gnome-shell-extensions - en to cs translation catalogue (83 entries)

en: GNOME Classic
cs: GNOME klasik

en: This session logs you into GNOME Classic
cs: Toto sezení vás přihlásí do GNOME klasik

en: GNOME Classic on Wayland
cs: GNOME klasik na Waylandu

en: GNOME Classic on Xorg
cs: GNOME klasik na Xorg

en: Favorites
cs: Oblíbené

en: Apps
cs: Aplikace

en: Application and workspace list
cs: Seznam aplikací a pracovních ploch

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
cs: Seznam řetězců, z nichž každý obsahuje ID aplikace (název souboru pracovní plochy), následovaný dvojtečkou a číslem pracovní plochy

en: Workspace Rules
cs: Pravidla pracovních ploch

en: Add Rule
cs: Přidat pravidlo

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
cs: Vysunutí disku „%s“ selhalo:

en: Removable devices
cs: Výměnná zařízení

en: Open Files
cs: Otevřít soubory

en: Use more screen for windows
cs: Použít větší část obrazovky pro okna

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
cs: Pomocí přizpůsobení měřítka obrazovky spolu se zmenšením ohraničení zkusit využít větší část obrazovky pro umístění náhledů oken. Toto nastavení se použije pouze dohromady se strategií umisťování „natural“.

en: Place window captions on top
cs: Umístit název okna nahoru

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
cs: Pokud je zapnuto, umisťuje se název okna nad případný náhled, čímž se přepíše výchozí chování shellu, který jej umisťuje dolů. Změna tohoto nastavení vyžaduje restart shellu, aby se projevila.

en: Places
cs: Místa

en: Failed to launch “%s”
cs: Selhalo spuštění „%s“

en: Failed to mount volume for “%s”
cs: Selhalo připojení svazku pro „%s“

en: Home
cs: Domů

en: Recent
cs: Nedávné

en: Starred
cs: Oblíbené

en: Network
cs: Síť

en: Trash
cs: Koš

en: Cycle Screenshot Sizes
cs: Mění velikost pro snímky obrazovky

en: Cycle Screenshot Sizes Backward
cs: Mění pozpátku velikost pro snímky obrazovky

en: CPU stats
cs: Statistiky CPU

en: Memory stats
cs: Statistiky paměti

en: Swap stats
cs: Statistiky odkládacího prostoru

en: Upload stats
cs: Statistiky nahrávání

en: Download stats
cs: Statistiky stahování

en: System stats
cs: Statistiky systému

en: Show
cs: Zobrazit

en: Memory
cs: Paměť

en: Swap
cs: Odkládací prostor

en: Upload
cs: Nahrávání

en: Download
cs: Stahování

en: Open System Monitor
cs: Otevřít Sledování systému

en: Show CPU usage
cs: Zobrazit využití CPU

en: Show memory usage
cs: Zobrazit využití paměti

en: Show swap usage
cs: Zobrazit využití odkládacího prostoru

en: Show upload
cs: Zobrazit nahrávání

en: Show download
cs: Zobrazit stahování

en: Theme name
cs: Název motivu

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
cs: Název motivu, který se má načíst z ~/.themes/name/gnome-shell

en: Close
cs: Zavřít

en: Unminimize
cs: Zrušit minimalizaci

en: Minimize
cs: Minimalizovat

en: Unmaximize
cs: Zrušit maximalizaci

en: Maximize
cs: Maximalizovat

en: Minimize all
cs: Minimalizovat všechna

en: Unminimize all
cs: Zrušit minimalizaci všech

en: Maximize all
cs: Maximalizovat všechna

en: Unmaximize all
cs: Zrušit maximalizaci všech

en: Close all
cs: Zavřít všechna

en: Window List
cs: Seznam oken

en: When to group windows
cs: Kdy seskupovat okna

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are “never”, “auto” and “always”.
cs: Rozhoduje, kdy se mají v seznamu oken seskupovat okna stejné aplikace. Možné hodnoty jsou „never“ (nikdy), „auto“ (automaticky) a „always“ (vždy).

en: Show windows from all workspaces
cs: Zobrazovat okna ze všech pracovních ploch

en: Whether to show windows from all workspaces or only the current one.
cs: Zda zobrazovat okna ze všech pracovních ploch nebo jen z aktuální.

en: Show the window list on all monitors
cs: Zobrazovat seznam oken na všech monitorech

en: Whether to show the window list on all connected monitors or only on the primary one.
cs: Zda zobrazovat seznam oken na všech připojených monitorech nebo jen na hlavním.

en: Show workspace previews in window list
cs: Zobrazit náhledy pracovních ploch v seznamu oken

en: Window Grouping
cs: Seskupování oken

en: Never group windows
cs: Nikdy neseskupovat okna

en: Group windows when space is limited
cs: Seskupovat okna při nedostatku místa

en: Always group windows
cs: Vždy seskupovat okna

en: Show on all monitors
cs: Zobrazovat na všech monitorech

en: Show workspace previews in top bar
cs: Zobrazit náhledy pracovních ploch v horním panelu

en: Press %s to edit
cs: Stiskněte %s pro úpravu

en: Settings
cs: Nastavení

en: Workspace Indicator
cs: Ukazatel pracovní plochy

en: Indicator
cs: Ukazatel

en: Previews
cs: Náhledy

en: Workspace Name
cs: Název pracovní plochy

en: Behavior
cs: Chování

en: Dynamic
cs: Dynamické

en: Automatically removes empty workspaces.
cs: Bude automaticky odebírat prázdné pracovní plochy.

en: Fixed Number
cs: Neměnný počet

en: Specify a number of permanent workspaces.
cs: Určit počet trvalých pracovních ploch.

en: Number of Workspaces
cs: Počet pracovních ploch

en: Workspaces
cs: Pracovní plochy
