk: Показати використання пам'яті

en: Show swap usage
uk: Показати використання резервної пам'яті

en: Show upload
uk: Показати вивантаження

en: Show download
uk: Показати отримання

en: Theme name
uk: Назва теми

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
uk: Назва теми, що завантажується з ~/.themes/name/gnome-shell

en: Close
uk: Закрити

en: Unminimize
uk: Відновити згорнуте

en: Minimize
uk: Згорнути

en: Unmaximize
uk: Відновити розгорнуте

en: Maximize
uk: Розгорнути

en: Minimize all
uk: Згорнути все

en: Unminimize all
uk: Відновити все згорнуте

en: Maximize all
uk: Розгорнути все

en: Unmaximize all
uk: Відновити все розгорнуте

en: Close all
uk: Закрити все

en: Window List
uk: Перелік вікон

en: When to group windows
uk: Умови групування вікон

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are “never”, “auto” and “always”.
uk: Визначає правила групування вікон програм у списку вікон. Можливими значеннями є «never», «auto» і «always».

en: Show windows from all workspaces
uk: Показувати вікна з усіх робочих просторів

en: Whether to show windows from all workspaces or only the current one.
uk: Чи показувати вікна з усіх робочих просторів або тільки з поточного.

en: Show the window list on all monitors
uk: Показати перелік вікон на всіх моніторах

en: Whether to show the window list on all connected monitors or only on the primary one.
uk: Чи показувати переліку вікон на всіх під'єднаних моніторах, чи тільки на основному.

en: Show workspace previews in window list
uk: Показувати мініатюри робочого простору у списку вікон

en: Window Grouping
uk: Групування вікон

en: Never group windows
uk: Ніколи не групувати вікна

en: Group windows when space is limited
uk: Групувати вікна коли простір обмежено

en: Always group windows
uk: Завжди групувати вікна

en: Show on all monitors
uk: Показувати на всіх моніторах

en: Show workspace previews in top bar
uk: Показувати мініатюри робочого простору на верхній панелі

en: Workspace Indicator
uk: Покажчик робочого простору

en: Show Previews
uk: Показувати мініатюри

en: Workspace %d
uk: Робочий простір %d

en: Workspace Names
uk: Назви робочих просторів

en: Add Workspace
uk: Додати робочий простір

en: Remove
uk: Вилучити

en: Workspaces
uk: Робочі простори
