gnome-pomodoro 0.13.0 - en to kk translation catalogue (129 entries)

en: A time management utility for GNOME
kk: GNOME үшін уақытты басқару утилитасы

en: A GNOME utility that helps managing time according to Pomodoro Technique. It intends to improve productivity and focus by taking short breaks after every 25 minutes of work.
kk: Помодоро техникасына сай уақытты басқаруға көмектесетін GNOME утилитасы. Ол жұмыстың әр 25 минут сайын қысқа үзілістерді жасау арқылы өнімділікті және назарды жақсартуға көмектесуге арналған.

en: Timer window
kk: Таймер терезесі

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Indicator for GNOME Shell
kk: GNOME Shell үшін индикатор

en: A simple time management utility
kk: Уақытты басқарудың қарапайым утилитасы

en: timer;
kk: timer;таймер;

en: Start
kk: Бастау

en: Pause
kk: Кідірту

en: Resume
kk: Жалғастыру

en: Stop
kk: Тоқтату

en: Short Break
kk: Қысқа үзіліс

en: Long Break
kk: Ұзақ үзіліс

en: _Timer
kk: _Таймер

en: _Preferences
kk: _Баптаулар

en: _Quit
kk: _Шығу

en: Keyboard shortcut to toggle the timer. Enter new shortcut to change.
kk: Таймерді іске қосу/сөндіру үшін пернетақта жарлығы. Өзгерту үшін жаңа жарлықты енгізіңіз.

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Timer
kk: Таймер

en: Pomodoro duration
kk: Pomodoro ұзақтығы

en: Break duration
kk: Үзіліс ұзақтығы

en: Long break duration
kk: Ұзақ үзіліс ұзақтығы

en: Pomodoros before a long break
kk: Ұзақ үзіліске дейінгі помодоро саны

en: Keyboard shortcut
kk: Пернетақта жарлығы

en: Notifications
kk: Хабарламалар

en: Screen notifications
kk: Экрандағы хабарламалар

en: Desktop
kk: Жұмыс үстелі

en: Wait for activity after a break
kk: Үзілістен кейін белсенділікті күту

en: Plugins…
kk: Плагиндер…

en: Plugins
kk: Плагиндер

en: Back
kk: Артқа

en: It's time to take a break
kk: Үзіліс алатын уақыт келді

en: Nothing to see yet
kk: Әлі көретін ештеңе жоқ

en: Complete a few sessions
kk: Бірнеше сеанстарды аяқтаңыз

en: Day
kk: Күн

en: Week
kk: Апта

en: Month
kk: Ай

en: Previous (Alt+Left)
kk: Алдыңғы (Alt+Сол)

en: Next (Alt+Right)
kk: Келесі (Alt+Оң)

en: Today
kk: Бүгін

en: Start Pomodoro
kk: Pomodoro іске қосу

en: _About
kk: Осы тур_алы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Action
kk: Әрекет

en: Custom actions…
kk: Таңдауыңызша әрекеттер…

en: Complete
kk: Аяқталды

en: Skip
kk: Аттап кету

en: Enable
kk: Іске қосу

en: Command
kk: Команда

en: Triggers
kk: Триггерлер

en: Name
kk: Аты

en: _Short Break
kk: Қы_сқа үзіліс

en: _Long Break
kk: Ұ_зақ үзіліс

en: Add
kk: Қосу

en: Remove
kk: Өшіру

en: State
kk: Күйі

en: State Duration
kk: Қалып-күйдің ұзақтығы

en: Elapsed Time
kk: Өткен уақыты

note: this.stack.add_titled (this.timer_stack, "timer", _("Timer"));
en: Stats
kk: Статистика

en: Quit
kk: Шығу

en: Pomodoro Timer
kk: Pomodoro таймері

en: Start Timer
kk: Таймерді бастау

en: Pause Timer
kk: Таймерді аялдату

en: Stop Timer
kk: Таймерді тоқтату

en: Pause break
kk: Кідірту

en: Pause Pomodoro
kk: Кідірту

en: Take a break
kk: Үзілісті алыңыз

en: Resume break
kk: Жалғастыру

en: Resume Pomodoro
kk: Жалғастыру

en: %d minute remaining | %d minutes remaining
kk[0]: %d минут қалды

en: %d second remaining | %d seconds remaining
kk[0]: %d секунд қалды

en: Pomodoro is about to end
kk: Помодоро аяқталуға жақын

en: Take a long break
kk: Ұзақ үзіліс жасаңыз

en: Take a short break
kk: Қысқа үзіліс жасаңыз

en: Break is about to end
kk: Үзіліс аяқталуға жақын

en: Break is over
kk: Үзіліс аяқталды

note: body = _("Get ready for Pomodoro");
en: Get ready…
kk: Дайын бол…

en: Skip Break
kk: Үзілісті өткізіп жіберу

en: +1 Minute
kk: +1 минут

en: Report issue
kk: Ақаулық жөнінде хабарлау

en: Failed to run <i>%s</i> service
kk: <i>%s</i> қызметін жөнелту сәтсіз аяқталды

en: Hide other notifications
kk: Басқа хабарламаларды жасыру

en: Volume:
kk: Дыбыс:

en: Clock Ticking
kk: Сағат дыбысы

en: Timer Ticking
kk: Таймер дыбысы

en: Woodland Birds
kk: Құстар

en: Bell
kk: Қоңырау

en: Loud Bell
kk: Қатты қоңырау

en: Select Custom Sound
kk: Таңдауыңызша дыбысты таңдаңыз

en: _Cancel
kk: _Бас тарту

en: _Select
kk: _Таңдау

en: Ticking Sound
kk: Тықылдайтын дыбыс

en: End of Break Sound
kk: Үзілістің аяқталу дыбысы

en: Start of Break Sound
kk: Үзілістің басталу дыбысы

en: Off
kk: Сөнд.

en: Ticking sound
kk: Тықылдайтын дыбыс

en: Start of break sound
kk: Үзілістің басталу дыбысы

en: End of break sound
kk: Үзілістің аяқталу дыбысы

en: About Pomodoro
kk: Pomodoro туралы

en: Start/Stop
kk: Бастау/тоқтату

en: Pause/Resume
kk: Аялдату/жалғастыру

en: Skip to a pomodoro or to a break
kk: Помодороға немесе үзіліске өтіңіз

en: Extend current pomodoro or break
kk: Ағымдағы помодоро кеңейтіңіз немесе үзіңіз

en: Reset current session
kk: Ағымдағы сеансты қалпына келтіріңіз

en: Run as background service
kk: Фон қызметі ретінде орындау

en: Show preferences
kk: Баптауларды көрсету

en: Quit application
kk: Қолданба жұмысын аяқтау

en: Print version information and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару және шығу

en: Focus on your task.
kk: Тапсырмаңызға бар күшіңізді салыңыз.

en: You have %d minute | You have %d minutes
kk[0]: Сізде %d минут бар

en: You have %d second | You have %d seconds
kk[0]: Сізде %d секунд бар

en: Take a longer break
kk: Ұзағырақ үзілісті алыңыз

en: Lengthen it
kk: Оны ұзарту

en: Shorten it
kk: Оны қысқарту

en: Start pomodoro
kk: Pomodoro іске қосу

en: Using "%s" as shortcut will interfere with typing. Try adding another key, such as Control, Alt or Shift.
kk: Жарлық ретінде "%s" қолдануды теруге теріс әсер тигізеді. Басқа пернені қосып көріңіз, мысалы, Control, Alt немесе Shift.

en: Keyboard Shortcut
kk: Пернетақта жарлығы

en: Available
kk: Бар

en: Busy
kk: Бос емес

en: Idle
kk: Іссіз

en: Invisible
kk: Жасырын

en: Yesterday
kk: Кеше

en: %d m
kk: %d м

en: %.0f h
kk: %.0f с

en: %.1f h
kk: %.1f с

en: Break
kk: Үзіліс

en: This week
kk: Осы апта

en: %d hour | %d hours
kk[0]: %d сағат

en: %d minute | %d minutes
kk[0]: %d минут
