gnome-pomodoro 0.13.0 - en to lt translation catalogue (128 entries)

en: A time management utility for GNOME
lt: Laiko valdymo įrankis GNOME aplinkai

en: A GNOME utility that helps managing time according to Pomodoro Technique. It intends to improve productivity and focus by taking short breaks after every 25 minutes of work.
lt: GNOME aplinkos įrankis, kuris padeda valdyti laiką pagal Pomodoro metodiką. Jos paskirtis - patobulinti produktyvumą ir susikaupimą, darant trumpas pertraukas tarp 25 koncentruoto darbo minučių.

en: Timer window
lt: Laikmačio langas

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Indicator for GNOME Shell
lt: Indikatorius GNOME aplinkai

en: A simple time management utility
lt: Paprastas laiko valdymo įrankis

en: timer;
lt: laikmatis;

en: Start
lt: Pradėti

en: Pause
lt: Pauzė

en: Resume
lt: Tęsti

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Short Break
lt: Trumpa pertrauka

en: Long Break
lt: Ilga pertrauka

en: _Timer
lt: _Laikmatis

en: _Preferences
lt: _Nustatymai

en: _Quit
lt: _Išeiti

en: Keyboard shortcut to toggle the timer. Enter new shortcut to change.
lt: Spartieji klaviatūros klavišai, skirti įjungti laikmačiui. Įveskite naują sparčiųjų klavišų kombinaciją, kad pakeistumėte.

en: Disable
lt: Išjungti

en: Timer
lt: Laikmatis

en: Pomodoro duration
lt: Pomodoro trukmė

en: Break duration
lt: Pertraukos trukmė

en: Long break duration
lt: Ilgosios pertraukos trukmė

en: Pomodoros before a long break
lt: Pomodoro kiekis prieš ilgąją pertrauką

en: Keyboard shortcut
lt: Spartieji klaviatūros klavišai

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Screen notifications
lt: Ekrano pranešimai

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Wait for activity after a break
lt: Laukti aktyvumo po pertraukos

en: Plugins…
lt: Įskiepiai…

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Back
lt: Grįžti

en: It's time to take a break
lt: Laikas padaryti pertrauką

en: Nothing to see yet
lt: Dar nėra ką pamatyti

en: Complete a few sessions
lt: Užbaikite keletą seansų

en: Day
lt: Diena

en: Week
lt: Savaitė

en: Month
lt: Mėnuo

en: Previous (Alt+Left)
lt: Ankstesnis (Alt + kairėn)

en: Next (Alt+Right)
lt: Kitas (Alt + dešinėn)

en: Today
lt: Šiandien

en: Start Pomodoro
lt: Pradėti Pomodoro

en: _About
lt: _Apie

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Action
lt: Veiksmas

en: Custom actions…
lt: Pritaikomi veiksmai…

en: Complete
lt: Užbaigta

en: Skip
lt: Praleisti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Command
lt: Komanda

en: Triggers
lt: Trigeriai

en: Name
lt: Vardas

en: _Short Break
lt: _Trumpa pertrauka

en: _Long Break
lt: _Ilga pertrauka

en: Add
lt: Pridėti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: State
lt: Būsena

en: State Duration
lt: Būsenos trukmė

en: Elapsed Time
lt: Praėjęs laikas

note: this.stack.add_titled (this.timer_stack, "timer", _("Timer"));
en: Stats
lt: BūsenaStatistika

en: Quit
lt: Išeiti

en: Pomodoro Timer
lt: Pomodoro Laikmatis

en: Start Timer
lt: Pradėti Laikamtį

en: Pause Timer
lt: Pristabdyti laikmatį

en: Stop Timer
lt: Sustabdyti laikmatį

en: Pause break
lt: Pauzė

en: Pause Pomodoro
lt: Pauzė

en: Take a break
lt: Daryti pertrauką

en: Resume break
lt: Tęsti

en: Resume Pomodoro
lt: Tęsti

en: %d minute remaining | %d minutes remaining
lt[0]: Liko %d minutė
lt[1]: Liko %d minutės
lt[2]: Liko %d minučių

en: %d second remaining | %d seconds remaining
lt[0]: Liko %d sekundė
lt[1]: Liko %d sekundės
lt[2]: Liko %d sekundžių

en: Pomodoro is about to end
lt: Pomodoro tuoj baigsis

en: Take a long break
lt: Padarykite ilgą pertrauką

en: Take a short break
lt: Padarykite trumpą pertraukėlę

en: Break is about to end
lt: Pertrauka tuoj baigsis

en: Break is over
lt: Pertrauka baigėsi

note: body = _("Get ready for Pomodoro");
en: Get ready…
lt: Pasiruošk…

en: Skip Break
lt: Praleisti pertrauką

en: +1 Minute
lt: +1 minutė

en: Report issue
lt: Pranešti problemą

en: Failed to run <i>%s</i> service
lt: Nepavyko paleisti <i>%s</i> serviso

en: Hide other notifications
lt: Slėpti kitus pranešimus

en: Volume:
lt: Garsumas:

en: Clock Ticking
lt: Laikrodžio tiksėjimas

en: Timer Ticking
lt: Laikmačio tiksėjimas

en: Woodland Birds
lt: Miško paukščiai

en: Bell
lt: Varpelis

en: Loud Bell
lt: Garsus varpas

en: Select Custom Sound
lt: Pasirinkti kitą garsą

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Select
lt: _Pasirinkti

en: Ticking Sound
lt: Tiksėjimo garsas

en: End of Break Sound
lt: Pertraukos pabaigos garsas

en: Start of Break Sound
lt: Pertraukos pradžios garsas

en: Off
lt: Išjungta

en: Ticking sound
lt: Tiksėjimo garsas

en: Start of break sound
lt: Pertraukos pradžios garsas

en: End of break sound
lt: Petraukos pabaigos garsas

en: About Pomodoro
lt: Apie Pomodoro

en: Start/Stop
lt: Pradėti/Stabdyti

en: Pause/Resume
lt: Pauzė/Tęsti

en: Skip to a pomodoro or to a break
lt: Pereikite prie pomodoro arba į pertrauką

en: Extend current pomodoro or break
lt: Pratęskite dabartinį pomodoro arba pertrauką

en: Reset current session
lt: Iš naujo nustatyti dabartinę sesiją

en: Run as background service
lt: Leisti kaip sistemos servisą

en: Show preferences
lt: Rodyti nustatymus

en: Quit application
lt: Išeiti iš programos

en: Print version information and exit
lt: Spausdinti versijos informaciją ir išeiti

en: Focus on your task.
lt: Susikaupkite ties savo užduotimi.

en: You have %d minute | You have %d minutes
lt[0]: Jūs turite %d minutę
lt[1]: Jūs turite %d minutes
lt[2]: Jūs turite %d minučių

en: You have %d second | You have %d seconds
lt[0]: Jūs turite %d sekundę
lt[1]: Jūs turite %d sekundes
lt[2]: Jūs turite %d sekundžių

en: Take a longer break
lt: Daryti ilgesnę pertrauką

en: Lengthen it
lt: Prailginti

en: Shorten it
lt: Sutrumpinti

en: Start pomodoro
lt: Pradėti pomodoro

en: Using "%s" as shortcut will interfere with typing. Try adding another key, such as Control, Alt or Shift.
lt: "%s" sparčiosios klaviatūros klavišų kombinacijos naudojimas gali kirstis su rašymu. Pabandykite panaudoti kitą klavišą, pavyzdžiui: Control, Alt arba Shift.

en: Keyboard Shortcut
lt: Spartieji klaviatūros klavišai

en: Available
lt: Pasiekiama

en: Busy
lt: Užimta

en: Idle
lt: Laisva

en: Invisible
lt: Nematoma

en: Yesterday
lt: vakar

en: %.0f h
lt: %.0f v

en: %.1f h
lt: %.1f v

en: Break
lt: Pertrauka

en: This week
lt: Šią savaitę

en: %d hour | %d hours
lt[0]: %d valanda
lt[1]: %d valandos
lt[2]: %d valandų

en: %d minute | %d minutes
lt[0]: %d minutė
lt[1]: %d minutės
lt[2]: %d minučių
