gnome-shell-extensions master - en to an translation catalogue (69 entries)

en: GNOME Classic
an: GNOME clasico

en: This session logs you into GNOME Classic
an: Ista sesión encieta lo GNOME clasico

en: Attach modal dialog to the parent window
an: Acoplar un dialogo modal a la finestra pai

en: This key overrides the key in org.gnome.mutter when running GNOME Shell.
an: Ista clau sobrescribe a clau en org.gnome.mutter en executar o GNOME Shell.

en: Arrangement of buttons on the titlebar
an: Disposición d'os botons d'a barra de titol

en: This key overrides the key in org.gnome.desktop.wm.preferences when running GNOME Shell.
an: Ista clau sobrescribe a clau en org.gnome.desktop.wm.preferences en executar o GNOME Shell.

en: Enable edge tiling when dropping windows on screen edges
an: Activar o mosaico en os cantos en arrocegar as finestras a los cantos d'a finestra

en: Workspaces only on primary monitor
an: Arias de treballo nomás en a pantalla prencipal

en: Delay focus changes in mouse mode until the pointer stops moving
an: Retardar o cambeo d'o foco d'o churi dica que o puntero deixe de mover-se

en: Thumbnail only
an: Nomás as miniaturas

en: Application icon only
an: Nomás l'icono de l'aplicación

en: Thumbnail and application icon
an: Miniatura y icono de l'aplicación

en: Present windows as
an: Presentar as finestras como

en: Show only windows in the current workspace
an: Amostrar as finestras solament en l'aria de treballo actual

en: Activities Overview
an: Anvista d'actividatz

en: Favorites
an: Favoritos

en: Applications
an: Aplicacions

en: Application and workspace list
an: Lista d'aplicacions y arias de treballo

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
an: Una lista de cadenas, que cadaguna contién l'identificador  de l'aplicación (o nombre d'o fichero d'escritorio), seguiu por dos puntos y o numero de l'aria de treballo

en: Application
an: Aplicación

en: Workspace
an: Aria de treballo

en: Add Rule
an: Adhibir un regle

en: Create new matching rule
an: Creyar un regle nuevo de coincidencia

en: Add
an: Adhibir

en: Ejecting drive '%s' failed:
an: Ha fallau en fer fuera o dispositivo '%s'

en: Removable devices
an: Dispositivos extraíbles

en: Open File
an: Ubrir o fichero

en: Hello, world!
an: Ola, mundo!

en: Alternative greeting text.
an: Texto alternativo de bienvenida

en: If not empty, it contains the text that will be shown when clicking on the panel.
an: Si no ye vuedo, contién o texto que s'amostrará quan se faiga clic en o panel.

en: Message
an: Mensache

en: Example aims to show how to build well behaved extensions for the Shell and as such it has little functionality on its own.
    Nevertheless it's possible to customize the greeting message.
an: 'Example' tien por obchecto amostrar cómo construir as extensions de buen comportamiento ta la Shell y por ixo tien poca funcionalidat por ell solenco.
    Manimenos, ye posible presonalizar o mensache de bienvenida.

en: Use more screen for windows
an: Fer servir mas pantalla ta las finestras

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
an: Intenta fer servir mas espacio ta situar as miniaturas, adaptando-las a la forma d'a pantalla, y consolidar-las encara mas ta reducir l'aria ocupada. Ista opción solament s'aplica a la estratechia de posicionamiento «natural».

en: Place window captions on top
an: Situar os titols de finestras alto

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
an: Si ye cierto, situar os titols d'as finestras dencima d'as miniaturas correspondients, cambiando o comportamiento predeterminau de shell, que los sitúa por debaixo. Cambiar ista configuración requier reiniciar a shell ta que tienga efecto.

en: Places
an: Puestos

en: Failed to launch "%s"
an: Ha fallau en lanzar "%s"

en: Computer
an: Equipo

en: Home
an: Carpeta presonal

en: Browse Network
an: Examinar o ret

en: Cycle Screenshot Sizes
an: Mida d'os ciclos de captura de pantalla

en: Memory
an: CPU

en: Theme name
an: Nombre d'o tema

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
an: O nombre d'o tema, que se carga dende /.themes/nombre/gnome-shell

en: Close
an: Zarrar

en: Unminimize
an: Restaurar

en: Minimize
an: Minimizar

en: Unmaximize
an: Restaurar

en: Maximize
an: Maximizar

en: Minimize all
an: Minimizar-lo tot

en: Unminimize all
an: Restaurar-lo tot

en: Maximize all
an: Maximizar-lo tot

en: Unmaximize all
an: Restaurar-lo tot

en: Close all
an: Zarrar-lo tot

en: Workspace Indicator
an: Indicador d'aria de treballo

en: Window List
an: Lista de finestras

en: When to group windows
an: Quan agrupar as finestras

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are "never", "auto" and "always".
an: Decide quan agrupar as finestras dende a mesma aplicación en a lista de finestras. As valors posibles son «never», «auto» y «always».

en: Show the window list on all monitors
an: Amostrar a lista de finestras en todas as pantallas

en: Whether to show the window list on all connected monitors or only on the primary one.
an: Indica si se debe amostrar a lista de finestras en todas as pantallas connectadas u solo que en a primaria.

en: Window Grouping
an: Agrupación de finestras

en: Never group windows
an: Nunca no agrupar as finestras

en: Group windows when space is limited
an: Agrupar as finestras quan l'espacio siga limitau

en: Always group windows
an: Agrupar siempre as finestras

en: Show on all monitors
an: Amostrar en todas as pantallas

en: Workspace Names
an: Nombres d'as arias de treballo

en: Name
an: Nombre

en: Workspace %d
an: Aria de treballo %d
