gnome-pomodoro - en to hr translation catalogue (125 entries)

en: A time management utility for GNOME
hr: Uslužni program za upravljanje vremenom za GNOME

en: A GNOME utility that helps managing time according to Pomodoro Technique. It intends to improve productivity and focus by taking short breaks after every 25 minutes of work.
hr: Uslužni program za GNOME koji pomaže upravljati vremenom pomoću Pomodoro tehnike. Namjera programa je poboljšanje produktivnosti i usredotočenosti na zadatak pomoću kratkih pauza nakon svakih 25 minuta rada.

en: Timer window
hr: Prozor timera

en: Preferences
hr: Postavke

en: Indicator for GNOME Shell
hr: Indikator za GNOME ljusku

en: A simple time management utility
hr: Jednostavan uslužni program za upravljanja vremenom

en: timer;
hr: mjerač vremena;vremenski brojač;

en: Start
hr: Pokreni

en: Pause
hr: Zaustavi

en: Resume
hr: Nastavi

en: Stop
hr: Prekini

en: Short Break
hr: Kratka pauza

en: Long Break
hr: Duga pauza

en: _Preferences
hr: _Postavke

en: _Quit
hr: _Zatvori program

en: Keyboard shortcut to toggle the timer. Enter new shortcut to change.
hr: Tipkovni prečac za uključivanje/isključivanje timera. Promijeni prečac upisom novog prečaca.

en: Disable
hr: Deaktiviraj

en: Pomodoro duration
hr: Trajanje Pomodora

en: Break duration
hr: Trajanje pauze

en: Long break duration
hr: Trajanje duge pauze

en: Pomodoros before a long break
hr: Broj Pomodora prije duge pauze

en: Keyboard shortcut
hr: Tipkovni prečaci

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Screen notifications
hr: Ekranske obavijesti

en: Desktop
hr: Radna površina

en: Wait for activity after a break
hr: Čekaj na aktivnost nakon pauze

en: Plugins…
hr: Dodaci …

en: Plugins
hr: Dodaci

en: Back
hr: Natrag

en: It's time to take a break
hr: Vrijeme je za pauzu

en: Nothing to see yet
hr: Još se nema što vidjeti

en: Complete a few sessions
hr: Završi par sesija

en: Day
hr: Dan

en: Week
hr: Tjedan

en: Month
hr: Mjesec

en: Previous (Alt+Left)
hr: Prethodni (Alt+Lijevo)

en: Next (Alt+Right)
hr: Sljedeći (Alt+Desno)

en: Today
hr: Danas

en: Start Pomodoro
hr: Pokreni Pomodoro

en: _About
hr: _Informacije

en: Actions
hr: Radnje

en: Action
hr: Radnja

en: Custom actions…
hr: Prilagođene radnje …

en: Complete
hr: Završeno

en: Skip
hr: Preskoči

en: Enable
hr: Aktiviraj

en: Command
hr: Naredba

en: Triggers
hr: Okidači

en: Name
hr: Ime

en: _Short Break
hr: _Kratka pauza

en: _Long Break
hr: _Duga pauza

en: Add
hr: Dodaj

en: Remove
hr: Ukloni

en: State
hr: Stanje

en: State Duration
hr: Trajanje stanja

en: Elapsed Time
hr: Proteklo vrijeme

note: this.stack.add_titled (this.timer_stack, "timer", _("Timer"));
en: Stats
hr: Statistika

en: Quit
hr: Zatvori program

en: Pomodoro Timer
hr: Pomodoro timer

en: Start Timer
hr: Pokreni timer

en: Pause Timer
hr: Zaustavi timer

en: Stop Timer
hr: Prekini timer

en: Pause break
hr: Prekid pauze

en: Pause Pomodoro
hr: Prekini pomodoro

en: Take a break
hr: Odmori se

en: Resume break
hr: Nastavi pauzu

en: Resume Pomodoro
hr: Nastavi pomodoro

en: %d minute remaining | %d minutes remaining
hr[0]: još %d minuta
hr[1]: još %d minute
hr[2]: još %d minuta

en: %d second remaining | %d seconds remaining
hr[0]: još %d sekunda
hr[1]: još %d sekunde
hr[2]: još %d sekundi

en: Pomodoro is about to end
hr: Pomodoro će uskoro završiti

en: Take a long break
hr: Napravite dugu pauzu

en: Take a short break
hr: Napravite kratku stanku

en: Break is about to end
hr: Pauza će uskoro završiti

en: Break is over
hr: Pauza je završila

note: body = _("Get ready for Pomodoro");
en: Get ready…
hr: Pripremi se…

en: Skip Break
hr: Preskoči pauzu

en: +1 Minute
hr: +1 minuta

en: Report issue
hr: Prijavi problem

en: Failed to run <i>%s</i> service
hr: Neuspjelo pokretanje usluge <i>%s</i>

en: Hide other notifications
hr: Sakrij druge obavijesti

en: Volume:
hr: Glasnoća:

en: Clock Ticking
hr: Otkucavanje sata

en: Timer Ticking
hr: Otkucavanje timera

en: Woodland Birds
hr: Šumske ptice

en: Bell
hr: Zvono

en: Loud Bell
hr: Glasno zvono

en: Select Custom Sound
hr: Odaberi prilagođeni zvuk

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Select
hr: Oda_beri

en: Ticking Sound
hr: Zvuk otkucavanja

en: End of Break Sound
hr: Zvuk kraja pauze

en: Start of Break Sound
hr: Zvuk početka pauze

en: Off
hr: Isključeno

en: Ticking sound
hr: Zvuk otkucavanja

en: Start of break sound
hr: Zvuk početka pauze

en: End of break sound
hr: Zvuk kraja pauze

en: About Pomodoro
hr: O programu Pomodoro

en: Start/Stop
hr: Pokreni/Prekini

en: Pause/Resume
hr: Zaustavi/Nastavi

en: Skip to a pomodoro or to a break
hr: Preskočite na pomodoro ili na pauzu

en: Extend current pomodoro or break
hr: Produžite trenutni pomodoro ili prekid

en: Reset current session
hr: Ponovno postavite trenutnu sesiju

en: Run as background service
hr: Pokreni kao uslugu u pozadini

en: Show preferences
hr: Prikaži postavke

en: Quit application
hr: Zatvori program

en: Print version information and exit
hr: Ispiši informacije o verziji i izađi

en: Focus on your task.
hr: Usredotoči se na zadatak.

en: You have %d minute | You have %d minutes
hr[0]: Imaš %d minutu
hr[1]: Imaš %d minute
hr[2]: Imaš %d minuta

en: You have %d second | You have %d seconds
hr[0]: Imaš %d sekundu
hr[1]: Imaš %d sekunde
hr[2]: Imaš %d sekunda

en: Take a longer break
hr: Započni dužu pauzu

en: Lengthen it
hr: Produži

en: Shorten it
hr: Skrati

en: Start pomodoro
hr: Pokreni Pomodoro

en: Using "%s" as shortcut will interfere with typing. Try adding another key, such as Control, Alt or Shift.
hr: Korištenje tipke „%s” kao prečaca ometat će tipkanje. Pokušaj dodati jednu drugu tipku, kao što su Control, Alt ili Shift.

en: Keyboard Shortcut
hr: Tipkovni prečaci

en: Available
hr: Dostupno

en: Busy
hr: Zauzeto

en: Idle
hr: Bez aktivnosti

en: Invisible
hr: Nevidljivo

en: Yesterday
hr: Jučer

en: %d m
hr: %d min

en: Break
hr: Pauza

en: This week
hr: Ovaj tjedan

en: %d hour | %d hours
hr[0]: %d sat
hr[1]: %d sata
hr[2]: %d sati

en: %d minute | %d minutes
hr[0]: %d minuta
hr[1]: %d minute
hr[2]: %d minuta
