gnome-maps master - en to sk translation catalogue (84 entries)

en: GNOME Classic
sk: Klasické prostredie GNOME

en: This session logs you into GNOME Classic
sk: Táto relácia vás prihlási do klasického prostredia GNOME

en: GNOME Classic on Wayland
sk: Klasické prostredie GNOME so systémom Wayland

en: GNOME Classic on Xorg
sk: Klasické prostredie GNOME so systémom Xorg

en: Favorites
sk: Obľúbené

en: Apps
sk: Aplikácie

en: Application and workspace list
sk: Zoznam aplikácií a pracovných priestorov

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
sk: Zoznam reťazcov, z ktorých každý obsahuje identifikátor aplikácie (názov súboru .desktop), nasledovaný dvojbodkou a číslom pracovného priestoru

en: Workspace Rules
sk: Pravidlá pracovného priestoru

en: Add Rule
sk: Pridať pravidlo

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
sk: Zlyhalo vysúvanie jednotky „%s“:

en: Removable devices
sk: Vymeniteľné zariadenia

en: Open Files
sk: Otvoriť súbory

en: Use more screen for windows
sk: Použiť viac obrazovky pre okná

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
sk: Pokúsi sa využiť viac obrazovky tým, že umiestnenie miniatúr okien sa prispôsobí pomeru strán, a tiež sa zváži zmenšenie okrajov. Toto nastavenie sa aplikuje len pri bežnom spôsobe umiestnenia.

en: Place window captions on top
sk: Umiestniť titulok okna navrch

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
sk: Pri nastavení na true, bude titulok okna umiestnený navrchu zodpovedajúcej miniatúry. Prepíše sa tým predvolené nastavenie shellu, ktorý ho umiestňuje nadol. Aby sa prejavila zmena, je potrebné reštartovať shell.

en: Places
sk: Miesta

en: Failed to launch “%s”
sk: Zlyhalo spustenie „%s“

en: Failed to mount volume for “%s”
sk: Zlyhalo pripojenie zväzku pre „%s“

en: Home
sk: Domov

en: Recent
sk: Nedávne

en: Starred
sk: Označené hviezdičkou

en: Network
sk: Sieť

en: Trash
sk: Kôš

en: Cycle Screenshot Sizes
sk: Cyklicky meniť veľkosti snímok obrazovky

en: Cycle Screenshot Sizes Backward
sk: Cyklicky mení veľkosti snímok obrazovky spätne

en: CPU stats
sk: Štatistiky procesora

en: Memory stats
sk: Štatistiky pamäte

en: Swap stats
sk: Štatistiky odkladacieho priestoru

en: Upload stats
sk: Štatistiky odosielania

en: Download stats
sk: Štatistiky preberania

en: System stats
sk: Štatistiky systému

en: Show
sk: Zobraziť

en: CPU
sk: Procesor

en: Memory
sk: Pamäť

en: Swap
sk: Odkladací priestor

en: Upload
sk: Odosielanie

en: Download
sk: Preberanie

en: Open System Monitor
sk: Otvoriť Monitor systému

en: Show CPU usage
sk: Zobraziť využitie procesora

en: Show memory usage
sk: Zobraziť využitie pamäte

en: Show swap usage
sk: Zobraziť využitie odkladacieho priestoru

en: Show upload
sk: Zobraziť odosielanie

en: Show download
sk: Zobraziť preberanie

en: Theme name
sk: Názov motívu

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
sk: Názov motívu, ktorý sa má načítať z umiestnenia ~/.themes/name/gnome-shell

en: Close
sk: Zavrieť

en: Unminimize
sk: Zrušiť minimalizáciu

en: Minimize
sk: Minimalizovať

en: Unmaximize
sk: Zrušiť maximalizáciu

en: Maximize
sk: Maximalizovať

en: Minimize all
sk: Minimalizovať všetky

en: Unminimize all
sk: Zrušiť minimalizovanie pre všetky

en: Maximize all
sk: Maximalizovať všetky

en: Unmaximize all
sk: Zrušiť maximalizáciu pre všetky

en: Close all
sk: Zavrieť všetky

en: Window List
sk: Zoznam okien

en: When to group windows
sk: Kedy zoskupovať okná

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are “never”, “auto” and “always”.
sk: Rozhoduje, kedy sa majú zoskupiť okná tej istej aplikácie do zoznamu okien. Možné hodnoty sú „never“ (nikdy), „auto“ (automaticky) a „always“ (vždy).

en: Show windows from all workspaces
sk: Zobraziť okná zo všetkých pracovných priestorov

en: Whether to show windows from all workspaces or only the current one.
sk: Určuje, či sa majú zobraziť okná zo všetkých pracovných priestorov, alebo iba z aktuálneho.

en: Show the window list on all monitors
sk: Zobraziť zoznam okien na všetkých monitoroch

en: Whether to show the window list on all connected monitors or only on the primary one.
sk: Určuje, či sa má zobraziť zoznam okien na všetkých pripojených monitoroch, alebo iba na hlavnom.

en: Show workspace previews in window list
sk: Zobraziť náhľady pracovných priestorov v zozname okien

en: Window Grouping
sk: Zoskupovanie okien

en: Never group windows
sk: Nikdy nezoskupovať okná

en: Group windows when space is limited
sk: Zoskupovať okná pri obmedzenom priestore

en: Always group windows
sk: Vždy zoskupovať okná

en: Show on all monitors
sk: Zobraziť na všetkých monitoroch

en: Show workspace previews in top bar
sk: Zobrazí náhľady pracovných priestorov v hornej lište

en: Press %s to edit
sk: Stlačte klávesu %s na úpravu

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Workspace Indicator
sk: Indikátor pracovného priestoru

en: Indicator
sk: Indikátor

en: Previews
sk: Náhľady

en: Workspace Name
sk: Názov pracovného priestoru

en: Behavior
sk: Správanie

en: Dynamic
sk: Dynamické

en: Automatically removes empty workspaces.
sk: Automatické odstraňovanie prázdnych pracovných priestorov.

en: Fixed Number
sk: Pevný počet

en: Specify a number of permanent workspaces.
sk: Určený počet trvalých pracovných priestorov.

en: Number of Workspaces
sk: Počet pracovných priestorov

en: Workspaces
sk: Pracovné priestory
